Szerző Téma: FW frissítés, CWM, CM, root és hasonlók a ConCorde 5700 phablettel  (Megtekintve 149836 alkalommal)

Nem elérhető Neta

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Re:FW frissítés, CWM, CM, root és hasonlók a ConCorde 5700 phablettel
« Válasz #240 Dátum: 2013. Október 23. - 20:51:17 »
Köszi!

Megvan!

Azért nem vettem észre, mert nem ott kerestem. (Az előző CM-es mobilomon a dedikált képernyőzár beállításokat menüből lehetett állítani.)

Azt nem lehet még megcsinálni, mint a CM-es vagy sima google-s 4.2.2-eseken, hogy ha a zárt képernyőn jobb oldalról elhúzom az ujjam, akkor elindul a fényképezőgép? Hasonlóan mint a balra húzásnál új lock screent kínál fel? Jó lenne, ha a gyári Jelly Bean-es képernyőzárat tudnám használni. Nem lehet, hogy valami módosított Mediatek-es képernyőzár van a telefonon, ami kiüti a gyárit. Így ha kitörlöm lesz gyári képernyőzáram? Vagy esetleg simán felül lehet írni?

Köszi
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 23. - 21:11:13 írta Neta »

Nem elérhető VinyoMTL

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #241 Dátum: 2013. Október 23. - 22:22:15 »
Butaságot beszélsz!

főképernyőn állítható a  home screen és lock screen.
Előre telepítetten 12-12 darab, de saját galériából is betölthetsz    *.jpg-et

Hello!
Ha már a kereső ide vezetett, ide írok én is.
Most ismerkedem egy 5000-sel, de ez a probléma nálam is felmerült. Míg a home screen és a home+lock beállításnál felajánlja a saját galériám is, addig ha csak a lock screen-t akarnám változtatni ott nem, csak a beépített 8 db-ot dobja ki egyből.
Köszi a segítséget.

--- Rossz helyre, van 5000-s topik, tessék ott megkérdezni --- Következőt törlöm innen ---
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 28. - 08:12:28 írta rstwingo »

Nem elérhető zsolti83

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #242 Dátum: 2013. Október 28. - 09:29:44 »
Valakinek tapasztalat a szeptemberi ROM-ról?
Augusztusihoz képest miben másabb?
(Augusztusi nekem fent volt pár napig, de aztán visszakerült a május 27.-i)
Dropbox regisztráció: http://db.tt/QsKexot

Nem elérhető ordog1015

• Kölyök tag
  • **
    • ordog1015
    • Profil megtekintése
« Válasz #243 Dátum: 2013. Október 31. - 10:53:55 »
Űdv.Szűrke 8gb-os 5700-esem van,még az 8825/2035/RX 501b-ém.
Leirtak alapján rootoltam,simán ment,CWM telepítése elindult,zőld kőr,újra már nem indult,csak fekete képernyő volt.20130715_e2001v21_v89_gq2008s,ez a rom ami egyedűl felmegy,és el is indul.Tőbb is felmegy,CWM-es is,de csak az indul el.http://www.needrom.com/mobile/star-n9589-10/  innen szedtem le,van is tőbb rom,de csak ez indul,amit ki is probáltam.lk.bin-t átraktam ami nekem kell,minden sikerűlt is.1 dolog nem:imei számok eltűntek.Minden megy rendben,kamera,wifi,stb,de igy ugye nem lehet használni a telefont.CC romot pedig nem találok,tippem sincs,imeit hogy állíthatnám vissza.MtkDroidTools2.4.8 fenn van,igy van root/CWM is.Saját recoveryben látja az imeiket,de rendszer alatt már nem.MTKDroidba hiába állitom az imeit,azt irja ujraindítás után,de nem változik.Láttam 1-2 trűkkőt a neten,de annyira azért nem mentem bele.Nagyon szépen megkérek valakit,akinek van MTKdroidos mentése,ami ehhez a számúhoz jó,vagy ha nem szűz,sem probléma,tegye fel valahova.
Amit még van,telefonrol kiolvasva:Modell van,verzio va,kernel,build is,de Alapsáv verzioja NINCS.Bármilyen segítséget elfogadok.
Légyszi valaki segítsen,mert nem a szervízdíjat sajnálom,de Pécsi vagyok,maga az út lenne drága.
T:TZS

Nem elérhető NZsolt

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #244 Dátum: 2013. Október 31. - 11:22:04 »
Leirtak alapján rootoltam,simán ment,CWM telepítése elindult,zőld kőr,újra már nem indult,csak fekete képernyő volt.20130715_e2001v21_v89_gq2008s,ez a rom ami egyedűl felmegy,és el is indul.Tőbb is felmegy,CWM-es is,de csak az indul el.http://www.needrom.com/mobile/star-n9589-10/  innen szedtem le,van is tőbb rom,de csak ez indul,amit ki is probáltam.lk.bin-t átraktam ami nekem kell,minden sikerűlt is.1 dolog nem:imei számok eltűntek.Minden megy rendben,kamera,wifi,stb,de igy ugye nem lehet használni a telefont.CC romot pedig nem találok,tippem sincs,imeit hogy állíthatnám vissza.MtkDroidTools2.4.8 fenn van,igy van root/CWM is.Saját recoveryben látja az imeiket,de rendszer alatt már nem.MTKDroidba hiába állitom az imeit,azt irja ujraindítás után,de nem változik.Láttam 1-2 trűkkőt a neten,de annyira azért nem mentem bele.Nagyon szépen megkérek valakit,akinek van MTKdroidos mentése,ami ehhez a számúhoz jó,vagy ha nem szűz,sem probléma,tegye fel valahova.
Amit még van,telefonrol kiolvasva:Modell van,verzio va,kernel,build is,de Alapsáv verzioja NINCS.Bármilyen segítséget elfogadok.
Légyszi valaki segítsen,mert nem a szervízdíjat sajnálom,de Pécsi vagyok,maga az út lenne drága.

Szia!
Nekem is szükséges volt a kínai "gyári rom" feltelepítése...  Ez hiba nélkül fut :UPDATE ROM Official : N9589-20130403_e2001_v89_gq2008s ( Compatible gsensor, look PDF gsensor), ehhez CWM sem kell! http://www.needrom.com/mobile/star-n9589-2/

Nem elérhető ordog1015

• Kölyök tag
  • **
    • ordog1015
    • Profil megtekintése
« Válasz #245 Dátum: 2013. Október 31. - 11:37:06 »
Űdv
Nekem ez fel sem megy,kidob a Tools.
Most raktam fel Mui-t is,de ugyanaz. http://www.needrom.com/mobile/star-n9589-miui/  ,szép meg jó,de......
Milyenek a számaid,megegyeznek az enyémmel?
Űdv
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 02. - 19:58:30 írta rstwingo »

Nem elérhető ordog1015

• Kölyök tag
  • **
    • ordog1015
    • Profil megtekintése
« Válasz #246 Dátum: 2013. Október 31. - 11:40:31 »
ov8825_mipi_raw (back to camera),  Sub sensor = ov3660_yuv (front), LCD = RX_572OTM_501A
Ezt irja,ha átálitom sensor 2035-re,error ahogy elindul.....
Űdv
És nekem B is

maiden

• Vendég
« Válasz #247 Dátum: 2013. Október 31. - 14:50:07 »

Hát pedig készülj, hogy nagy a gáz és ez nem is garanciaköteles.
Leirásod szerint ugyanis a bootloader rádió részt átirtad és ez miatt van a hiba.
A radio CU a Bootoloader IPL részében van amit a gyári romok felül sem írnak.
Mivel nincs baseband, nincs imei.

Én a helyedbe nem kisérleteznék tovább mielött nagyobb bajt csinálsz és szépen kedvesen felhívnám a szervizt.
Még lehet így is elutasítanak a beavatkozásod miatt. 

Nem elérhető ordog1015

• Kölyök tag
  • **
    • ordog1015
    • Profil megtekintése
« Válasz #248 Dátum: 2013. Október 31. - 16:40:00 »
Ez érdekes,mivel hidd el semmi mást nem csináltam,mint a leirtak alapján a CWM-et akartam telepíteni.Pipa csak a recoveryn volt,zőld karika megjelent,kábel lehuz,aksi be,és fekete képernyő.
Innen már nem indult el a telefon.Sem boot,se semmi,bármit nyomtam csak fekete képernyő.Costum romok nem mennek fel,csak az az 1,amit linkeltem is.Mondjuk előfordult előtte már,hogy ujra kellet inditanóm,mert látszólag hálózaton voltam,de nem tudtak hivni.Volt hogy 1ik kártyán nem,volt hogy 1iken sem.Néha meg azt vettem észre,magátol ujraindul a telefon,és kaptam utánna az sms-t,hogy hivtak.Másik érdekesség,hogy tőbben irták ennyit-meg annyit megy el a telefon 1 tőltésel.Nekem napi 15-30 perc hivással,estig nem ment el....No net,adat ,játék,zene,stb...1 kártyával max estig ment el,2 vel már délután csere volt,vagy tőltő.Pobáltam tőbb aksikimélőt(ehhez kellet volna a root),de minimál fényerővel sem birta,semmi adatkapcsolattal.Navi alatt 1 perc,10-15%,autostőltőn(s3-as gyárija),max ha 2 órát birt.Már gondolkodtam a gariztatáson,ezért is akartam cwm-et,és kiprobálni 1 másik romot.Ezek szerint sajna ezt benyelhetem.....
Űdv

Nem elérhető ordog1015

• Kölyök tag
  • **
    • ordog1015
    • Profil megtekintése
« Válasz #249 Dátum: 2013. Október 31. - 22:28:15 »
Légszi valaki rakjon fel nekem valahova 1 MTKDroidos mentést,abbol fel lehet állítani.állitolag.1probát megér,de ha nem,akkor is origi lesz fenn,ami CC,hátha.....Légyszi.
Űdv

Nem elérhető ordog1015

• Kölyök tag
  • **
    • ordog1015
    • Profil megtekintése
« Válasz #250 Dátum: 2013. November 01. - 11:55:20 »
Űdv.
Légyszi valaki segítsen......MTKTDoidos nvram mentés is elég,10 mp-erc.Légyszi.......Akinek ilyen számu van,szánjom rám ennyi időt.rx 570tm 501b,ov8825,2035..Légyszi

Nem elérhető ordog1015

• Kölyök tag
  • **
    • ordog1015
    • Profil megtekintése
« Válasz #251 Dátum: 2013. November 01. - 12:25:21 »
Na 1 érdekesség....1 nagyon rendes forumtársunk,kűldőtt nv mentést,igaz 5000-sé,de nem volt sok veszteni valóm....
MTKDroiddal átirtam,imei-met is.....(az ővét természetessen azonnal tőrőltem)
Felraktam ujra a romot,és azonnaj jó lett  ;k
Mondjuk boot-nál előszőr valami jaja/kinai logó ugrik be,de ezután a cukrok jőnnek  ;v
Most tesztelem,de eddig minden megy,2 sim,wifi,gps stb
Azért ha valaki lementi az 5700-es nv-jét,légyszi kűldje el...Mert most n6589 ir ki a saját boot,verzio.
Űdv
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 01. - 12:41:24 írta ordog1015 »

Nem elérhető kiskutya0

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #252 Dátum: 2013. November 01. - 16:04:16 »
3,

CWM

Ha valakinek kell CWM recovery image, akkor ezt legkönnyebben egy partial flash-el , az SP-tool-lal tudjuk megcsinálni.

http://pdaplus.hu/download/maiden/5700/CWM_5700.zip

Lenne kérdésem. A zip-ben található recovery.img fájlt fel lehet rakni a MobileuncleTools program Recovery Update menüpontjából, vagy téglásítás lesz ha így próbálok cwm-hez jutni?

Nem elérhető ordog1015

• Kölyök tag
  • **
    • ordog1015
    • Profil megtekintése
« Válasz #253 Dátum: 2013. November 01. - 16:10:06 »
Én az MTKDroiddal inditom a cwm-et,az tuti jó.
Sajna én a cwm miatt jártam meg.Tudom jőn majd hogy nem,meg igy,meg úgy...Én igy jártam.
Azóta ezzel nem próbálkozom,ha kell a cwm,MTKDroid,és ennyi....Javaslom neked is,az tuti biztos.És az MTKDroid csinál csak fullos mentést,beleértve az NV-ét is.
Űdv
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 01. - 16:27:31 írta ordog1015 »

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #254 Dátum: 2013. November 01. - 20:54:15 »
Na 1 érdekesség....1 nagyon rendes forumtársunk,kűldőtt nv mentést,igaz 5000-sé,de nem volt sok veszteni valóm....
MTKDroiddal átirtam,imei-met is.....(az ővét természetessen azonnal tőrőltem)
Felraktam ujra a romot,és azonnaj jó lett  ;k
Mondjuk boot-nál előszőr valami jaja/kinai logó ugrik be,de ezután a cukrok jőnnek  ;v
Most tesztelem,de eddig minden megy,2 sim,wifi,gps stb
Azért ha valaki lementi az 5700-es nv-jét,légyszi kűldje el...Mert most n6589 ir ki a saját boot,verzio.
Űdv

Hát csak mázlid van, mert  ilyen felelőtlen dolgot NEM szabad csinálni
Ilyen más telefon dolgával tudod csak igazán elküldeni véglegesen és NEM javíthatóra a telefonod

Az más kérdés, hogy most is az látszik, amit visszább leírtam már, hogy ebben a topikban egyeseknek csak a szájuk nagy,követelőzni tudnak de ha segíteni kellene, akkor sehol nincsenek
Helyettük is szégyellem magam  ;w
A-B-s Tab One romok
Módosított 4.1.1-s 2012.12 rom ;>
Módosított  Gingsz féle 4.2.2-s rom ;> 
Módosított Gyári 4.2.2-s rom ;>

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető kiskutya0

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #255 Dátum: 2013. November 01. - 21:19:18 »
Jó lenne már a szeptemberi, vagy újabb rom!

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #256 Dátum: 2013. November 01. - 21:26:24 »
Jó lenne már a szeptemberi, vagy újabb rom!

Na erről beszéltem  ;§
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető kiskutya0

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #257 Dátum: 2013. November 01. - 21:29:18 »
Na erről beszéltem  ;§

Szerinted miért reagáltam?

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #258 Dátum: 2013. November 01. - 21:33:17 »
Szerinted miért reagáltam?

Mert neked a szeptemberi vagy újabb rom kell, viszont

ordog1015 fórumtársadnak meg segítség kellet, amiben Te is segíthettél volna akár

Nincs ebben a topikban senki, aki egy nyamvadt mentést csinálna, pedig abból még egy normálisan és kifejezetten az 5700-hoz való CWM recoveryt is
meglehetne csiinálni
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető kiskutya0

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #259 Dátum: 2013. November 01. - 21:35:15 »
Mert neked a szeptemberi vagy újabb rom kell, viszont

ordog1015 fórumtársadnak meg segítség kellet, amiben Te is segíthettél volna akár

Miért? A rom kérés nem segítségkérés?

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #260 Dátum: 2013. November 01. - 21:41:28 »
Miért? A rom kérés nem segítségkérés?

Szerinted az  ;s az Én számomra NEM
megcsináltad volna a mentést és linkeled, az az
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető kiskutya0

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #261 Dátum: 2013. November 01. - 21:51:49 »
Szerinted az  ;s az Én számomra NEM
megcsináltad volna a mentést és linkeled, az az

Akkor igazad van. Mindenkinek nagy a szája, de ha segíteni kell, senki sincs.

Nem elérhető Somatom

• Törzstag
    • Profil megtekintése
Re: Re:FW frissítés, CWM, CM, root és hasonlók a ConCorde 5700 phablettel
« Válasz #262 Dátum: 2013. November 01. - 22:01:11 »
Az más kérdés, hogy most is az látszik, amit visszább leírtam már, hogy ebben a topikban egyeseknek csak a szájuk nagy,követelőzni tudnak de ha segíteni kellene, akkor sehol nincsenek
Helyettük is szégyellem magam  ;w
Nem Neked kell szégyenkezned és nem a felhasználók miatt. Nem az Ő hibájuk a frissítéssel kapcsolatos töketlenkedés.

Nem elérhető kiskutya0

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #263 Dátum: 2013. November 01. - 22:07:44 »
Nem Neked kell szégyenkezned és nem a felhasználók miatt. Nem az Ő hibájuk a frissítéssel kapcsolatos töketlenkedés.

Előre leszögezem: nem hangulatkeltés. De csak az 5700 frissítésével van "töketlenkedés". Szerintem már csak azért se. Az, hogy a gugi engedély hiányzik, az ... . Akkor nem adnák ki az új készülékeket az új rommal. Tényleg úgy néz ki, hogy az 5700 nem volt átgondolva. Még mindíg azt mondom: ahány darab, annyi féle. Valami van a háttérben. Már nagyon gondolkodom a foyasztóvédelmen.

Nem elérhető ordog1015

• Kölyök tag
  • **
    • ordog1015
    • Profil megtekintése
« Válasz #264 Dátum: 2013. November 01. - 23:15:58 »
Egyébként sajna rossz embert bántasz,mert az ő általa kapott mentésel raktam véglegessen jóvá a telefonom  ;k
2 ember próbált segíteni:rstwingo,és kiskutya0.Nekik nagyon kőszőnőm  ;c
Mondjuk még várok 1 MTKDroidos mentést,akinek ilyen paraméteres teloja van,mint az enyém.....
Most Muit tesztelem vele,valami iszonyat jó,szerintem. ;lDe kellene a CC mentés is,ha valami garbajom lenne.
És igen,voltak olyanok is akire ráirtam,aktiv volt,de válaszra sem méltat.
Az 500-as nv-jét már fégső elkeseredésembe raktam fel ;n
Itt is van ember,aki simán adhatott volna mentést,vagy akár szeptemberi romot is,de esze ágában sincs segíteni,csak kiosztani tudja az embert.
Én autópályás vagyok,megszoktam hogy akár -20 fokba,50cm-es hóba is segítek 1 bajban levőn,ha kell puszta kézzel ásom ki akárhonnan,vagy a helyszínen adok vért,ha arról van szó.(ez nem a munkakőrőm,mielőtt valaki megjegyezné)
Sajna ez megy mostanában,de remélem én majd tudok 1szer segíteni nekik  >:D(amilyen hűlye vagyok,meg is teszem)
Bocs,Neta kollégát kihagytam,nagyon rendes volt.3 nap alatt kb 10h nem űltem itt,csak az MTK-val foglalkoztam :Ö
Aki segíteni akart,és fog,KŐSZŐNŐM,aki megtehette volna az kicsit merűljőn el magában. >:D
Űdv

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #265 Dátum: 2013. November 02. - 02:10:43 »
Előre leszögezem: nem hangulatkeltés. De csak az 5700 frissítésével van "töketlenkedés". Szerintem már csak azért se. Az, hogy a gugi engedély hiányzik, az ... . Akkor nem adnák ki az új készülékeket az új rommal. Tényleg úgy néz ki, hogy az 5700 nem volt átgondolva. Még mindíg azt mondom: ahány darab, annyi féle. Valami van a háttérben. Már nagyon gondolkodom a foyasztóvédelmen.

Hidd már el hogy csak 2 fajta van  ;ú

Az az érdekes, hogy azonkívül, hogy senki nem csinálja meg a friss mentést és teszi be ide
mindenki fél feltenni, hogy nem lesz jó a telefonjához(ami nem igaz), de idegen romokat simán feltesz, amit a CC le se ellenőrzött

A fogyasztó védelemhez meg mehetsz mit érsz el vele, NEM fognak csinálni semmit, jogilag nem vagy szerződve semmilyen formában a CC-vel
tehát nyugodtan mehetsz
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #266 Dátum: 2013. November 02. - 02:20:19 »
Egyébként sajna rossz embert bántasz,mert az ő általa kapott mentésel raktam véglegessen jóvá a telefonom  ;k
2 ember próbált segíteni:rstwingo,és kiskutya0.Nekik nagyon kőszőnőm  ;c
Mondjuk még várok 1 MTKDroidos mentést,akinek ilyen paraméteres teloja van,mint az enyém.....
Most Muit tesztelem vele,valami iszonyat jó,szerintem. ;lDe kellene a CC mentés is,ha valami garbajom lenne.
És igen,voltak olyanok is akire ráirtam,aktiv volt,de válaszra sem méltat.
Az 500-as nv-jét már fégső elkeseredésembe raktam fel ;n
Itt is van ember,aki simán adhatott volna mentést,vagy akár szeptemberi romot is,de esze ágában sincs segíteni,csak kiosztani tudja az embert.
Én autópályás vagyok,megszoktam hogy akár -20 fokba,50cm-es hóba is segítek 1 bajban levőn,ha kell puszta kézzel ásom ki akárhonnan,vagy a helyszínen adok vért,ha arról van szó.(ez nem a munkakőrőm,mielőtt valaki megjegyezné)
Sajna ez megy mostanában,de remélem én majd tudok 1szer segíteni nekik  >:D(amilyen hűlye vagyok,meg is teszem)
Bocs,Neta kollégát kihagytam,nagyon rendes volt.3 nap alatt kb 10h nem űltem itt,csak az MTK-val foglalkoztam :Ö
Aki segíteni akart,és fog,KŐSZŐNŐM,aki megtehette volna az kicsit merűljőn el magában. >:D
Űdv

Senki nincs bántva, csak a tények vannak leírva
Hogy kaphattál kiskutyától 5000-s mentést, mikor neki tudomásom szerint 5700-s telója van  ;s
Még nagyon végleges elkeseredésben SE szabad idegen telefon dolgot feltenni
Azt se viccből írtam, hogy a mentésből meglehet csinálni könnyedén a 100%-ban tökéletesen működő CWM recoveryt és
akkor nem történnek ilyen dolgok
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető ordog1015

• Kölyök tag
  • **
    • ordog1015
    • Profil megtekintése
« Válasz #267 Dátum: 2013. November 02. - 12:12:37 »
Űdv.kiskutya0-tól már az 5700-es nv-ét kaptam meg,de teljes mentést nem kértem,mert az ővé a másik fajta.
NVRAM vagy NVM: Non-volatile memory, vagyis csak olvasható és elvben nem írható memória terület,itt mégis átirta.A próbát azért csináltam,hogy valóban irható-e.Benne levő infok,utánna olvasása után arra jutottam,nem befolyásolja magát a szoftver felállását,csak a  hálozati,verzoi,és egyéb infokért felelős.(ezt igazolja is,hogy az elrontott nv-el is feláll a telefon)Frimware: A teljes memória tartalma, amiben az Androidot kiszolgáló területek is benne vannak. Bootloader stb...,ez inkább a kritikus pont.Az 5000-is MTK6589-re épűl,sőt hardver nagyrésze megegyezik.Ettől fűgetlenűl merész huzás volt  C:-)
Volt aki azt irta hogy benne van az imei szám is,ezért riziko.Felhivom a figyelmét,a forum első leírásában a képen is látszanak pls az imeik,és a droiddal arra irod,amire akarod,ettől a telefon agyában az eredeti van.(ezt is megnéztem)Mivel 1-t is kártya nélkűl csinálod(általában),én azonnal átirom sajátra,és igy mentem el/vissza.Innen nincs probléma vele.
Frimware csere is megoldotta volna a problémám,de mivel nincs  ;n (nv irás kellet azért)
Tehát szépen kérek valakit,kűldjő nekem 1 Camera Main: OV8825_mipi_RAW
SUB:  gc_2035_yuv
Lcm:  RX_5720TM_501B-es 8gb mentést.Azt nem tudom 4-8gb-nak van -e jelentősége,de ha jól érlemezem,van(particio felosztás miatt)
Űdv

Nem elérhető kiskutya0

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #268 Dátum: 2013. November 02. - 12:27:18 »
Azt nem tudom 4-8gb-nak van -e jelentősége,de ha jól érlemezem,van(particio felosztás miatt)

Akkor ezek szerint minimum (amiről tudok) 5 féle 5700 létezik.

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #269 Dátum: 2013. November 02. - 13:02:59 »
Akkor ezek szerint minimum (amiről tudok) 5 féle 5700 létezik.

Akkor tisztázzunk egy két félreértést

A romnak köze nincs a partíció kiosztáshoz, arra ott van a scatter.txt fájl
tehát ugyan azt a romot fellehet tenni több készülékre is
Ami számít az a driverek egyezése és ezt is könnyedén meglehet oldani

Ha annyira specifikus volna ahogy képzelitek, akkor miért müködik pl. az a MIUI rom rajta ami  ordog1015 készülékén van
Vagy lehet a MIUI csapat vagy aki a romot készítette, vett egy CC 5700-s telefont, csak hogy romot csinálhasson rá  ;h  ;l
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>