Szerző Téma: tapasztalatok andoidos programok, játékokkal kapcsolatban  (Megtekintve 40328 alkalommal)

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Re:tapasztalatok andoidos programok, játékokkal kapcsolatban
« Válasz #60 Dátum: 2013. Szeptember 26. - 10:35:02 »
ics vs jb --> Concorde tab one 16 gb

Játékok :
-Minecraft : ICS megy JB nem megy
-ÜberStrike: ICS megy JB nem megy
-Temple Run 1-2 : ICS megy JB nem megy
És még elég sok 3D-s játék ICS -n megy de mér JB nem megy.
Programok :
-Winamp : ICS megy JB nem megy
-Winamp Pro : ICS megy JB nem megy
-TeamViewer : ICS megy JB nem megy.
Itt is tudnék jó sok programot sorolni ami ICS-n megy de már JB nem megy.

Én részemről mint kezdő Android felhasználó azért igen másképp értékeli.
TeamViewert ki is emelném mert nekem munkáim során fontos a teamviewer a windowsos szervergépek és linuxos gépek elérése miatt.
Böngészés is ICS-n jobb de JB elég sokszor lassul be.
Energia gazdálkodás szempontjából JB re húz a szívem de hordozható 5A-s 3,7V-s akkumulátorral USB-n tudom tölteni ideglenesen a tabletet.
Mindenki így mérlegelje.
Nem tudom minek a hibája elsőnek a kép felbontásra fogtam de mikor másik hasonló típusú tableten ment ICS-l elég sok minden akkor láttam hogy OS a hibás.
Lehet van olyan alkatrész ami miatt a JB nem megy rendesen vagy a videó chip esetleg proci.
Sajnos Kernel debug-t nem kerestem még hogy lássak jobban bele a rendszerbe meg nem is az én hatásköröm ezt majd a fejlesztőkre bízom de azért kéne egy alapos teszt.
Olcso meg minden becsülöm is a Concorde ba hogy 26E FT ért 7 colos tablet meg jól is nézz ki stb nagy tárhely kapacitás de a JB nagyon elrontja.
Barátom fiának vett mert nagy játék függő mert mindig a faterja Samsung Galaxy S3-n játszik és vett neki egy ilyen Concorde Tab One 16Gb-st és mikor a fia sírt hogy sok minden nem ment rajta :'(

Lehet pont vadásznak vagy a fene se tudja már megszoktam :) engemet már nagy ívben nem érdekel.
Németekkel érdekes kijövők :D

Örömhír, hogy ezek már régen nem így vannak, telepítsetek bármit bátran JB-re, kivéve aksi optimalizálót, azt nagyon meg kell válogatni. Nekem egy CC Tab T10-em van JB-vel, minden fut tökéletesen, még a PlayStore által nem kompatibilisnek minősített is. Persze kivételek mindig vannak. Ha valami nem fut, érdemes jelezni másnak is, ha másnál se fut akkor lehet a fejlesztőket keresni.  ;D

Nem elérhető VinyoMTL

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #61 Dátum: 2014. Január 28. - 17:46:39 »
Szevasztok!

Akad olyan Androidos program amellyel tablet-en időzíteni tudom, a bekapcsolást majd egy audiofile elindítását és adott időben a kikapcsolást?
Köszi!

Nem elérhető kornicska

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #62 Dátum: 2014. Augusztus 05. - 00:20:34 »
Kiprobáltam a concorde tab 9.7 ips en az epsxe  emut ami ugye emulálja a Psx1 es konzolgépet és vele rajta pár játékot a tabon mint final fantasy 7 stb és gyönyörüen fut:P