Szerző Téma: Általános kérdezz-felelek a készülékről  (Megtekintve 64500 alkalommal)

Nem elérhető gabordikan

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Általános kérdezz-felelek a készülékről
« Válasz #180 Dátum: 2014. Június 13. - 17:04:45 »
Hamarosan egy éves lesz a készülék és nem mondanám, hogy maradéktalanul elégedett vagyok. Sem a Concorde-al, mint márkával, sem az eszközzel. Amikor vettem, akkor a tapasztalat az volt, hogy kevés termék, de ezek jó frissítéssel/támogatással ellátott eszközök voltak. Sajnos ez nem jellemző a Tab Slimre. Amióta megvettem, azóta fennálló szoftveres hibák és megmagyarázhatatlan jelenségek kísérik a használatát.
- Ha bekapcsolt kijelzővel töltődik, akkor baromi lassan tölt fel
- Ha kikapcsolt kijelzővel töltődik, akkor egy idő után, (nem sikerült rajtakapnom a pontos időponton) teljesen kikapcsolja a készüléket. Ez nagyon idegesítő tud lenni.
- Néha, megmagyarázhatatlan időpontokban olyan szinten belassul, hogy nem érzékel semmit, nem lehet kilőnni programot, meg se moccan, majd amikor magához tér, bekapcsol a multiwindow rajta.
- A kezdőképernyőre kirakott ikonok néha maguktól eltűnnek.

Ezeket jeleztem a szerviz felé, és ígéretet tettek arra, hogy jön rá szoftver frissítés, de lassan garanciaidőből is kifut a készülék és eddig inkább csak az idegeinket tépte. Szóval, ha valakinek van pontosabb infója (merthogy a cég nem tudom olvassa-e a fórumot), ne tartsa magában.

Nem elérhető visti2

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #181 Dátum: 2014. Június 18. - 10:40:54 »
Teljesen egyetértek gabordikan hozzászólásával én is ezeket a jelenségeket tapasztalom.
Itt a fórumon már én is jeleztem a csalódottságomat a slim frissítésekkel kapcsolatban.Tab  választáskor az elsődleges szempontok között nekem is a támogatás fontos volt de ez a fajta támogatás egyenlőre ”0” lehet valakinek 50 rugó nem pénz nekem az és ha már kiválasztok egy készüléket akkor szerintem a minimum elvárás ,hogy egy meghatározott ideig támogatást kap és nem ki futtatják címszó alatt THE END.  :(

Vassi89

• Vendég
« Válasz #182 Dátum: 2014. Július 15. - 14:28:53 »
ugyenezek a hibák nálam is fennállnak. lényegében nincs semmi gond, hiszen nem egy csúcsgépet vásároltunk, csak az egyszerű felhasználó elvárná azt, hogy ha már teljes mértékben megfelel mondjuk az "új" android frissítés kritériumainak, akkor ne a kifuttatott modellek közé tegyék a gépet. a hozzászólások olvasásával, azokból következtetést levonva lehetne valami egyszerűbb frissítést kiadni ezen hibák javítására. amúgy szeretem a tapit nagyon, amire használnom kell, arra jó (ha szemet hunyok a hibák felett)

Nem elérhető gabordikan

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #183 Dátum: 2014. Július 15. - 14:34:24 »
Abban igazad van, hogy nem egy csúcsgépet vásároltunk, de attól még, hogy olcsóbb, nem kellene hibákat produkálnia. Én azért vettem "olcsóbb gépet", mert nem volt szükségem GPS-re, meg vakura a kamerához (kamerára se igazából, de anélkül nem találtam :)), retina kijelzőre, stb. Egy 1,6GHz-es négymagos proci hajtja, 2GB RAM mellett. Ettől elvárható a fagyás és lassulásmentes teljesítmény függetlenül attól, hogy kínai, vagy nem kínai a lapka. Szerintem. (Amúgy annyival nem volt olcsóbb, mint mondjuk egy első szériás Nexus 7 volt, amikor vettem, mint amennyivel kevesebb a hardver.)

Nem elérhető visti2

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #184 Dátum: 2014. Október 29. - 20:00:47 »
;bTudna nekem segíteni abban valaki ,hogy slim érintőpanelt hol lehet beszerezni?
Köszönet.

Vassi89

• Vendég
« Válasz #185 Dátum: 2014. November 07. - 14:31:43 »
Sziasztok! valaki valamit tud arról, hogy lesz-e bármiféle frissítés? ahogy ígérgették az új szoftverre való frissítési lehetőséget, annyira elhallgatott mindenki...

Nem elérhető visti2

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #186 Dátum: 2014. November 19. - 10:12:51 »
Érdeklődnék, hogy érintő csere után a kijelző az előző megrepedt kijelzőnek a repedéseit mutatja. Lehetséges, hogy a kijelző beégett ? A kijelző nem volt elrepedve csak az érintő felület de még így is hasznàlhatò volt az eszköz. Létezik valami megoldàs vagy csak a kijelző csere segít.
Köszönettel.
Sziasztok.

Nem elérhető Uborka

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #187 Dátum: 2014. November 22. - 12:21:21 »
Érdeklődnék, hogy érintő csere után a kijelző az előző megrepedt kijelzőnek a repedéseit mutatja. Lehetséges, hogy a kijelző beégett ? A kijelző nem volt elrepedve csak az érintő felület de még így is hasznàlhatò volt az eszköz. Létezik valami megoldàs vagy csak a kijelző csere segít.
Köszönettel.
Sziasztok.

Szia hol vettél irintőképernyőt? Mennyi volt?
Nem vagyok elégedett felhasználó. Sokszor megakad aTab föleg böngészőben. Rányomok valamire és bezár várakozás szöveg ugrik fel. Nekem csalódás aTab

Nem elérhető visti2

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #188 Dátum: 2014. November 22. - 17:10:03 »
Szia!
Külhonból sikerült beszereznem.
100%-ban én sem vagyok teljesen megelégedve vele. Nekem ilyenjellegű problémám nem volt mint amit te írtál de én is kicsit többet vártam volna el tőle

Elvégre egy  "Quad Core 1,6 GHz 2GB DDR3"  Tabról beszélünk ennek ellenére én megkedveltem nekem az asztali pc-t teljesen ki váltotta.

Vassi89

• Vendég
« Válasz #189 Dátum: 2015. Január 31. - 09:28:07 »
sziasztok!
tudtok esteleg valami normálisan futó, nem akadozó (legalábbis nem minden kétpercben leálló) stabil rendszert ajánlani? nem mondhatnám, hogy az android jó lenne, nagyon nem szerettem meg, nem teljesíti az elvárt minimumot sem. valamint, szerintetek érdemes lehet a wifi jeládó/vevőjét kicserélni? ugyanis a routertől alig két méterre ülök, a jelzés meg alig két csíkot mutat, még nem is a jelzéssel lenne gond, ha az internet rendesen futna a tableten. (más gépeken nincs ilyen jellegű probléma, internet is megfelelően működik)
köszi a válaszokat előre is! :-)

Nem elérhető visti2

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #190 Dátum: 2015. Május 26. - 17:58:56 »
Sziasztok!
A slim micro usb aljzat hibája miatt nem lehet csatlakoztatni a pc-hez. Ráadásul az concorde feliratnál tovább nem indul valamiért, esetleg sd kariról lehet másik romot fel rakni. Ha igen akkor mi módon.

Köszönet.