Szerző Téma: Gyári romok topikja  (Megtekintve 90371 alkalommal)

Nem elérhető benyats

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Gyári romok topikja
« Válasz #270 Dátum: 2014. Március 25. - 09:13:38 »
Sziasztok.
A belső memóriakártyára miért nem lehet áthelyezni a telepített
programokat.
Új, gyári 4.2.2-es szoftverem van.
Előre is köszi

Nem elérhető poljot

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #271 Dátum: 2014. Május 08. - 14:20:38 »
Sziasztok,

egy szürke CC 5700-as van a birtokomban.
A szervízben frissítették a 4.2.2 Androidra. Minden gyári. (4.2.2, MOLY.WR8.W1248.MD.WG.MP.V6.P11.2013/09/12, kernel: 3.4.5, build number: 01v21_v89t_qq2008s_20131119_sp5700)

A telefon eredetileg a 4.2.1-el jött, akkor csináltam egy CWM-et rá, és utána a MIUI ROM-ot tettem rá.
(innen: http://www.needrom.com/mobile/star-n9589-miui/   - valahol itt javasolta valaki, a készülék configurációjának megfelelő nemtudommit tettem fel elsőre, utána a rom-ot, kiválóan ment)
Nagyon tetszett, ezt szeretném most is.

Sokáig küzdöttem az MTK driverekkel, de végül ez a 0.8 felment gond nélkül, és működik is.
És itt jönnek a gondok.

Az SP_Flash_Tool-al megpróbáltam rátenni a CWM-et, de nem sikerül.
Eljut 100%-ig, de piros marad a mező a százalék alatt, és nem jelenik meg a zöld kör a végén.

Közben elgondolkodtam, és el is bizonytalanodtam. Nem vagyok expert, ezért inkább kérdezek:
Eza MIUI ROM 4.2.1-re van. Ezt fel lehet tenni a 4.2.2-re? (bocs, ha nagyon buta kérdés)
Azt is olvastam a MIUI oldalán, hogy sokkal újabb verzióra is elkészült már. Mit jelent ez? Minden android verzióhoz van külön MIUI, és ez az adott telefonra is vonatkozóan egyedi? Magyarul ez a fenn belinkelt MIUI ROM csak 4.2.1-es CC 5700-ra jó?

Van lehetőség valami hasonló (mint a MIUI) ROM, ami felrakható erre a telefonra/erre a verzióra?
Nagyon tetszett a MIUI - tetszik az Android ilyen megközelítése.

Mit javasoltok?

Most éppen az MTK Droid Root & Tools csinálja a full backup-ot.

--------------------------

közben lefutoot gond nélkül a backup, illetve a Droid Tools-al valahogy felkerült egy CWM. Ez pipa.
Arra is rádöbbentem, hogy nem ez a megfelelő fórum, szóval itt off, megyek a megfelelő helyre.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 08. - 15:07:04 írta poljot »

Nem elérhető umbibumbi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #272 Dátum: 2014. Június 09. - 20:23:15 »
hello.
az 5700 bekerült a kifutott termékek közé...akkor várhatjuk rá a kit-kat-et mi?

Nem elérhető slipo

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #273 Dátum: 2014. Június 12. - 08:22:41 »
hello.
az 5700 bekerült a kifutott termékek közé...akkor várhatjuk rá a kit-kat-et mi?

Jaja, csak duma volt, csak duma. Nekem is ezt mondták a szervizben:)

Nem elérhető Tacsy

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #274 Dátum: 2014. Július 09. - 00:06:20 »
Üdv!

Segítsen valaki, mert a concorde felől úgy látszik nem számíthatok válaszra....
Jelenleg 4.2.1 fut a telómon, ezt szeretném frissíttetni 4.2.2.-re. A kérdésem az lenne, hogy ha holnap beviszem a concorde-hoz, fel tudják-e nekem ezt rakni? Hétfő óta keresem a kérdésemre a választ, de többszöri telefonhívás után sem tudott a szerviz erre egyértelmű választ adni, egyfolytában azt mondják, hogy beszéljek a Hajdú úrral. Namármost a kedves Hajdú úr 2 nap után is elérhetetlen. A megadott vonalas telefont 2 nap alatt senki nem vette fel, ma volt egy kb 1 órás időtartam, amikor a változatosság kedvéért foglalt jelzést adott. Már meghagytam a szervizben a nevem és telszámom és a hölgy megígérte, hogy odaadja a Hajdúnak és tuti fel fog hívni, dehát mivel most ide írok, nyilván még most is épp engem próbál elérni.... Kicsit megrendült a bizalmam a céggel kapcsolatban...
Szóval a kérdésem áll: fel tudnak-e tenni holnap a telómra 4.2.2-t, ha igen, akkor kit kell majd keresni ez ügyben a cégnél? A válasz relatíve sürgős lenne, jó lenne legkésőbb szerda 13 óráig megtudnom a választ.
Előre is köszönöm!

Nem elérhető maiden

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #275 Dátum: 2014. Július 09. - 14:50:40 »
Üdv!

Segítsen valaki, mert a concorde felől úgy látszik nem számíthatok válaszra....
Jelenleg 4.2.1 fut a telómon, ezt szeretném frissíttetni 4.2.2.-re. A kérdésem az lenne, hogy ha holnap beviszem a concorde-hoz, fel tudják-e nekem ezt rakni? Hétfő óta keresem a kérdésemre a választ, de többszöri telefonhívás után sem tudott a szerviz erre egyértelmű választ adni, egyfolytában azt mondják, hogy beszéljek a Hajdú úrral. Namármost a kedves Hajdú úr 2 nap után is elérhetetlen. A megadott vonalas telefont 2 nap alatt senki nem vette fel, ma volt egy kb 1 órás időtartam, amikor a változatosság kedvéért foglalt jelzést adott. Már meghagytam a szervizben a nevem és telszámom és a hölgy megígérte, hogy odaadja a Hajdúnak és tuti fel fog hívni, dehát mivel most ide írok, nyilván még most is épp engem próbál elérni.... Kicsit megrendült a bizalmam a céggel kapcsolatban...
Szóval a kérdésem áll: fel tudnak-e tenni holnap a telómra 4.2.2-t, ha igen, akkor kit kell majd keresni ez ügyben a cégnél? A válasz relatíve sürgős lenne, jó lenne legkésőbb szerda 13 óráig megtudnom a választ.
Előre is köszönöm!

Erre a beírásra milyen választ vársz itt a felhasználóktól?

Mi van akkor ha kérdéses úriember épp szabadságon van, vagy beteg vagy bármi más?
Neked ehhez a művelethez nem egy fejlesztő, hanem a szerviz munkatársai kellenek.
Oda pedig bármikor beviheted a nyitva tartásuk idejébe ;)

Nem elérhető btz

• Kölyök tag
  • **
    • btztvn
    • Profil megtekintése
« Válasz #276 Dátum: 2014. Július 09. - 18:39:06 »
Mikor én voltam bent a CC-nél, akkor is azt mondták, hogy az aki ért valamihez és választ tudna adni az épp korházban van.

Nem elérhető Tacsy

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #277 Dátum: 2014. Július 09. - 21:22:10 »
Köszönöm, megoldódott, valóban félreértés volt. Beszéltem végül Hajdú úrral, és kiderült, hogy amit szeretnék, az a szervizre tartozik. Bevittem, megcsinálták, örültem.  ;k

Nem elérhető tatahr

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #278 Dátum: 2015. Június 18. - 02:33:52 »
Sziasztok! Mar reg 5700 tulaj vagyok. Sajnos eddig nem foglalkoztatott a telefon jo volt ugy ahogy van. Mostanra erett meg bennem a gondolat hogy jo lenne Rootolni. Csak hogy jobban tudjam kihasznalni a telefon tudasat. Sajnalattal lattam hogy a topik mar nem aktiv a linkek elauviltak 404 error stb. Ha van valaki es veletlenul elolvassa ezt a hozzaszolast nagyon halas lennek ha javitanak a linkeket. Illetve ha valaki segiteni tudna nekem a rootolasban. A telefon eddig egyebkent kifogastalanul uzemel. Persze memoria fagyasok vannak de melyik keszuleknel nincsennek ennyi idosen... Ha tud valaki kerem segitsen! Elore is koszonok minden segitseget!

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #279 Dátum: 2015. Június 18. - 04:55:52 »
Sziasztok! Mar reg 5700 tulaj vagyok. Sajnos eddig nem foglalkoztatott a telefon jo volt ugy ahogy van. Mostanra erett meg bennem a gondolat hogy jo lenne Rootolni. Csak hogy jobban tudjam kihasznalni a telefon tudasat. Sajnalattal lattam hogy a topik mar nem aktiv a linkek elauviltak 404 error stb. Ha van valaki es veletlenul elolvassa ezt a hozzaszolast nagyon halas lennek ha javitanak a linkeket. Illetve ha valaki segiteni tudna nekem a rootolasban. A telefon eddig egyebkent kifogastalanul uzemel. Persze memoria fagyasok vannak de melyik keszuleknel nincsennek ennyi idosen... Ha tud valaki kerem segitsen! Elore is koszonok minden segitseget!

Ha esetleg a megfelelő topikba írtad volna a kérésed, akkor már rootoltad is volna a telefonod, mert ott megtaláltad volna (1. poszt) a megfelelő alkalmazást hozzá és a leírást is

Ez a topik a gyári romokról szól ez viszont a root-ról is http://www.concorde.hu/forum/index.php?topic=415.0
A-B-s Tab One romok
Módosított 4.1.1-s 2012.12 rom ;>
Módosított  Gingsz féle 4.2.2-s rom ;> 
Módosított Gyári 4.2.2-s rom ;>

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető Petyka74

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #280 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 02:10:25 »
Helló segítség kéne nekem!Vettem a telefonomhoz egy tv tunert de nem meg rajta                                                                                                          http://www.zonacomputers.hu/webaruhaz/shop.product_details/94-tv-tuner/flypage.tpl/65333-avermedia-mobile-310-for-android-ew310-dvb-t-digitalis-microusb-tv-tuner/

Android eszköz dual-core CPU-val és NEON támogatással (e.g. Tegra 3)
Lehet ez az oka esetleg lehet e frissiteni valahogyan nagyon jó lenne Köszii

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #281 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 07:02:05 »
Helló segítség kéne nekem!Vettem a telefonomhoz egy tv tunert de nem meg rajta                                                                                                          http://www.zonacomputers.hu/webaruhaz/shop.product_details/94-tv-tuner/flypage.tpl/65333-avermedia-mobile-310-for-android-ew310-dvb-t-digitalis-microusb-tv-tuner/

Android eszköz dual-core CPU-val és NEON támogatással (e.g. Tegra 3)
Lehet ez az oka esetleg lehet e frissiteni valahogyan nagyon jó lenne Köszii

Mintahogy a PC-re is kell driver, ugy a Tabletra is kellene annak a tv tunernek a drivere, hogy lássa és használni tudja
Na az nincs ebbe a tabba és ha nem szerzel valahonnan amit még bele is kell szerkeszteni a tabba, akkor nem is fog menni
ilyen dolgokat venni körülnézés,tájékozódás nélkül öngyilkosság
A-B-s Tab One romok
Módosított 4.1.1-s 2012.12 rom ;>
Módosított  Gingsz féle 4.2.2-s rom ;> 
Módosított Gyári 4.2.2-s rom ;>

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető maiden

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #282 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 11:55:46 »

A helyzet nem reménytelen!

A ConCode tavaly tesztelt ilyen eszközöket, de végül nem kerültek forgalomban.
A DVB-T vevő lapkájától függ, hogy fog-e neked menni!
A PT112 és PT115 lapkára vonatkozó driverek támogatottak az 5700 telefonban ezekben a buildekben:
20131119_e2001v21_v89
20131202_e2001v21_v89

Erről még teszt is volt:
http://pdafanclub.hu/padtv-nezz-tv-t-androidon/

Ilyen nekem még mindig megvan( ez PT115) és megy, igaz Pesten csak azok a muxok mennek amik szabadon foghatók.
http://kepfeltoltes.hu/150914/PT115_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Próbáld ki a marketről a működtető szoftverét mert két szoftver is volt hozzá és hátha elindul valemelyik a te avermediás DVB-t dongleddal( vagy szétszeded és megnézed milyen chip van benne) és igaza van RSTwingonak hogy pontos ismeret nélkül ilyet venni öngyilkosság, mert nem fog menni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.padtv

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Pad.tvapp