Szerző Téma: Kérdések, válaszok, tapasztalatok a ConCorde tab PLAY készülékről  (Megtekintve 517981 alkalommal)

Nem elérhető sushika

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Kérdések, válaszok, tapasztalatok a ConCorde tab PLAY készülékről
« Válasz #810 Dátum: 2013. Február 23. - 19:09:09 »
Mikor megrendeltem, ott volt a lehetoseg. Delelott feladtam a rendelest, masnap mar mehettem is erte, oszt jonapot.  :)

Messor

• Vendég
« Válasz #811 Dátum: 2013. Február 23. - 20:19:04 »
Akkor Neked több szerencséd volt velük mint nekem! :-[ Mivel semmiféle visszajelzést nem kaptam tőlük a rendelléssel kapcsolatban, ezrért is rendeltem az ebay-ről. ;D

Messor

• Vendég
« Válasz #812 Dátum: 2013. Február 23. - 20:27:33 »
Nos hát akkor hölgyek/urak aki a gépéhez tokot akar venni Sushika elárulta hogy az olcsótablet.hu oldalon tud hozzá venni. Aki másmilyet akar annak meg maradnak a külföldi oldalak. 8)

Nem elérhető zSS

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #813 Dátum: 2013. Február 23. - 21:32:33 »
Hali! Ha szervízbe akarom vinni a kicsikét, akkor dobozban, minden tartozékával kell, vagy csak elég a garipapír meg a bizonylat? Nincs kedvem belepréselni az utazótáskámba a dobozát.. :D

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #814 Dátum: 2013. Február 23. - 21:55:22 »
Hali! Ha szervízbe akarom vinni a kicsikét, akkor dobozban, minden tartozékával kell, vagy csak elég a garipapír meg a bizonylat? Nincs kedvem belepréselni az utazótáskámba a dobozát.. :D

Elég a gép és a papírjai
A-B-s Tab One romok
Módosított 4.1.1-s 2012.12 rom ;>
Módosított  Gingsz féle 4.2.2-s rom ;> 
Módosított Gyári 4.2.2-s rom ;>

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető modeart

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #815 Dátum: 2013. Február 23. - 23:21:11 »
Az ő mondatában a "mindenhol" szón van a hangsúly. Otthon nyilván senki sem sajnálja azt a 10 percet. A gond ott kezdődik, ha nyilvános wi-fi hálózatot akarsz használni, mondjuk az iskolában vagy egy kávézóban.

Két malomban őrlünk. Én nem tudok arról, hogy nyílt wifi hálózaton is gyenge lenne a vétel a tableten. Írt már valaki ilyet? Kipróbáltam már pár helyen de semmi gondom vele, igaz, eszembe se jutott hogy problémám lenne, csak felcsatlakoztam és neteztem. Csak én vagyok ilyen szerencsés? Valaki más próbálta már nyílt wifivel nyilvános helyen?
A másik: egy wifi hotspotot ne hasonlítsunk már össze egy otthoni wifivel kérem!
Más a hardver (ideális esetben nem egy alap routerrel ad wifit egy étterem), más a közeg, más a térerő, ráadásul a nyílt wifi nagyságrendekkel stabilabb mint a titkosított (régen, az otthoni routerek kifejezetten instabilak voltak titkosított kapcsolattal, mára ez sokat javult).

Csak hogy legyen ellenpélda: a kislányom szobájának legtávolabbi sarkában a leggyengébb a jel. A Galaxy Minijével már nem is tud netezni, mindig a playt viszi be magával youtube(!)ozni. Ennyit a gyenge wifiről.
Amúgy nem tudom mennyi tablettel volt dolgod, nekem elég sokkal. Ha lehetne osztályozni a wifi érzékenységet, a play tőlem egy totál átlagot kapna. Vannak tőle rosszabbak és jobbak is.
Egy tény: nézzen már szét mindenki több tabletmárka és típus fórumoldalain. Mindenütt megy a rinya a gyenge wifi miatt, már-már vicces ha az ember beleolvas. Én még nem találkoztam olyan tablettel, amelynek olyan botrányosan rossz lett volna a wifije, hogy alkalmatlan lett volna arra amire gyártották.

Amúgy ezt a vitát részemről lezárom, én ezentúl elkönyvelem hogy valami ritka szerencsés darabot emeltem le a polcról, mert ennek semmi baja sincs, a többieknek meg részvétem, ez van. Sziasztok!

Nem elérhető szasza

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #816 Dátum: 2013. Február 24. - 01:17:00 »
Ma én is rendeltem egy tokot az olcsótabletről.hát meglátjuk.majd rakok fek képeket

Nem elérhető rdani98

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #817 Dátum: 2013. Február 24. - 10:35:09 »
Bárkinek bármi kérdése itt írhatja :) légyszi like :)  http://www.facebook.com/ConcordeTabMagyarorszag

Nem elérhető tutubulu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #818 Dátum: 2013. Február 24. - 17:17:36 »
Sziasztok,

Concorde Play Tabletemhez szeretnék tokot venni.
Sajnos a 8" méret elég ritka.

Mit ajánlatok? Hol lehet venni bőr tartót/tokot ?

Köszönöm a segítésget

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #819 Dátum: 2013. Február 24. - 17:55:58 »
Sziasztok,

Concorde Play Tabletemhez szeretnék tokot venni.
Sajnos a 8" méret elég ritka.

Mit ajánlatok? Hol lehet venni bőr tartót/tokot ?

Köszönöm a segítésget

HA Picit visszább olvasol és ott megtalálod még a linket is  ;)
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető Bencus90

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #820 Dátum: 2013. Február 24. - 20:34:17 »
Sziasztok vettem egy playt meg hozzá egy 3g modemet azóta ki lett cserélve a kábel mert nem működöt a modem most azóta jó de viszont csak telenoros simmel működik t-mobilos simmel nem kicseréltettem a simet is már feladtam nem tudom mi lehet a gond ha valaki segítene hogy mit csináljak azt meg köszönném előre is köszi mindenkinek.

beg

• Vendég
« Válasz #821 Dátum: 2013. Február 24. - 20:48:29 »
Bárkinek bármi kérdése itt írhatja :) légyszi like :)  http://www.facebook.com/ConcordeTabMagyarorszag
Azt áruld már el, hogy a hivatalos fb oldal (https://www.facebook.com/ConCorde.hu)  helyett miért a tiédet kell lájkolni?

beg

• Vendég
« Válasz #822 Dátum: 2013. Február 24. - 20:58:00 »
Amúgy ezt a vitát részemről lezárom, én ezentúl elkönyvelem hogy valami ritka szerencsés darabot emeltem le a polcról, mert ennek semmi baja sincs, a többieknek meg részvétem, ez van. Sziasztok!
Akkor már ketten vagyunk.  Nálam is erősebb a Sony telefonnál a Play  wifije ugyanannál a routernél ugyanolyan távolságból.

Nem elérhető szasza

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #823 Dátum: 2013. Február 24. - 22:55:55 »
Hát képzeljétek el én ja úgy jartam hogy megvettem a playrol az aphalt7et és nem indul.csak annyjt ír ki h checking license és villog a képernyő. Valaki találkozott már ilyen hibajelenséggel? Semmit sem bütyköltem a rendszerrel ezértnem értem mi lehetma baja

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #824 Dátum: 2013. Február 25. - 07:55:02 »
Hát képzeljétek el én ja úgy jartam hogy megvettem a playrol az aphalt7et és nem indul.csak annyjt ír ki h checking license és villog a képernyő. Valaki találkozott már ilyen hibajelenséggel? Semmit sem bütyköltem a rendszerrel ezértnem értem mi lehetma baja

Félve és csendbe kérdem a net be volt kapcsolva ?
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

beg

• Vendég
« Válasz #825 Dátum: 2013. Február 25. - 09:27:55 »
Hát igazából a gameloft fóruma sem ad használható infót (http://forum.gameloft.com/index.php?topic=69863.0). Azt tanácsolják, hogy töröld le, majd próbáld újból. Majd ha minden kötél szakad, akkor a support-nál kell kitölteni egy űrlapot, és várhatsz heteket, míg reagálnak rá. Többnyire JB alatt jön elő, valószínűleg a gameloft szúrt el valamit.

Nem elérhető kadim

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #826 Dátum: 2013. Február 25. - 14:40:37 »
Valakinek már sikerült belépni a recoverybe? Nekem minden módszerrel hátast dob a kisrobot.
Adb pedig nem ismeri fel a playt, pedig a többi eszközömmel nincs baja. Egyszerűen nincsenek fenn a megfelelő driverek, és fel sem tudom rakni. Esetleg valakinek ötlete?

Netán cwm recovery valahonnan beszerezhető? A yuandao n80-asé jó rá? Az IPS plusomra jó volt a yuandao.
Admintól kérdezem: ez az oldal használható a playhez valamire: http://androtab.info/clockworkmod/rockchip/

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #827 Dátum: 2013. Február 25. - 14:58:30 »

Nekem One-m van és most játszottam ép az Aphalt7-s játékkal
kicsit nehezen töltötte be, de a játék szépen ment, mondjuk az NFS-be jobb a kocsi irányitás
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető BlackJack

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #828 Dátum: 2013. Február 25. - 16:26:48 »
Nálam is ez a helyzet!

Nem elérhető bopeti

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #829 Dátum: 2013. Február 25. - 17:27:48 »
Idézet
A GYIK-ot folyamatosan tartjuk karban.
Igen azokat soroljuk itt fel ami megy/kompatibilis.

Ami kimaradt ebből az nem azért maradt ki mert nem próbáltuk( havi rendszerességgel az utolsó 3G teszt 2013 01.21.-én volt), hanem mert nem támogatott hivatalosan.

Amúgy érdekes hogy a GYIK-be ez van írva: "A Huawei E173s, E173u, E173-E2, E173s-2, ezeket nem támogatja!!!" de nekem E173s-2 stickkel mégis tökéletesen működik.  :)

Nem elérhető starboyz

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #830 Dátum: 2013. Február 25. - 19:38:07 »
Sziasztok srácok! Ismét a ti véleményetekre hagyatkoznék!Sikerült az otthonomban kipróbálni egy tab playt és egy Prime duot!A prime wifije szuper a router ahátsó szobába van 25méteres távolságból a kapuba még 2 jelerőség volt
Ezzel szemben a play már kb 5 m után behalt! Tehát győzött a prime!
Viszont még mindíg két játékos maradt ami között dönteni kéne Prime duo vagy Concorde Tab Speed????
Tudásban és árban egyelőre a specific alapján a speed vezet de a 2 év gari meg a 2x akkora tár már a prime javára szól!
Segítsetek dönteni pro és kontra?
Ja és a játékokra kitérve a gameloftosakat + akomolyabbakat melyik tipus viszi,mert olvastam hogy sokat egyszerűen nem hajlandók lejátszani!
+a nézzsorozatokat.hu nem mindegyik vidit játszotta le ez orvosolható valamilyen programmal?Mert Win fejel gondolkodva ott csak frissítettema flash playert és kész de az androidhoz még nem konyítok!
Köszke előre is

Nem elérhető MVSV

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #831 Dátum: 2013. Február 25. - 20:10:53 »
Asphalt 7: Heat v1.0.4 2013.02.25-én kapott frissítést. Lehet érdemes lenne újra letölteni.

Nem elérhető szasza

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #832 Dátum: 2013. Február 25. - 21:26:49 »
Asphalt 7: Heat v1.0.4 2013.02.25-én kapott frissítést. Lehet érdemes lenne újra letölteni.

köszi!meg is nézem

Nem elérhető szasza

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #833 Dátum: 2013. Február 25. - 21:28:48 »
Félve és csendbe kérdem a net be volt kapcsolva ?

:) :) Igen folyton be van kapcsolva a net,wifiről megy. Letöröltem majd újraraktam, de ugyanaz. MOst megint ujrainstall megy épp

Nem elérhető starboyz

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #834 Dátum: 2013. Február 26. - 15:21:11 »
Sziasztok! A play lejátsza a e-book hoz szükséges formátumokat???
Kertes házban használnám akérdésem az hogy a routeremtől (3 antennás tp link) egy 20-25m sugarú körben használnám viszi e????

Nem elérhető laci1234

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #835 Dátum: 2013. Február 26. - 15:23:21 »
Sziasztok, mivel itt főleg a Play-es tapasztalatokat kell elsősorban leírni, megteszem és is. Elöljáróban annyit, hogy maga a kütyü nagyon jó, elég sok tablet ment már át a kezem alatt, és ilyen jó ár/érték arányú géppel mostanság nem találkoztam. A wi-fi gond sem gond szerintem, nálam legalábbis nem az, minden jól működik. Egy problémám viszont volna. A gépet ugyan (3 hete vettem) napi rendszerességgel használjuk, de egy nap ritkán (néhány levél, oldal letöltése...), viszont az alu burkolat és a kijelző alul-középen már kotyog, olyan érzése van az embernek, mintha ropogna az egész a keze alatt. Ez leginkább a gépelésnél zavaró. El is vittem a CC szervizébe, és majd hogy nem hülyének néztek, hogy mi bajom is van nekem, ők nem látnak semmi problémát, és nyugodjak meg, nem fog szétesni. Hááát, azt hiszem még egy 45 ezres gépnél is elvárható, hogy 3 hét után ne legyen zavaró dolog benne. Szóval így marad, és kész. Kár, pedig a gép tényleg jó, gyors, a képarány meg kimondottan ötletes, a 16:9 csak filmnézésre jó, ez pedig mindenre (bocs, magánvélemény). Ha esetleg valaki találkozott már ilyen gonddal, megírhatná, lehet, hogy a vékony alu hátlap ilyen, és kész...

beg

• Vendég
« Válasz #836 Dátum: 2013. Február 26. - 15:49:27 »
Sziasztok! A play lejátsza a e-book hoz szükséges formátumokat???
Kertes házban használnám akérdésem az hogy a routeremtől (3 antennás tp link) egy 20-25m sugarú körben használnám viszi e????
Számtalan e-book olvasó progit telepíthetsz a Play áruházból, mindegyik formátumot fogod tudni olvasni. Az, hogy 3 antennás tp, nem információ, nem tudom megmondani, hogy igen, vagy nem. Nyílt terep? Van fal? Mennyi? Tégla? Vasbeton? stb..stb...

Nem elérhető Tyler Durden

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #837 Dátum: 2013. Február 26. - 17:26:23 »
Sziasztok!
Bár jó páran megtették már, de én is leírnám a véleményem, tapasztalataim a Play-ről.
Már decemberben kinéztem magamnak a tudása,ára, és a support miatt. Ahogy olvasgattam itt a véleményeket/tapasztalatokat a wifiről, sajnos negatívan befolyásolt,és elbizonytalanított.(Tudom nem mérvadó, hiszen ide az esetek túlnyomó részében akkor írnak a Play-tulajok ha valami gond van..Nyílván nem fog minden elégedett vásárló beregisztrálni,és írni hogy "Húúdejóezapléj")
Ahogy elkezdtem más tabletek felé "nyitni", rá kellett jönnöm hogy vannak hibák bőven, olyanok amik egyszerűbb dolgoknál is kijönnek (felesleges szerintem írni gyártókat..). Próbálgattam ismerőseim tabletjeit is,hasonló árfekvésben mint a Play, de egyszerűen élvezhetetlen volt egy egyszerű netezés is, hol lassú, hol szakadozik, fagyások már a menüben...és sajnos a support-ról sem volt egyik ismerősöm sem pozitív véleménnyel a hibás tableteknél. Gondoltam akkor vissza az eredeti tervhez, vagyis: Play.
Február elején megvettem a Play-t, kissé félve hogy gyenge lesz a wifi... és örülök hogy a Play mellett döntöttem. A routeren semmit nem állítottam, gond nélkül megy a net 2 szobával távolabb is(mázlista lennék?). Nem akadozik, nem dobál le..Fagyásom sem volt..pedig telepítettem már rá jó pár játékot,és alkalmazást. A kijelzője pedig gyönyörű.Nem igazán tudtam még benne hibát találni.
Biztos vannak itt a fórumon jó páran akik csak olvassák a fórumot, ahogyan én is,(Esetleg infókat gyűjtenek a Playről) de ez a wifi probléma kicsit fel lett fújva. Kellemesen csalódtam a tabletben,és már bánom hogy nem mertem korábban megvenni, mert remek vétel (számomra legalább is biztos az).
Ellentétben a többi "hazai tablettel", itt nem lehet azt érezni hogy nagy ívben tesznek a vásárlókra miután megvette a tabletet,és valami hiba van.
Elnézést a hosszabb levélért, a lényeg: "Húúdejóezapléj". :)
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz. "

Nem elérhető szasza

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #838 Dátum: 2013. Február 26. - 17:51:08 »
Szisztok, az olcsotabletrol rendelt tok 2 nap alatt megjott,eddig jonak tünik.belül tépőzáras így tokeletesen meretre lehet allitanu

Nem elérhető szasza

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #839 Dátum: 2013. Február 26. - 22:50:58 »
Ja és az asphalt 7 azóta sem megy  :-\