Szerző Téma: T10 tablet, kérdések-válaszok és felhasználói tapasztalatok fóruma  (Megtekintve 77786 alkalommal)

Nem elérhető fakekorom

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
Re:T10 tablet, kérdések-válaszok és felhasználói tapasztalatok fóruma
« Válasz #151 Dátum: 2013. Október 02. - 10:15:37 »

most már itt http://www.concordetablet.com/keszulekek.html is a kifutottak között van
 :(

Érdekes. Biztos jön valami új :) :) :)

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #152 Dátum: 2013. Október 02. - 13:03:28 »
Azért valaki megválaszolhatná miért futott ki ilyen hamar. A ROKEE meg pörög holott még BT sincs benne. A T10 egy nagy alkotás így legalább egy 4.3-as Androidot megérdemelnénk mi tulajok. Több olyan készülékre dobtak ki ami már kifutott. Őszintén megmondom az újaktól nem dobtam hátast, mert 4 proci van benne....
A SLIM-re bezzeg már egy rakat frissítés van... Nem sikerként könyvelték el a T10-et, még a tesztek alapján se????:'(  ;j

Nem elérhető dobyyde

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #153 Dátum: 2013. Október 02. - 20:14:31 »
t10 fólia  ebolt 1956+690 picpac pontra

Nem elérhető melan

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #154 Dátum: 2013. Október 02. - 20:28:41 »
A fólia engem is érdekelt, de ugyanezt a képet látva nem értettem, hogyha pont ehhez a típushoz való, hogyhogy nincs lekerekítve kellőképpen? Emiatt vettem egy másik fóliát a helyi telósboltban, ami ugyan nem erre való, de megfelel, míg nem találok olyat ami pont jó, vagy vágható (ami most van, kb 8 mm-el keskenyebb, de a magassága pont jó).

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #155 Dátum: 2013. Október 03. - 08:16:51 »
A fólia engem is érdekelt, de ugyanezt a képet látva nem értettem, hogyha pont ehhez a típushoz való, hogyhogy nincs lekerekítve kellőképpen? Emiatt vettem egy másik fóliát a helyi telósboltban, ami ugyan nem erre való, de megfelel, míg nem találok olyat ami pont jó, vagy vágható (ami most van, kb 8 mm-el keskenyebb, de a magassága pont jó).

Nekem valaki azt mondta, hogy a Galaxy 3 fóliája pont jó rá, ahogy a tokja is. Még nem néztem.

Nem elérhető fakekorom

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #156 Dátum: 2013. Október 03. - 08:54:40 »
Nekem valaki azt mondta, hogy a Galaxy 3 fóliája pont jó rá, ahogy a tokja is. Még nem néztem.

nekem galaxy fólia van fent (legalább is azt mondták, hogy az. ami biztos, hogy a cég egy samu hivatalos szervizpont). van egy plusz lyuk, szélességre teljesen megegyezik, de a hossza kb. 1-1cm-rel hibádzik. természetesen magát a kijelzőt teljesen lefedi.

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #157 Dátum: 2013. Október 03. - 10:48:03 »
nekem galaxy fólia van fent (legalább is azt mondták, hogy az. ami biztos, hogy a cég egy samu hivatalos szervizpont). van egy plusz lyuk, szélességre teljesen megegyezik, de a hossza kb. 1-1cm-rel hibádzik. természetesen magát a kijelzőt teljesen lefedi.

Akkor nem tudom, esetleg érdemes lenne végignézni a 10 colos fóliákat, valamelyik csak jó!! A plusz lyuk nem érdekes!!! Na majd nézelődök. :) Esetleg a Galaxy Tab 2 10.1-esé??? ahogy néztem ugyanott vannak a lyukak!!!

maiden

• Vendég
« Válasz #158 Dátum: 2013. Október 03. - 10:57:51 »

Srácok nem igazán értelek titeket.

Prémium minőségű HIVATALOS, (a T10-re radiusazonos ) nevezett T10-es fóliát árul maga a ConCorde.
Tessék itt a linkje:

http://www.concorde.hu/index.php?fk=tablet&csz=02-05-56302

Valóban prémium minőség, így nem igazán értem, hogy miért is kell más eszközre valót vagdosni ahol nemcsak a radiusokra , hanem a kamera nyilásra is figyelni kell

Készítettem két fotót a CC T10 fóliáról.
A felső kép hivatt mutatni a tökéletes méretazonosságot, az alsón egy kicsit lehúzaem, hogy látszódjon a rádius és a kameranyilás, és látszódik a méretazonosság

http://www.pdaplus.hu/download/maiden/T10folia.jpg

De nem is kéne fotó, hisz ez a CC gyári fólia a T10-re  :D

maiden

• Vendég
« Válasz #159 Dátum: 2013. Október 03. - 11:05:42 »
Tényleg kifutott modell lett a t10. Lehet nem is lesz rá 4.3.
Szerencsére még vissza tudom vinni ed-ba. Szóval érzékeny búcsút veszek tőle, pedig pöröghetett volna.  ;w

Azért valaki megválaszolhatná miért futott ki ilyen hamar.

Javasolni fogom a Concordnak, hogy legyen egy univerzális minden eszközre igaz fórum is.
Ez a kérdés ugyanis egy készlethiánynál azonnal szinte minden eszközspecifikus fórumban előfordul ;l

A "kifutott" jelző itt és az extreme digital oldalán is azt jelenti, hogy NINCS RAKTÁRON. NEM RENDELHETŐ.
Mivel van előrendelés státusz és ezt az emberek nem olvassák ;j  ezért rákattintanak és 1-2 nap után meg dühöngenek, hogy nem kapják meg a megrendelt terméket.
Ezért a webshopos nem-olvasó kamikázék  miatt kell "kifutottba" tenni mert akkor nem is tehető kosárba.

Ezért valamit visszavinni, ismét csak a hozzászóló butaságát hivatott alátámasztani. ;)  ;D

2013 október 3 dátum szerint a CC központi raktárában NINCS megvehető tab T10, de ez 2013 október 3.-án nem jelenti azt, hogy nem is lesz ;k

Nem elérhető melan

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #160 Dátum: 2013. Október 03. - 21:04:20 »
Örülök, hogy láttam végre egy normális fotót (amin látszik, hogy lekerekített a fólia széle). Mindenképp veszek hozzá gyárit! Köszönöm - a többiek nevében is - a fotót!

Nem elérhető ojjoke

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #161 Dátum: 2013. Október 04. - 16:35:49 »

A "kifutott" jelző itt és az extreme digital oldalán is azt jelenti, hogy NINCS RAKTÁRON. NEM RENDELHETŐ.
Mivel van előrendelés státusz és ezt az emberek nem olvassák ;j  ezért rákattintanak és 1-2 nap után meg dühöngenek, hogy nem kapják meg a megrendelt terméket.
Ezért a webshopos nem-olvasó kamikázék  miatt kell "kifutottba" tenni mert akkor nem is tehető kosárba.

Ezért valamit visszavinni, ismét csak a hozzászóló butaságát hivatott alátámasztani. ;)  ;D

Köszönöm a hozzászólást illetve a magyarázatot, így már más a helyzet. ;d Gép marad.  ;v

Azért a "kifutott termék" több helyen (pl tmobil), azt jelenti amire a többiek is gondoltak ;)

Én ettől ijedtem meg és ezért gondoltam, hogy szabadulok tőle mivel csak pár napja vásároltam és meglepett, hogy már kifutott. Ezért a butát visszautasítom. ;m

Ezek szerint lesz rá 4.3? ;y

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #162 Dátum: 2013. Október 07. - 07:57:37 »

Erre már sokan kíváncsiak vagyunk :D

maiden

• Vendég
« Válasz #163 Dátum: 2013. Október 07. - 12:19:06 »

Nem tudom, hogy honnan vetted ezt ki szavaimból  ;s
Jó, hogy nem a 4.4 kit-kat-ot kérdezed, amihez még hivatalos bemutató és forráskód sincs.

Erre a kérdésedre szerintem még a CC-től sem fogsz "hivatalos" választ kapni.
Elmondom, hogy ezt mire alapozom:
Az android 4.3 július óta elérhető forráskód szinten. Az azóta eltelt időben gyakorlatilag egy-két samu modellt leszámítva ( a gugli referencia eszközein túl) semmire nem jelent még meg.
Talán ennek a lassúságnak oka, hogy a gugli által meghatározott HW minimumkövetelményeket szintén csak egy-két jelenlegi samsung eszköz teljesíti.
Vagyis a gyártók egyfajta buherálásra is vannak késztetve ha a "régebbi" vagy a HW követelményt nem teljesítő modelljeire akarják ezt feltenni.

de erről írtam blogot:
http://pdaplus.hu/content/view/7640/1

Nem elérhető ojjoke

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #164 Dátum: 2013. Október 07. - 17:26:05 »
Nem tudom, hogy honnan vetted ezt ki szavaimból  ;s
Jó, hogy nem a 4.4 kit-kat-ot kérdezed, amihez még hivatalos bemutató és forráskód sincs.

Ezek szerint lesz rá 4.4 ?  ;l

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #165 Dátum: 2013. Október 07. - 17:46:48 »

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #166 Dátum: 2013. Október 08. - 09:27:25 »
Ezek szerint lesz rá 4.4 ?  ;l

;l  ;l  ;l  ;k

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #167 Dátum: 2013. Október 14. - 09:04:29 »
Sziasztok.

Lenne egy kérdésem. Vásárolt már valaki a Tab T10-hez kijelző védő fóliát??? Milyen vásárlási tapasztalataitok vannak??? Van olyan aki esetleg nem magától a Concorde-tól rendelte???
Válaszokat előre is köszi.

Nem elérhető battila75

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #168 Dátum: 2013. Október 14. - 21:39:27 »
Szia!

Én a múlt hónapban vettem rá a cc-nél saját fóliát, de én magam nem mertem feltenni, ezért kértem segítséget, s ott házon belül megoldották (a szervizben mondták hol kérjek segítséget  ;d).

A fólia nagyon passzentos, de nagyon strapabíró, s eléggé szépen felrakták, így én elégedett vagyok vele.  ;v

Üdv: Atti

Nem elérhető vicsabi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #169 Dátum: 2013. Október 14. - 22:46:19 »
Sziasztok, hol lehet letölteni a kompatibilitási listát? Mert sehol sem találom, köszi előre is. Üdv

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #170 Dátum: 2013. Október 15. - 08:14:42 »
Szia!

Én a múlt hónapban vettem rá a cc-nél saját fóliát, de én magam nem mertem feltenni, ezért kértem segítséget, s ott házon belül megoldották (a szervizben mondták hol kérjek segítséget  ;d).

A fólia nagyon passzentos, de nagyon strapabíró, s eléggé szépen felrakták, így én elégedett vagyok vele.  ;v

Üdv: Atti

Szia. Én sajnos nem vagyok pesti. Hol rakták fel neked a fóliát? Remélem vidéken is lehet!

Nem elérhető vicsabi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #171 Dátum: 2013. Október 15. - 09:55:23 »
Sziasztok, hol lehet letölteni a kompatibilitási listát? Mert sehol sem találom, köszi előre is. Üdv

Az ügyfélszolgálat gyorsabb volt :) Itt a válaszuk, hát ha mást is érdekel:

"A készülék az alábbi webstickeket támogatja:
Huawei E1750, E1752, E153, E173
ZTE MF 110, 190 , 633, 637U, 663, 668A

A Huawei E153 és E173 sajnos nagyon sok félreértésre adhat okot.
Nem elég a termék matricáját megnézni!
Le kell venni a hátlapot és a SIM berakás felöli oldalon a típusazonosítást elolvasni.
Nagyon fontos a számozás utáni betüjel!

A Huawei E173s, E173u, E173-E2, E173s-2, ezeket nem támogatja!!!"

A fóliázással kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy én az Auchanban vettem 1790 forintért pont akkora méretűt, mint amekkora tablet kijelzője. A youtube-n nagyon sok video van, én az egyik alapján saját magam raktam fel a fóliát és mint mondjak, elég jól sikerült :)

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #172 Dátum: 2013. Október 15. - 12:16:24 »

A fóliázással kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy én az Auchanban vettem 1790 forintért pont akkora méretűt, mint amekkora tablet kijelzője. A youtube-n nagyon sok video van, én az egyik alapján saját magam raktam fel a fóliát és mint mondjak, elég jól sikerült :)

Szia. Meg tudnád mondani a márkáját és a pontos csomagolás szerinti méreteket. Megpróbálkoznék vele, hátha nekem is jó!!! Előre is köszi. :)

Nem elérhető dobyyde

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #173 Dátum: 2013. Október 15. - 16:18:29 »

nekem a független ZTE MF110-el (tmobil kártya) müködik, a fűggetlen Mf190 (tmobil kártyával) nem megy.

Nem elérhető battila75

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #174 Dátum: 2013. Október 15. - 21:23:49 »
Szia. Én sajnos nem vagyok pesti. Hol rakták fel neked a fóliát? Remélem vidéken is lehet!
Szia. Az electromarket-ben rakták fel. :)

Nem elérhető vicsabi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #175 Dátum: 2013. Október 17. - 12:30:48 »
Szia. Meg tudnád mondani a márkáját és a pontos csomagolás szerinti méreteket. Megpróbálkoznék vele, hátha nekem is jó!!! Előre is köszi. :)

Szia, sajnos a csomagolás már nincs meg és a márkát sem tudom megmondani. Ha jól emlékszem két fajta volt a 10 colos kategóriában, az egyiknek volt a kamera helyén is kivágás, azt vettem meg. Bocs, hogy csak ennyit tudok segíteni.

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #176 Dátum: 2013. Október 17. - 12:42:23 »
Szia, sajnos a csomagolás már nincs meg és a márkát sem tudom megmondani. Ha jól emlékszem két fajta volt a 10 colos kategóriában, az egyiknek volt a kamera helyén is kivágás, azt vettem meg. Bocs, hogy csak ennyit tudok segíteni.

Nem baj, azért köszi, majd megnézem. :)

Nem elérhető dobyyde

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #177 Dátum: 2013. Október 18. - 20:09:00 »
Az E-boltban vettem egyet,a sarkok lekerekitve a kamera helye kivágva.  Nincs külön csomagolása.pufis boritékban küldték. Holnap megprobálom buborék nélkül felrakni.

Nem elérhető eogie

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #178 Dátum: 2013. Október 18. - 22:49:13 »
Sziasztok!

Valami ötlet, hogy hogyan tudnám recovery modeban indítani? Már mindenfélével próbálkoztam de nem megy...

Nem elérhető LizzyCardd

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #179 Dátum: 2013. Október 22. - 08:27:51 »
Sziasztok. Egy újabb kérdés. Mindenhol azt olvasom, hogy a Li-Ion aksikat (a Tab papírja szerint ilyen aksi van benne, de szóljatok ha tévedek!) is meg kell formázni, 2-3x lemeríteni majd feltölteni. Én ezt elmulasztottam... De ez tényleg így van??? Hozzáértők, tanácsot kérnék.

Előre is köszönöm a válaszokat.