Szerző Téma: Smartphone 5700 tartozékok  (Megtekintve 44998 alkalommal)

Nem elérhető htzs

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Smartphone 5700 tartozékok
« Válasz #30 Dátum: 2013. Június 17. - 16:30:28 »
Ahogy lezlike is írta a hátlapos tokot használom és tökéletesen passzol a készülékhez. A hátlapos tok a rend kedvéért, olyan tok amit az eredeti hátlapot levéve, annak helyére kell feltenni. Minden passzol a kivágások ott vannak ahol lenniük kell. Kettő db-ot rendeltünk két cc5700 telefonhoz és mind a kettő jó. Ezért ajánlottam az ugyan olyan tipusú telefonhoz való hátlapot. Én szürke telóhoz rendeltem, ezért a fehér esetleges méretbeli külömbségeiről nem tudok nyilatkozni. Szóval amit írtam a szürke cc5700-ra vonatkozik.

A concorde oldalán mind a két telefonhoz (szürke, fehér) ugyan azokat a méreteket adják meg miliméterre. De egyszerűen lehetne tesztelni ha valakinél vagy egy szürke és fehér készülék cserélje meg a hátlapokat. Ha passzol akkor nincs gond.  ;v
azt szeretném megkérdezni a tokkal kapcsolatban, hogy kinyitott állapotben a "zsanér" része akadályozza-e a hangerőgombok elérhetőségét?

Nem elérhető creepcat

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #31 Dátum: 2013. Június 18. - 07:38:14 »
azt szeretném megkérdezni a tokkal kapcsolatban, hogy kinyitott állapotben a "zsanér" része akadályozza-e a hangerőgombok elérhetőségét?

A "zsanér" nem akadályozza kinyitott állapotban a hangerő gombok kezelését. Az előlap akár teljesen a hátlapra visszahajtható így egyáltalán nics útban. Egyébként mivel a zsanér nem kemény anyag, ezért becsukott toknál is lehet használni a hangerő gombokat, a tokon keresztül nyomkodva.  ;y

Nem elérhető lezlike1

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #32 Dátum: 2013. Június 18. - 21:14:52 »
Tisztelettel kérdezném az illetékeseket hogy az alkatrész és tartozék ellátás mikor lesz biztosítva ezekhez a telefonokhoz idehaza,mivel az olvasottak alapján igencsak sokan rendelkeznek ilyen készülékkel? Válaszukat előre is köszönöm! ;d

Nem elérhető bartalos

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #33 Dátum: 2013. Június 29. - 15:10:14 »
Tisztelettel kérdezném az illetékeseket hogy az alkatrész és tartozék ellátás mikor lesz biztosítva ezekhez a telefonokhoz idehaza,mivel az olvasottak alapján igencsak sokan rendelkeznek ilyen készülékkel? Válaszukat előre is köszönöm! ;d
Sajnos a ConCorde nem reagál, pedig a kérdés jogos, miért kell bizonytalan forrásokból mindenkinek külön-külön rendelnie a különböző tartozékokat. Lenne bőven igény, akár minőségi kiegészítőkre is, én úgy vagyok ezzel, hogy inkább a hazai kereskedőknél hagynám a pénzemet. A turáni átok tart az ausztriai hűtő invázió óta!!? Keresek valami jól illeszkedő motoros tartót a Cc 5700-hoz, talált esetleg valaki ilyent?

Nem elérhető Somatom

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #34 Dátum: 2013. Június 30. - 13:27:35 »
Sajnos a ConCorde nem reagál, pedig a kérdés jogos, miért kell bizonytalan forrásokból mindenkinek külön-külön rendelnie a különböző tartozékokat. Lenne bőven igény, akár minőségi kiegészítőkre is, én úgy vagyok ezzel, hogy inkább a hazai kereskedőknél hagynám a pénzemet. A turáni átok tart az ausztriai hűtő invázió óta!!? Keresek valami jól illeszkedő motoros tartót a Cc 5700-hoz, talált esetleg valaki ilyent?
Motoros tartót? Használtál már pda -t, pna -t motoron? Én próbáltam, de nem sikerült. Pedig az egy motoros használatra kifejlesztett Garmin PNA volt (rezisztív, nem kapacitív), a gyári, motoros tartóval.

Nem elérhető bartalos

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #35 Dátum: 2013. Június 30. - 22:49:56 »
Motoros tartót? Használtál már pda -t, pna -t motoron? Én próbáltam, de nem sikerült. Pedig az egy motoros használatra kifejlesztett Garmin PNA volt (rezisztív, nem kapacitív), a gyári, motoros tartóval.
Néhány osztrák városban használnám motoron, érintés nem fontos, eseti rápillantás mellett a Bluetooth fejhallgatóval fogható hangnavigáció lenne érdekes.

Nem elérhető Somatom

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #36 Dátum: 2013. Július 01. - 10:21:01 »
Néhány osztrák városban használnám motoron, érintés nem fontos, eseti rápillantás mellett a Bluetooth fejhallgatóval fogható hangnavigáció lenne érdekes.
Próbáltam több eszközt is, de egyik sem volt jól látható nappal. Szemmagasságnál csak lejjebb tudod tenni, tehát a képernyőt felfele kell állítani. Este sem volt sokkal jobb a helyzet, mert veszélyesen soknak éreztem az időt, mire értelmeztem a navin látható képet. Legfeljebb egy majomkapaszkodó -kormányos vason lehetne olyan helyre tenni, ahol nem esik ki az út látóteréből és még látható is. Megállás után pedig jöhet a bogártörölgetés. Aztán jött a tanktáska, zárt navi tartóval. Abban meg szegénynek felforrt az agyvize, meg visszacsillogott. Ha nem látom és kesztyűben nyomkodni sem lehet, akkor minek legyen elöl? Úgyhogy maradt a ruha zsebe, meg a füles. De ha esetleg Bécs környékén vagy, akkor tartó ügyben nézz be a Louis -ba (Kagraner platz, vagy louis.at)! 
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 01. - 10:34:00 írta Somatom »

Nem elérhető Somatom

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #37 Dátum: 2013. Július 01. - 11:24:51 »
Update:
Találtam még egy-két tippet.
Tartók, rögzítők:
http://www.bikertech.de/html/ram-mount.html
http://www.bikertech.de/html/variabel.html
Tatyók, tokok (van mérettáblázat):
http://www.bikertech.de/html/regenschutz.html

« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 01. - 11:37:09 írta Somatom »

Nem elérhető bartalos

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #38 Dátum: 2013. Július 02. - 21:17:38 »
Próbáltam több eszközt is, de egyik sem volt jól látható nappal. Szemmagasságnál csak lejjebb tudod tenni, tehát a képernyőt felfele kell állítani. Este sem volt sokkal jobb a helyzet, mert veszélyesen soknak éreztem az időt, mire értelmeztem a navin látható képet. Legfeljebb egy majomkapaszkodó -kormányos vason lehetne olyan helyre tenni, ahol nem esik ki az út látóteréből és még látható is. Megállás után pedig jöhet a bogártörölgetés. Aztán jött a tanktáska, zárt navi tartóval. Abban meg szegénynek felforrt az agyvize, meg visszacsillogott. Ha nem látom és kesztyűben nyomkodni sem lehet, akkor minek legyen elöl? Úgyhogy maradt a ruha zsebe, meg a füles. De ha esetleg Bécs környékén vagy, akkor tartó ügyben nézz be a Louis -ba (Kagraner platz, vagy louis.at)!
Köszönöm a jó tippeket, többször jártam már a bécsi Louisnál, néztem a louis.de-t, onnan gyakran rendeltem már (olcsóbb néha, mint odamotorozni, vagy autózni Bécsbe), de semmi alkalmasat nem találtam.  Lehet, hogy telefonon rákérdezek. Szintén jók a német oldalak, amelyeket linkeltél, a fenébe is, lehet, hogy újra kell a neten a keresést tanulnom.

Nem elérhető Somatom

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #39 Dátum: 2013. Július 02. - 23:03:30 »
Köszönöm a jó tippeket, többször jártam már a bécsi Louisnál, néztem a louis.de-t, onnan gyakran rendeltem már (olcsóbb néha, mint odamotorozni, vagy autózni Bécsbe), de semmi alkalmasat nem találtam.  Lehet, hogy telefonon rákérdezek. Szintén jók a német oldalak, amelyeket linkeltél, a fenébe is, lehet, hogy újra kell a neten a keresést tanulnom.
Lehet, hogy érdemes lenne beszerezni egy katalógust. Abban minden benne van. A neten csomó dolgot nem találtam meg, amikre pedig emlékszem, hogy láttam a boltban. Egy filléres navi/PDA tokra konkrétan emlékszem. Meg a pult mellett, a kamerás vitrinben voltak rögzítő szerelvények is. A keresést tényleg kéne erőltetned, mert a linkelt oldalhoz, ha jól emlékszem, a bonyolult "motorrad pda zubehören" kifejezés alapján vezetett a "barátunk".  :) Ha egy kicsit jobban belejössz, akkor azokra a kínai oldalakra is rá fogsz találni, ahonnan ők is szerzik.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 02. - 23:15:09 írta Somatom »

Nem elérhető Admin

• Adminisztrátor
  • V I P
    • Profil megtekintése
« Válasz #40 Dátum: 2013. Július 03. - 14:00:50 »
Sajnos a ConCorde nem reagál, pedig a kérdés jogos, miért kell bizonytalan forrásokból mindenkinek külön-külön rendelnie a különböző tartozékokat. Lenne bőven igény, akár minőségi kiegészítőkre is, én úgy vagyok ezzel, hogy inkább a hazai kereskedőknél hagynám a pénzemet.

Jellemzően az ilyen felvetésekre azért nem reagálunk mert a kiegészítő forgalmazás egy külön piac.
A korábbi GSM üzletági tapasztalatunk szerint ez az a terület amire szinte mindenkinek más-más kiegészítőre van szüksége.

Cégünk a ConCorde SmartPhone 5700 és SmartPhone 5000 készülékekhez az alábbi kiegészítő beszerzésével foglalkozik:

-Telefon szilikon tok ( ez benne van az alapcsomagban, mindenki kapja)
- Telefon pótakku ( ez benne van az alapcsomagban, mindenki kapja)
- védőtok hátlap helyett  ( ez utólag megvásárolható)

Ez a védőtok kb 3 hete megrendelésre került gyártónknál, de még  a mai napig nem kaptuk meg., és ezért ahogy ti minket úgy mi is zaklatjuk őket.

Ilyen egyébként ez a kimondottan a készülékre készített tok:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/28643395/tok.jpg

Más egyéb kiegészítőt  cégünk jelen pillanat szerint NEM TERVEZ FORGALOMBA hozni!

Tisztelettel kérdezném az illetékeseket hogy az alkatrész ellátás mikor lesz biztosítva ezekhez a telefonokhoz idehaza,

Szervizalkatrész ellátás tekintetében a kezdő forgalomba hozataltól megvan a készülékhez mindena budapesti központi szervizünkben!
Így aki ilyen garanciális eredetű problémával jelentkezik a cégünknél annak ezt a készüléket javítjuk( cseréljük) ezekből az alkatrészekből.

Nem elérhető guest-70

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #41 Dátum: 2013. Július 03. - 20:16:15 »
Kedves Admin!

Ezek szerint autós töltőt, ill. telefontartót kocsiba sem forgalmaztok?
Ha nem, akkor milyen töltőt (autós) javasoltok a készülékhez?

Nem elérhető lezlike1

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #42 Dátum: 2013. Július 04. - 08:47:32 »
Köszönjük a tájékoztatást! ;d

Idézet
Ez a védőtok kb 3 hete megrendelésre került gyártónknál, de még  a mai napig nem kaptuk meg., és ezért ahogy ti minket úgy mi is zaklatjuk őket.

Ilyen védő tok engem is érdekelne,kérem a meglétéről való értesítést!!!

Nem elérhető nov_ice

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #43 Dátum: 2013. Július 04. - 18:08:49 »

Ez a védőtok engem is érdekelne, én is kérnék értesítést.
Ezen kívül, ha lehet legalább egy linket, hogy honnan lehet beszerezni jó minőségű képernyőfóliát.

Nem elérhető cnspna

• Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • CNS Fejlesztő
    • Profil megtekintése
« Válasz #44 Dátum: 2013. Július 05. - 10:13:06 »
Ezek szerint autós töltőt, ill. telefontartót kocsiba sem forgalmaztok?
Ha nem, akkor milyen töltőt (autós) javasoltok a készülékhez?

Univerzális autós tartók  többféle is van a ConCorde termékpalettán.
DE! a ConCorde SmartPhone 5700 készülékkel valamint a hamarosan forgalomba kerülő ConCorde SmartPhone 5000 készülék-specifikus tartót nem forgalmazunk.
Az univerzális tartóink kellő szorítást biztosítanak akár az 5-7"-os navigációs készülékeinknek akár ezeknek a telefonoknak is.

Autós töltő:
Szintén van termékpalettánkon univerzális microUSB kivitelű 12V-os autós töltő.
Remélem jó számokat írok( de erről raktárunk pontosan tud felvilágosítást adni): 02-05-2353, 02-05-2354

Az egyik 5V 800mA, a másik 5V 1,5A
Abban az esetben ha a felhasználási igény teljes kijelző megvilágítás mellett a GPS használatát is jelenti, akkor az 1,5A-es változat a jó. (Egyébként nem tölt csak "szinten tart")

Nem elérhető padan

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #45 Dátum: 2013. Július 05. - 10:16:35 »

Az egyik 5V 800mA, a másik 5V 1,5A
Abban az esetben ha a felhasználási igény teljes kijelző megvilágítás mellett a GPS használatát is jelenti, akkor az 1,5A-es változat a jó. (Egyébként nem tölt csak "szinten tart")

Köszönjük az információt, akkor jól elmélkedtünk a dologról :-)
Autóba, ha használod a GPS-t, telefon-t, kijelző, stb. akkor érdemes 1,5A-es töltőt beszerezni. A tartozék 800mA, ezek szerint tényleg csak szintentartásra és otthoni töltésre alkalmas

Nem elérhető bartalos

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #46 Dátum: 2013. Július 05. - 22:09:35 »
Köszönjük a tájékoztatást! ;d

Ilyen védő tok engem is érdekelne,kérem a meglétéről való értesítést!!!

Csatlakozom és én is köszönöm a tájékoztatást, természetesen a védőtok érdekes kiegészítő,  engem is érdekelne. Hasonlót rendeltem a geekbuying.comon, egy hónapja, de sajnos még nem érkezett meg. Tudomásul veszem, hogy a ConCorde üzleti döntéseit nem befolyásolhatom, persze jelzem, hogy az én egyéni véleményem más, de ezt megtartom magamnak.

Nem elérhető tom

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #47 Dátum: 2013. Július 09. - 08:20:11 »
Kedves Admin!

Pár napja vásároltam az Erzsébet körúti Extreme Digital üzletben egy Concord 5700 Smartphone-t (8Gb-os).
A készülék teljesen rendben, egy próblémám van, hogy a hozzá járó kijelzőfólia a gyári, becsomagolt állapotban rendkűvül karcos volt, több helyen több centiméter vastagságban és hosszúságban horzsolásnyomok voltak rajat, így az teljesen használhatatlan.
Átvételkor természetesen a telefon doboza bontatlna állapotban volt.
Jeleztem a concorde supportnak, hogy ez a helyzet, kaphatok-e esetleg egy újat. Válaszul azt kaptam, hogy cseréljem be a 3 napos visszavásárlást kihasználandó az ED-nél. Nyílván nem cseréltem be a készüléket ez miatt, viszont a gyári kijelzővédő fólia jó lenne.
Érdeklődni szeretnék, hogy külön megvásárolható-e nálatok a gyári fólia?

maiden

• Vendég
« Válasz #48 Dátum: 2013. Július 09. - 13:11:20 »
Pár napja vásároltam az Erzsébet körúti Extreme Digital üzletben egy Concord 5700 Smartphone-t (8Gb-os).
A készülék teljesen rendben, egy próblémám van, hogy a hozzá járó kijelzőfólia a gyári, becsomagolt állapotban rendkűvül karcos volt, több helyen több centiméter vastagságban és hosszúságban horzsolásnyomok voltak rajat, így az teljesen használhatatlan.
Átvételkor természetesen a telefon doboza bontatlna állapotban volt.
Jeleztem a concorde supportnak, hogy ez a helyzet, kaphatok-e esetleg egy újat. Válaszul azt kaptam, hogy cseréljem be a 3 napos visszavásárlást kihasználandó az ED-nél. Nyílván nem cseréltem be a készüléket ez miatt, viszont a gyári kijelzővédő fólia jó lenne.
Érdeklődni szeretnék, hogy külön megvásárolható-e nálatok a gyári fólia?

Mindkét fólia karcos?  Vagy csak a szállítási fólia karcos, amit meg eleve le kell venned és felrakni helyette a másikat!!!

Tartozékok tekintetében itt már leírtam:
http://www.concorde.hu/forum/index.php?topic=414.msg15590#msg15590

KÉT fólia van a dobozban,
Az egyik rajta a készüléken ( ezt látszik, hogy 1-es számmal jelölt a fülön) , valamint van még hozzá mégegy amit te tehetsz fel ( egyes és kettes számmal jelzett)

Ha neked ez hiányzik akkor jogos ami választ kaptál, mert azt valaki buherálta.

Nem elérhető tom

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #49 Dátum: 2013. Július 09. - 13:18:32 »
Mindkét fólia karcos volt....

maiden

• Vendég
« Válasz #50 Dátum: 2013. Július 09. - 13:28:41 »
Mindkét fólia karcos volt....
Akkor alábbira módosítom előbbi hozzászólásom:

Ha neked mindkét fólia karcos volt, akkor jogos ami választ kaptál, mert azt valaki buherálta. ;n

A CC szervizben keresd   hbk-t és biztos, hogy cserél neked fóliát.
Ezért tényleg ne cseréld a telót, csak vérlázító, hogy megint egy sértetlennek látszó, de buherált csomag.
(csak nem edigital ;l  )

Nem elérhető tom

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #51 Dátum: 2013. Július 09. - 13:38:00 »
De, edigital:(
A csomagolás, doboz, telefon, minden egyéb bontatlan volt!
Lehet hogy a gyárban, csomagolásnál fordulhatott ez elő?

maiden

• Vendég
« Válasz #52 Dátum: 2013. Július 09. - 13:50:40 »
De, edigital:(
A csomagolás, doboz, telefon, minden egyéb bontatlan volt!
Lehet hogy a gyárban, csomagolásnál fordulhatott ez elő?

Nem hinném.

De az azért furcsa, hogy a legfuribb dolgok mindig épp az ext*e*e  digi*al üzleteiből kerül elő.
Mivel olvasom az összes fórumot így nem véletlen amit írok.
Ebből az következhet, hogy

1, a CC pont feléjük nem figyel
2, a edigit*l némely embere szándékosan szivatja és márkaromboló viselkedéssel lép fel a CC felé.

Látod te is a gyárra gondolsz nem pedig arra, hogy esetleg épp mondjuk a 2.-es pont ;n

Nem elérhető miss

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #53 Dátum: 2013. Július 09. - 14:05:33 »
szintén edigitál, nálam rendben volt minden, se karc, de kínai menü..:D, semmi buherálásra utaló nyom, fehér és 8gigás modell. Nekem mondjuk még mindig a "gyári" kijelzőfólia van rajt, igaz néha nagyon idegesít a sok jel rajta stb..:D de még nem akartam levenni, azt h miért nem tudom... ;l

sztem ez hülyeség h ott buherálják a dolgokat..minek? sejtem nem kis tétel fut be hozzájuk nap mint nap, megannyi műszaki cucc...és nem keveset adnak el...kinek érné ez meg? szimpla paranoia...
itt állandóan a euro..c áruházat szidják, én rengeteg mindent vettem már tőlük...soha semmivel nem volt baj...sőt az egyik legjobb laptopot ott vettem, ami fura mód lassan 4 éve megy...úgy, h hozzá se lett nyúlva, semmilyen formában, ez az előzőeknél nem mondható el...

Nem elérhető tom

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #54 Dátum: 2013. Július 09. - 14:09:29 »
Köszönöm a válaszodat!

Megpróbálom ebben az esetben az említett kollégát elérni a szervzívben.

Egy kicsit az ed-re kitérve (hozzáteszem, én is hallottam az ed-ről mostanában hasonlókat......), már nagyon rég óta vásárolok ott, és soha semmi gond nem volt, de volt már jó pár concorde termékem is, és azokkal sem volt gond.
De ha valaki saját maga nyitja ki a bontatlan dobozt, és ilyet tapasztal, szerintem az emberek nagy része arra gondol a józan ész alapján, hogy nyilván a gyártósor környékén történt valami, de egy értelmes ember azt is tudja, hogy nem ez alapján kell megítélni egy adott márkát, ez mindenhol előfordulhat.

maiden

• Vendég
« Válasz #55 Dátum: 2013. Július 09. - 14:17:48 »
szintén edigitál, nálam rendben volt minden, se karc, de kínai menü..:D, semmi buherálásra utaló nyom, fehér és 8gigás modell. Nekem mondjuk még mindig a "gyári" kijelzőfólia van rajt, igaz néha nagyon idegesít a sok jel rajta stb..:D de még nem akartam levenni, azt h miért nem tudom... ;l

sztem ez hülyeség h ott buherálják a dolgokat..minek? sejtem nem kis tétel fut be hozzájuk nap mint nap, megannyi műszaki cucc...és nem keveset adnak el...kinek érné ez meg? szimpla paranoia...
itt állandóan a euro..c áruházat szidják, én rengeteg mindent vettem már tőlük...soha semmivel nem volt baj...sőt az egyik legjobb laptopot ott vettem, ami fura mód lassan 4 éve megy...úgy, h hozzá se lett nyúlva, semmilyen formában, ez az előzőeknél nem mondható el...

Én csupán csak annyit mondtam, hogy ha elolvasod és követed az itteni 16 ezer hozzászólást akkor a legfuribb dolgok mindig ezzel az üzlettel kapcsolatban írják be.
Szóval csak hangosan gondolkodok, ( de azért érdemes a keresőbe beírni.....     ;x  )

Nem elérhető miss

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #56 Dátum: 2013. Július 09. - 14:29:54 »
nem írom, elhiszem, én azért rendeltem egyébként onnan, mert a 220nál akkor egy db nem volt raktáron és az illetékes csak annyit írt, hogy majd valamikorra várják a szállítmányt...és az a halálom, ha a neten nem írják ki a webáruházban h "nincs raktáron"...és nem írták, megrendeltem tőlük...és jött a mail, h bocsi épp nincs...nos ezért nézegettem tovább és az edigitnél pedig volt, így inkább a másikat lemondtam...

anno az ifonom is az enél rendeltem, egy digitális rajztáblát is...de biztosan jogos ha sokan reklamálnak..

Nem elérhető NZsolt

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #57 Dátum: 2013. Július 09. - 15:49:42 »
Nem hinném.

De az azért furcsa, hogy a legfuribb dolgok mindig épp az ext*e*e  digi*al üzleteiből kerül elő.
Mivel olvasom az összes fórumot így nem véletlen amit írok.
Ebből az következhet, hogy

1, a CC pont feléjük nem figyel
2, a edigit*l némely embere szándékosan szivatja és márkaromboló viselkedéssel lép fel a CC felé.

Látod te is a gyárra gondolsz nem pedig arra, hogy esetleg épp mondjuk a 2.-es pont ;n

Edigit*los csomagról még pár szösszenet: Nálam nem karcos, hanem kicsit a széle volt meghajolva a fóliának, így már kénytelen voltam rá venni egy újat... és a szürke telcsihez fehér színű töltő és füles ... ;i

Nem elérhető miss

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #58 Dátum: 2013. Július 09. - 15:52:32 »
Nálam pont fordítva, fehér teló szürke cuccokkal...de szted ehhez az edigitálnak van köze? azt kétlem...nem ők csomagolják...vagy ien vicces kedvükben lennének hogy kicserélgetik?  :))

Nem elérhető tom

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #59 Dátum: 2013. Július 09. - 15:52:41 »
Neked is bontatlan volt?
Hol vettél rá egyébként fóliát?
Mondjuk az enyém is a karcosság mellett gyűrött volt 2 sarkánál de ezt már nem is merem említeni :)