Szerző Téma: Kérdések-válaszok a ConCorde Mini PC 401BT eszközről  (Megtekintve 104702 alkalommal)

Nem elérhető eFeMeR

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Kérdések-válaszok a ConCorde Mini PC 401BT eszközről
« Válasz #300 Dátum: 2014. Február 01. - 17:09:27 »
Nagyon szépen köszi  ;q Tudom nem teljesen ide való,de látom ott is játszik az S2 akkor melyik kernelt ajánlod a XWMS2_NeatROM_SuperLite_v2.6 rom van fent és természetesen van cwm :) linkhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2421924 Valamint néztem van új Neomode,de én még kivárok jó ez a 19a a maga 17440 pontjával. Kellemes hétvégét.

Nem elérhető Somatom

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #301 Dátum: 2014. Február 01. - 23:16:35 »
 :D
Nagyon szépen köszi  ;q Tudom nem teljesen ide való,de látom ott is játszik az S2 akkor melyik kernelt ajánlod a XWMS2_NeatROM_SuperLite_v2.6 rom van fent és természetesen van cwm :) linkhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2421924 Valamint néztem van új Neomode,de én még kivárok jó ez a 19a a maga 17440 pontjával. Kellemes hétvégét.
Mivel kb. ketten diskurálunk itt, sztem belefér. Ráadásul ha nem is közvetlenül, de a CIFS miatt kapcsolódik a témához. Az általad linkelt oldalon az van, hogy "stock, sammy (vagyis Samsung) based". Tehát AOSP, mint az enyém. Ahhoz a 8.43 kell. Ezeket érdemes átnézni:

Itt az XDA topikja:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1617219

Leírás kezdőknek:
http://androidforums.com/galaxy-s2-international-all-things-root/632804-dorimanx-kernel-dummies-guide.html

A letöltési oldal. Innen kell a 8.43:
http://dorimanx.shine.sk/

Elvileg a telepítés után letölti az STweaks alkalmazást. Ebben tudod állítgatni a kernelt. A CIFS alapból nem aktív, a moduls menüpontban kell bekapcsolni, aztán reboot. Én egy kicsit visszább vettem a kijelző fényerején, bekapcsoltam a BLN -t, toltam egy kicsit a mikrofon érzékenységén és feljebb toltam az "usb" és az "egyéb" töltéstípusnál a töltőáramot. Kb. ennyi. De érdemes átnézni a menüt, mert elképesztő dolgokra lehet rávenni vele a telót (pl. soros port kimenet kezelés otg -ről). A teljesítményfokozatokhoz nem nyúltam és a default profilt használom. Remélem, nálad is beválik! Állítólag nem minden rommal barát, de sztem csak néhányan nem értenek a telójukhoz. Nálam, a Wanam rommal (JB 4.1.2) biztos, hogy barát. Hónapok óta nem hibázott (fagyás, reboot, bootloop, stb.), pedig a teló éjjel-nappal megy.

Nem elérhető eFeMeR

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #302 Dátum: 2014. Február 02. - 16:33:00 »
Nagyon szuper minden feltettem a dorimanxot. Viszont van egy kis problémám.Most már a cc és a s2 vel is tudok moutolni ez szuper viszont hiába van 1tb nsa310 ha a torrentnél megadom letöltési helynek a kliens 0 GB szabad helynek érzékeli ezért nem tudok közvetlenül oda tölteni csak, ha máshová letöltöm és utána áthelyezem oda.
Hogyan lehetne rávenni a CC-t vagy akár a s2 hogy a ttorrent közvetlenül oda töltsön le? Van erre esetleg lehetőség?

Ja és mennyire éremes állitani az usb töltési szintjét, hogy gyorsabban töltsön usbről.

Nagyon köszi a rengeteg infót és segítséget.

Nem elérhető Somatom

• Törzstag
    • Profil megtekintése
« Válasz #303 Dátum: 2014. Február 02. - 20:09:26 »
Nagyon szuper minden feltettem a dorimanxot. Viszont van egy kis problémám.Most már a cc és a s2 vel is tudok moutolni ez szuper viszont hiába van 1tb nsa310 ha a torrentnél megadom letöltési helynek a kliens 0 GB szabad helynek érzékeli ezért nem tudok közvetlenül oda tölteni csak, ha máshová letöltöm és utána áthelyezem oda.
Hogyan lehetne rávenni a CC-t vagy akár a s2 hogy a ttorrent közvetlenül oda töltsön le? Van erre esetleg lehetőség?

Ja és mennyire éremes állitani az usb töltési szintjét, hogy gyorsabban töltsön usbről.

Nagyon köszi a rengeteg infót és segítséget.
Sajnos, ennél a résznél bugos az NSA. Próbáld ki, hogy ne a Volume1 -et mountold, hanem közvetlenül a szükséges megosztást, ahova töltenél. De egy NAS -sal nem így kell torrentezni. Az extra csomagok között ott a Transmission. Azt kell telepíteni, beállítani és a webgui -n, vagy az Androidos távvezérlő kliensen keresztül adni neki a torrentet. Maga a kliens nem a 401BT -n, vagy a telón kell fusson, hanem a NAS -on. Hiszen ezért van.

Az S2 -n én 650mA -re toltam. de én nem PC -ről töltöm USB -n. A telónak mindegy, a kérdés az, hogy a PC portja bírja -e. A szabvány USB2 -nél max. 450, USB3 -nál 900mA. A kernelben ezért 450 a gyári érték.

Nem elérhető csvida

• Újonc
  • *
    • csabavida1
    • Profil megtekintése
« Válasz #304 Dátum: 2014. Március 08. - 19:42:24 »
Hello,

A skype hasznalata soran amikor kamerat kapcsolok a rendszer nagyon gyakran lefagy
A rendszere telepitett camera programmal is hasonlo a helyzet. Egy Logitech  C270-es webkamerat hasznalok. Mi lehet az oka? Elmeletileg a driver a kamerahoz fel van telepitve esetleg valami javitas? Hasonlo tapasztalata valakinek?
Minden otletre nyitott vagyok.

koszi

Nem elérhető eFeMeR

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #305 Dátum: 2014. Október 10. - 13:20:02 »
He esetleg még jár erre valaki. Akkor érdeklődnék,hogy melyik rom most a legjobb erre a stickre, mert most halt be teljesen a neo 1.9A