Szerző Téma: Általános kérdezz-felelek  (Megtekintve 303802 alkalommal)

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
Általános kérdezz-felelek
« Dátum: 2013. Május 03. - 12:00:37 »
Itt kérdezhetsz a telefonról
A-B-s Tab One romok
Módosított 4.1.1-s 2012.12 rom ;>
Módosított  Gingsz féle 4.2.2-s rom ;> 
Módosított Gyári 4.2.2-s rom ;>

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető MVSV

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Általános kérdezz-felelek
« Válasz #1 Dátum: 2013. Május 03. - 15:38:33 »
Kezdjük is a kérdés Dömpinget és remélem lesz a CC-től valaki aki meg is válaszolja.
1., A készülék Android rendszere támogatja a Magyar nyelvet?
2., A processzorok, hogy vannak beállítva terhelésre ( ön szabályozva kapcsolja a magokat) hasonlóan ,mint mondjuk a CC Tab Play esetében?
3., Az 1,2 GHz kihasználható vagy korlátozva van az energia fogyasztás és melegedés miatt?
4., A 2db akkumulátor a gyártó ajándéka vagy ennyire energia igényes? Esetleg gyári statisztika?
5., A töltés USB Kábelen keresztül is megoldott vagy csak a gyári töltővel lehetséges?
6., A csomagba kapott USB Kábel OTG kábel is egyben vagy az OTG kábelt külön kell majd hozzá megvenni?
7., A 2 Sim kártya támogatás milyen? (Normál vagy Micro sim-et támogat a készülék?) Hívásközben hogy kezeli a másik Sim-et, ha mondjuk azon is hívnak? (foglaltat jelez vagy ki sem cseng), A készülék kártya független? Magyarországi szolgáltatók támogatottak?
8., Mivel ConCorde Név jellemzi erre a készülékre is jellemző lesz a támogatás és az alkatrész utánpótlás?
9., A kijelző védelméről mi gondoskodik? (Gorilla Glass vagy más?)
10., Bluetooth melyik verziójú?

Némi észre vétel és kérés az esetlegesen később kiadandó smartphone-okhoz:
Mivel hatalmas készülék ezért inkább a "phablet"-ek osztályába sorolnám és nem a Smartphone-k közé.
Ha megoldható lenne akkor inkább kisebb kijelző mérettel legyártani a készüléket, de mondjuk hasonló specifikációval, mondjuk 4 - 4,5" közötti mérettel. Belső tárhely lehetne 8GB, 2GB DDR3-al. (Nem tudom, hogy ez mennyire emelné az árát.) De esetleg jó lenne ha csinálnátok néhány specifikációs lehetőséget körülbelüli árral és egy szavazás keretén belül nyilvánosságra hozni a lehetőségeket. Szerintem biztos nagy keletje lenne egy kisebb telefonnak is Lásd Tab Play és a Tab Speed esetét a tabletjeitek között.

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2013. Május 06. - 07:52:37 »
Kezdjük is a kérdés Dömpinget és remélem lesz a CC-től valaki aki meg is válaszolja.

Szerintem most főleg próbának szánják ezt a készüléket. Összehoztak egy versenyképes tabot (na jó nem szépítek, tönkreverték a konkurenciát és a nagy gyártókat, legalábbis az eladási számok ezt mutatják). Így adódik a lehetőség, hogyha ez ment, akkor a Note ellen is be kell valamit vetni, és naná, hogy feleannyiért.

A nagy kijelzős magasabb árszekcióban elhelyezkedő "okosmobil", ha működik és minden rendben lesz vele, tuti eladássikert hoz, amit valószínűleg követni fog majd az olcsóbb és kisebb testvérek is.

De azért ne felejtsük el, ez egy kemény dió lesz, hiszen egy mobil esetében már nem lehet wifi, akku, vagy szoftveres hiba, mert a vevő könnyen elpártol (magam példájából, a Samsungos "okosmobilom" nem működött, fagyott, gyorsan cseréltem).

Várom, hogy mi fog ebből kialakulni. Drukkolok, mert még is egy magyar cégről, magyar fejlesztésről van szó.

A kérdéseid nagyon jók, engem is érdekelnek a válaszok :).

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2013. Május 08. - 13:59:15 »
Atya ég! És tényleg létezik. Ámulok és bámulok!  :o :o :o :o :o
http://www.edigital.hu/Mobiltelefon/ConCorde_SmartPhone_5700_%28Dual_SIM%29_kartyauggetlen_okostelefon_White_%28Android%29-p355522.html

Tesztet! Tesztet! Tesztet követel a nép! :)
Baromi kíváncsi vagyok! Tudásban és használatban megközelíti a Note-ot akkor vége a világnak!

Nem elérhető laci1234

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2013. Május 09. - 08:23:23 »
Sziasztok, egy gyorsteszt valakitől, aki vett ilyet, engem is érdekelne, mert telefon vásárlás előtt vagyok, és ez tetszene!

Nem elérhető MVSV

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2013. Május 09. - 11:16:51 »
Egy független teszt jól jönne. Meg néhány válasz a kérdéseimre. Remélem válaszol majd a ConCorde-tól valakki.

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: 2013. Május 09. - 11:17:59 »
Ahogyan látom a konkurencia is előrukkolt egy hasonlóval (CTRL+C és CTRL+V).
Adminhoz a kérdés:

Miben különböztök a nyilvánvalón kívül? (úgy is kérdés lesz majd, tehát remélem nem trollkodom).
Árban 15e Ft-al jobbak vagytok. De a kamera, háttértár, HD-ban ők nyernek? (igen kérdőjel).
Minden készüléknél elszoktad mondani, hogy miben különböztök, kérlek itt is tedd meg.

Nem elérhető marcedli

• Adminisztrátor
  • Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: 2013. Május 09. - 11:38:00 »

maiden

• Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2013. Május 09. - 15:33:30 »
Nem vagyok Concordos, de mivel kaptam egy ilyen okostelót próbálgatni, így a feltett kérdésekre a válaszaim alább,

1., A készülék Android rendszere támogatja a Magyar nyelvet?

Igen természetesen.
A 4.2.1-ben benne van a magyar nyelv és lokalizáció

Idézet
2., A processzorok, hogy vannak beállítva terhelésre ( ön szabályozva kapcsolja a magokat) hasonlóan ,mint mondjuk a CC Tab Play esetében?
3., Az 1,2 GHz kihasználható vagy korlátozva van az energia fogyasztás és melegedés miatt?

Ahogy a tabok esetén itt is dinamikus órajelállítás van.
A proci 254MHz és 1208 MHz között jár.
Ha nem kell, akkor nem járatja túl épp az akku minél hosszabb üzemideje érdekében.

Idézet
4., A 2db akkumulátor a gyártó ajándéka vagy ennyire energia igényes? Esetleg gyári statisztika?

Szerintem ez szimplán ajándék.
A készülék normál használat mellett kibír 2 napot. Ez az okostelefonok tekintetében teljesen rendben van, SŐT!

Idézet
5., A töltés USB Kábelen keresztül is megoldott vagy csak a gyári töltővel lehetséges?

A töltése a microUSB-n keresztül történik

Idézet
6., A csomagba kapott USB Kábel OTG kábel is egyben vagy az OTG kábelt külön kell majd hozzá megvenni?

A csomagban NINCS OTG kábel , azt külön kell venned.

Idézet
7., A 2 Sim kártya támogatás milyen? (Normál vagy Micro sim-et támogat a készülék?) Hívásközben hogy kezeli a másik Sim-et, ha mondjuk azon is hívnak? (foglaltat jelez vagy ki sem cseng), A készülék kártya független? Magyarországi szolgáltatók támogatottak?

A kérdésed értelmetlen.
Két normál kialakítású SIM foglalattal rendelkezik.
Ha neked micro SIM-ed van akkor egy microSIM-es átalakítóba bedugva ugyanúgy tudod használni mint bármely más telefonba ezt.
Ha pedig iPhone5-ről váltanál erre, akkor az ahhoz való átalakítót kell használni ennél a készüléknél.

A készülék természetesen kártyafüggetlen.
Ha a második SIM-edre jön a hívás amikor az elsőn beszélsz akkor nem cseng ki, a másik oldal foglalt jelzést kap.

Idézet
8., Mivel ConCorde Név jellemzi erre a készülékre is jellemző lesz a támogatás és az alkatrész utánpótlás?

A kérdésed jó.
Valószínüleg nem véletlen osztogat tesztelőknek a CC készüléket.

root ok, CWM van már hozzá,
custom romok is vannak hozzá,
 szóval ha nem tetszik a gyári támogatás akkor sem vagy elveszve, mert vagy hatféle egyedi rom és CM10.1 is van portolva hozzá.

Idézet
9., A kijelző védelméről mi gondoskodik? (Gorilla Glass vagy más?)
Nem gorilla hanem arc
Ha ismerős a Sony Xperia  "Arc touchscreen" akkor tudod milyen ez.

Kijelző: 5,7”, 1280*720 IPS multi-touch kapacitív kijelző, Arc touchscreen

Idézet
10., Bluetooth melyik verziójú?

3.0

maiden

• Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2013. Május 09. - 15:46:11 »
Ahogyan látom a konkurencia is előrukkolt egy hasonlóval (CTRL+C és CTRL+V).
Adminhoz a kérdés:
Miben különböztök a nyilvánvalón kívül? (úgy is kérdés lesz majd, tehát remélem nem trollkodom).
Árban 15e Ft-al jobbak vagytok. De a kamera, háttértár, HD-ban ők nyernek? (igen kérdőjel).
Minden készüléknél elszoktad mondani, hogy miben különböztök, kérlek itt is tedd meg.

Nem vagyok admin, de használóként és igen ki kell hangsúlyoznom, hogy kereskedőként ismernem kell a konkurens készülékeket is.
A konkurencia telefonja nem kapható még így csak papír alapján a nekik plusz, hogy 4GB helyett ott 8GB nand flash van és a 8MPix kamera helyett 12_MPix-est építettek bele.

A felbontás ugyanaz mindkettő készüléknek, ebben nincs eltérés.

SOKKAL fontosabb és tutira veszem, hogy előjövő kérdés lesz, hogy ezek a készülékek között ugyanazon PCBA mellett az LCD vezérlő, a kamera vezérlő és a SUB M -ben a gyártók különbőző modulokat alkalmaznak.
Ezért ezek NEM romkompatibilisek egymással és erre nagyon kell figyelni mert téglásítás lesz sorozatban

maiden

• Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2013. Május 09. - 16:02:01 »
SOKKAL fontosabb és tutira veszem, hogy előjövő kérdés lesz, hogy ezek a készülékek között ugyanazon PCBA mellett az LCD vezérlő, a kamera vezérlő és a SUB M -ben a gyártók különbőző modulokat alkalmaznak.
Ezért ezek NEM romkompatibilisek egymással és erre nagyon kell figyelni mert téglásítás lesz sorozatban

Csináltam képeket miről beszélek.

Ezeknél a készülékeknél az ugyanazon "belső" ellenére vannak fontos eltérések.
Ezek az eltérések határozzák meg igazán a llényegi eltérést és ez lesz KIEMELTEN FONTOS a romfrissítés vagy egyedi romok használatakor.

Hiába ugyanazon készülék amit Pyroo kérdez, de mégsem !!!!

A ConCorde 5700 esetében ez a verérlő és alapvető beállítás és látszik, hogy itt már ez az 501B-s ( az újabb) és ezek már emiatt sem kompatibilisek egymással

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #11 Dátum: 2013. Május 09. - 17:26:23 »

Nem elérhető Somatom

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: 2013. Május 10. - 01:46:34 »
Most láttam meg a cikket a PDAfanon. Keresem az SGS2 utódját. Hiányzik a nagyobb kijelző, és a 800x480 is kevés, főleg netezésnél, meg monitoron. Lenne pár kérdésem. Tudom, hogy nem standard dolgok, de az ilyesmit nem lehet megtudni a specifikációkból, nekem viszont fontos funkciók.
-Megfelelő adapterrel (MHL) a mikro usb -ről ki lehet adni a kijelző képét TV -re, monitorra?
-Megfelelő programmal (pl. Mount Manager) lehetséges CIFS csatolás? Ez a funkció kernel támogatást igényel, ami vagy van, vagy nincs (vagy bele lehet ügyeskedni).
-Szeretném, ha lenne egy autós teszt is. Konkrétan az érdekelne, hogy ha üzemel a kijelző és terhelve van a teló (mondjuk navi, zene, bluetooth együtt), akkor is képes -e szivargyújtóról tölteni, vagy legalább szinten tartani az akkut.
-Mennyire melegszik ilyenkor?
Köszönöm!

« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 10. - 01:50:04 írta Somatom »

Nem elérhető Admin

• Adminisztrátor
  • V I P
    • Profil megtekintése
« Válasz #13 Dátum: 2013. Május 10. - 08:08:10 »
-Megfelelő adapterrel (MHL) a mikro usb -ről ki lehet adni a kijelző képét TV -re, monitorra?
-Megfelelő programmal (pl. Mount Manager) lehetséges CIFS csatolás? Ez a funkció kernel támogatást igényel, ami vagy van, vagy nincs (vagy bele lehet ügyeskedni).
-Szeretném, ha lenne egy autós teszt is. Konkrétan az érdekelne, hogy ha üzemel a kijelző és terhelve van a teló (mondjuk navi, zene, bluetooth együtt), akkor is képes -e szivargyújtóról tölteni, vagy legalább szinten tartani az akkut.
-Mennyire melegszik ilyenkor?

Az első kérdésedre az lenne a legfrappánsabb válasz, hogy ha van ilyen adaptered akkor gyere be hozzánk és próbáljuk ki.
(Ilyen próbáink jelenleg is folynak, de eddig a kínai beszállítók közt nem találtunk erre alkalmast)

2, Igen
Kernel szinten támogatott

3, Mi magunk teszteljük navigációra is. Különösebb problémát nem tapasztaltunk.
A normálistól eltérőbb melegedés nincs, ugyanakkor az autós töltő nem tölti hanem "csak" szinten tartja.

Nem elérhető Somatom

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #14 Dátum: 2013. Május 10. - 12:04:02 »
Az első kérdésedre az lenne a legfrappánsabb válasz, hogy ha van ilyen adaptered akkor gyere be hozzánk és próbáljuk ki.
(Ilyen próbáink jelenleg is folynak, de eddig a kínai beszállítók közt nem találtunk erre alkalmast)

2, Igen
Kernel szinten támogatott

3, Mi magunk teszteljük navigációra is. Különösebb problémát nem tapasztaltunk.
A normálistól eltérőbb melegedés nincs, ugyanakkor az autós töltő nem tölti hanem "csak" szinten tartja.
Köszönöm!
SGS2 -höz van gyári MHL adapterem. Zsebre vágom és ha járok arra, akkor kipróbáljuk. Az autós kérdés is az SGS2 -ből kiindulva jött. Az tud merülni, ha nem emelem a töltőáram -korlátozó értékét (custom kernel).
Ha a CC -s telónál szinten tudja tartani, az szerintem már jó.
Éjszaka körülnéztem egy kicsit és felmerült még egy kérdés. Ha jól olvastam, akkor a 4G tárból 2,4, ami szabad. Ez nem túl sok. Nincs tervben egy 8G verzió CC -s forgalmazása?

Nem elérhető MVSV

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #15 Dátum: 2013. Május 11. - 08:27:17 »
Nem vagyok Concordos, de mivel kaptam egy ilyen okostelót próbálgatni, így a feltett kérdésekre a válaszaim alább,

Igen természetesen.
A 4.2.1-ben benne van a magyar nyelv és lokalizáció

Ahogy a tabok esetén itt is dinamikus órajelállítás van.
A proci 254MHz és 1208 MHz között jár.
Ha nem kell, akkor nem járatja túl épp az akku minél hosszabb üzemideje érdekében.

Szerintem ez szimplán ajándék.
A készülék normál használat mellett kibír 2 napot. Ez az okostelefonok tekintetében teljesen rendben van, SŐT!

A töltése a microUSB-n keresztül történik

A csomagban NINCS OTG kábel , azt külön kell venned.

A kérdésed értelmetlen.
Két normál kialakítású SIM foglalattal rendelkezik.
Ha neked micro SIM-ed van akkor egy microSIM-es átalakítóba bedugva ugyanúgy tudod használni mint bármely más telefonba ezt.
Ha pedig iPhone5-ről váltanál erre, akkor az ahhoz való átalakítót kell használni ennél a készüléknél.

A készülék természetesen kártyafüggetlen.
Ha a második SIM-edre jön a hívás amikor az elsőn beszélsz akkor nem cseng ki, a másik oldal foglalt jelzést kap.

A kérdésed jó.
Valószínüleg nem véletlen osztogat tesztelőknek a CC készüléket.

root ok, CWM van már hozzá,
custom romok is vannak hozzá,
 szóval ha nem tetszik a gyári támogatás akkor sem vagy elveszve, mert vagy hatféle egyedi rom és CM10.1 is van portolva hozzá.
Nem gorilla hanem arc
Ha ismerős a Sony Xperia  "Arc touchscreen" akkor tudod milyen ez.

Kijelző: 5,7”, 1280*720 IPS multi-touch kapacitív kijelző, Arc touchscreen

3.0
Köszi a válaszokat. A 2 sim kártyás kérdést azért tettem fel, mert van olyan 2 sim-es készülék, ahol van egy normal és egy micro sim foglalat és a foglalat tipusa nem derült ki a leírásból.

Nem elérhető Boschman

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: 2013. Május 12. - 09:16:00 »

Két igazán nagy baj van ezzel a telefonnal:
1. a 4GB háttértár sajnos nagyon kevés, már-már szégyen ilyennel készüléket gyártani.
2. nincs benne FM rádió.
Emiatt a két dolog miatt nem veszem meg. Ha ez a két hiba orvosolva lenne, azonnal beszerezném.
Így két másik készülék közül lehet választani:
Thl w8 vagy a myaudio .
Nagy kár, hogy a Concorde nem gondolt ezekre előre.

Nem elérhető BlackJack

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: 2013. Május 12. - 10:11:39 »
Két igazán nagy baj van ezzel a telefonnal:
1. a 4GB háttértár sajnos nagyon kevés, már-már szégyen ilyennel készüléket gyártani.
2. nincs benne FM rádió.
Emiatt a két dolog miatt nem veszem meg. Ha ez a két hiba orvosolva lenne, azonnal beszerezném.
Így két másik készülék közül lehet választani:
Thl w8 vagy a myaudio .
Nagy kár, hogy a Concorde nem gondolt ezekre előre.

Igaz, hogy nem írják a specifikációkban hogy lenne benne FM rádió de az feltétlen azt jelenti hogy nincs?
Az ediginél a hozzászólók között azt írja egy készülék tulaj hogy van benne FM rádió!
A 4GB tényleg nem sok de valszeg úgyis bővíti az ember egy micro SD kártyával!

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: 2013. Május 12. - 10:31:20 »
Igaz, hogy nem írják a specifikációkban hogy lenne benne FM rádió de az feltétlen azt jelenti hogy nincs?
Az ediginél a hozzászólók között azt írja egy készülék tulaj hogy van benne FM rádió!
A 4GB tényleg nem sok de valszeg úgyis bővíti az ember egy micro SD kártyával!

Szerintem a 4 GB bőven elég. Magában amire hely kell, az a fényképek és videó, de ezt úgy is micoSD-re teszem, mivel így könnyebb a mozgatása. A 4 GB az egyébnek pl.: programok, saját dokumentumok-nak bőven elég, mivel filmezni nem fogok rajta,
A tabomban van 16 GB és most a probléma felvetésénél megnéztem mennyit használok (a rendszeren kívül). Úgy, hogy van rajta egy film 2.8 GB van lefoglalva belőle, pedig ez egy tab. Persze, lehet, hogy a mobil esetén tényleg kevés lenne, használat függő. Mivel nem használtam még, biztosat nem lehet állítani.

Az FM rádió kérdése tényleg érdekes. Szükségesnek egyértelmű, hogy szükséges, jó lenne az Admintól egy válasz, hogy van-e vagy sincs!

Nem elérhető akidobos

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: 2013. Május 12. - 13:51:25 »
Üdv!
Ebben a cikkben http://gt35pro-mobile-gadgets.blogspot.hu/2013/04/hdc-star-ulefone-n9589-quad-core.html Dícsérik a GPS-t, milyen gyorsan talál jelet és irányt, holott nem tartalmaz iránytűt a készülék. Kérdésem az lenne, hogy ez a hiány szoftveres, vagy nincs benne magnetométer?

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #20 Dátum: 2013. Május 12. - 16:42:27 »
Üdv!
Ebben a cikkben http://gt35pro-mobile-gadgets.blogspot.hu/2013/04/hdc-star-ulefone-n9589-quad-core.html Dícsérik a GPS-t, milyen gyorsan talál jelet és irányt, holott nem tartalmaz iránytűt a készülék. Kérdésem az lenne, hogy ez a hiány szoftveres, vagy nincs benne magnetométer?

Most lehet én vagyok a hülye, de szerintem ez nem Concorde terméke. Minek itt kérdezed? Kérdezd a gyártó oldalán...

Nem elérhető akidobos

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #21 Dátum: 2013. Május 12. - 17:04:52 »
Most lehet én vagyok a hülye, de szerintem ez nem Concorde terméke. Minek itt kérdezed? Kérdezd a gyártó oldalán...
Sorry. Felteszem máshogy a kérdést.

Tartalmaz a készülék magnetométert?

Nem elérhető Admin

• Adminisztrátor
  • V I P
    • Profil megtekintése
« Válasz #22 Dátum: 2013. Május 13. - 09:06:40 »
Az FM rádió kérdése tényleg érdekes. Szükségesnek egyértelmű, hogy szükséges, jó lenne az Admintól egy válasz, hogy van-e vagy sincs!

Ez most komolyan kérdés?

IGEN VAN BENNE, ahogy a honlapunkon ezt le is írtuk a specifikációk között:
http://concorde.hu/index.php?fk=mobiltel&csz=01-02-7180

Az pedig, hogy egyéb más oldalak, ezt az infóanyagot hogyan veszik át ( vagy milyen infó csúsztatással) az pedig sajnos már nem a mi ráhatásunk.

Nem elérhető Admin

• Adminisztrátor
  • V I P
    • Profil megtekintése
« Válasz #23 Dátum: 2013. Május 13. - 09:10:06 »
Dícsérik a GPS-t, milyen gyorsan talál jelet és irányt, holott nem tartalmaz iránytűt a készülék. Kérdésem az lenne, hogy ez a hiány szoftveres, vagy nincs benne magnetométer?

Magnetométer  O:-)
Ne viccelj.  Ez nem ettől függ az okostelefonoknál.
Itt A-GPS "segít rá" a gyors gps vételre és ad 10-12 mp-en belül pozíciót.
AZ MTK lapkák eleve érzékeny GPS vevők!!!!

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #24 Dátum: 2013. Május 13. - 10:13:23 »
Ez most komolyan kérdés?

IGEN VAN BENNE, ahogy a honlapunkon ezt le is írtuk a specifikációk között:
http://concorde.hu/index.php?fk=mobiltel&csz=01-02-7180

Az pedig, hogy egyéb más oldalak, ezt az infóanyagot hogyan veszik át ( vagy milyen infó csúsztatással) az pedig sajnos már nem a mi ráhatásunk.

Überjó :), bár mondjuk gondoltam.... Sajnos nem csak a CC termékénél, rengeteg fals adatot közölnek a forgalmazók, ami baromira megtévesztő, pedig ez csak CTRL+C és CTRL+V kérdése... Valakinek megy valakinek nem, értem én :D:D:D:D

Nem elérhető akidobos

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #25 Dátum: 2013. Május 13. - 11:13:44 »
Überjó :), bár mondjuk gondoltam.... Sajnos nem csak a CC termékénél, rengeteg fals adatot közölnek a forgalmazók, ami baromira megtévesztő, pedig ez csak CTRL+C és CTRL+V kérdése... Valakinek megy valakinek nem, értem én :D:D:D:D
Igen, ez OK, de engem mégis érdekelne a dolog, mivel a csillagász progiknál fontos az irány. Úgy, hyog közben egyhelyben állok.

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #26 Dátum: 2013. Május 13. - 11:24:52 »
Igen, ez OK, de engem mégis érdekelne a dolog, mivel a csillagász progiknál fontos az irány. Úgy, hyog közben egyhelyben állok.

Admin már válaszolt...

Nem elérhető akidobos

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #27 Dátum: 2013. Május 13. - 12:02:36 »
Admin már válaszolt...
Nem. Engem nem a pozicionálás érdekelt. Lehet hülye vagyok, de nem egyértelmű választ kaptam rá. Vagy vak is, mert nem látom. Bocsánat, nekem ez az egyetlen kérdésem lenne a készülékkel kapcsolatban. Komolyan gondolkodom a vásárláson, de előtte ezt szerettem volna megkérdezni, mivel a specifikáció nem tartalmazza ezt, ezért ez hiányként jelenik meg szellemi háztartásomban. :)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 13. - 12:06:49 írta akidobos »

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #28 Dátum: 2013. Május 13. - 13:09:06 »
Nem. Engem nem a pozicionálás érdekelt. Lehet hülye vagyok, de nem egyértelmű választ kaptam rá. Vagy vak is, mert nem látom. Bocsánat, nekem ez az egyetlen kérdésem lenne a készülékkel kapcsolatban. Komolyan gondolkodom a vásárláson, de előtte ezt szerettem volna megkérdezni, mivel a specifikáció nem tartalmazza ezt, ezért ez hiányként jelenik meg szellemi háztartásomban. :)

Szerintem egy telefon sem tartalmaz magnetométer. És erre írta az Admin, hogy ne viccelj + a kérdésed a pozicionálásra utalt, amire szintén írta Admin, hogy azt az A-GPS segíti a gyorsaságát.

Nem elérhető akidobos

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #29 Dátum: 2013. Május 13. - 13:39:38 »
Szerintem egy telefon sem tartalmaz magnetométer. És erre írta az Admin, hogy ne viccelj + a kérdésed a pozicionálásra utalt, amire szintén írta Admin, hogy azt az A-GPS segíti a gyorsaságát.
Jelenlegi készülékemben van
De oké, nem akadékoskodok tovább.