Szerző Téma: Általános kérdezz-felelek a ConCorde Smartphone 4300 készülékkel kapcsolatban  (Megtekintve 33782 alkalommal)

Nem elérhető Admin

• Adminisztrátor
  • V I P
    • Profil megtekintése
ConCorde SmartPhone 4300

4,3”, 960 x540 pix. qHD 5 ujjas multi-touch kapacitív érintőkijelző
MediaTek MT6577 Dual-Core (max.) 1,2 GHz processzor
Android 4.0.4
512MB RAM, 4 GB Nand flash
WiFi 802.11 b/g/n , Bluetooth, GPS, FM, digitális TV-képkimenet
Első kamera   0,3 MPixel , Hátsó kamera 8 MPixel
Akkumulátor   3.7V , 2200 mAh
Méret   127 x 60 x 11,   151g

bővebben:
http://www.concordemobiles.com/concorde_smartphone_4300.html

Nem elérhető padan

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
Re:Általános kérdezz-felelek a ConCorde Smartphone 4300 készülékkel kapcsolatban
« Válasz #1 Dátum: 2013. Szeptember 19. - 11:06:42 »
512MB RAM? az 5700em 1GB-on néha megrezzen

és így TV-kimenet? érdekes elgondolás

Nem elérhető MVSV

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Általános kérdezz-felelek a ConCorde Smartphone 4300 készülékkel kapcsolatban
« Válasz #2 Dátum: 2013. Szeptember 19. - 11:41:18 »
Az árat sokallom. Tudom, nem a nagy márkák ellenfele akar lenni a CC, és ez a gép egy másik cél réteget próbál majd megcélozni.20 ezer forinttal olcsóbb mint az 5000-es de a technikai hátránya nagyon nagy. Szerintem nem Ár tudás arányos csökkentésű az ára.
512MB RAM borzasztóan kevés ( most már 1GB alap),
4GB Rom legyen (Igaz mondjuk, ha kap majd egy 4.2-es 4.3-as Androidot és esetleg átparticionálják jól akkor lehet már az is kevés lesz vagy nem is lesz megoldható.)
4.0.4-es Android (remélem azért majd ezt is felfejlesztik a CC-s fejlesztők legalább 4.2-re  :) )
Kijelző szerintem tökéletes tudom az IPS, most már a huzó, de ha az árból faragni így lehet.
Grafikus chip PowerVR SGX 531 szerintem elég kell, hogy legyen, mivel szerintem nem játékra lett tervezve.
A mai rohanó fejlesztések mellett, szerintem ,sajnos hamar kifog esni ez a készülék, mivel a programok is egyre nagyobb igényeket támasztanak még androidon is. Telefonálásra, közösségi oldalakra, email-re, sms-re esetleg még navigációra jó lehet majd, de majd azért a tesztekre kíváncsi leszek.

maiden

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2013. Szeptember 19. - 13:55:39 »
512MB RAM? az 5700em 1GB-on néha megrezzen
és így TV-kimenet? érdekes elgondolás

Az árat sokallom. Tudom, nem a nagy márkák ellenfele akar lenni a CC, és ez a gép egy másik cél réteget próbál majd megcélozni.20 ezer forinttal olcsóbb mint az 5000-es de a technikai hátránya nagyon nagy. Szerintem nem Ár tudás arányos csökkentésű az ára.
512MB RAM borzasztóan kevés ( most már 1GB alap)

Az alábbi sorokat úgy írom és úgy értsétek, hogy a magyar EZER forint árkülönbségért is eladja az anyját.

Szóval mint kereskedő nagyon sok dolgot máshogy látok és gondolok. De nem tudom mennyire ismeritek az ebbe az árszegmensben elérhető eszközöket.
PÉldálózzunk:
Galaxy Ace, Perstigio, ZTE Blade III, Huawei Ascend Y300  Ez mind a 40 ezres árkategória és mindegyik valamiben/m jellemzően több paraméterben/  is gyengébb mint a 4300  !!!!!
Akkor mennyi is az ár ???, mihez képest drága?

http://www.edigital.hu/Okostelefon/Samsung_S5830_Galaxy_Ace_kartyafuggetlen_okostelefon_La_Fleur_(Android)-p324806.html

http://www.edigital.hu/Okostelefon/Prestigio_MultiPhone_4055_Duo_(Dual_SIM)_kartyafuggeteln_okostelefon_fekete_(Android)-p354933.html

http://www.edigital.hu/Okostelefon/Prestigio_MultiPhone_4322_Duo_(Dual_SIM)_kartyafuggetlen_okostelefon_fekete_(Android)-p354934.html

http://www.edigital.hu/Okostelefon/ZTE_Blade_III_kartyafuggetlen_okostelefon_Black_(Android)-p349223.html

http://www.edigital.hu/Mobiltelefon/Huawei_Ascend_Y300_kartyafuggetlen_okostelefon_(Android)-p356142.html

Ezek a készülékek ugyanannyiba kerülnek, de mint vetélytárs kevesebbet tudnak!

Persze várhatjuk a 16 magos 64 bites telefonokat, de azok nem is ennyibe fognak kerülni.
5-10 ezer forint ezeknél az eszközöknél nagyon sok. Amit írtam továbbra is fenntartom:
a magyar EZER forint árkülönbségért is eladja az anyját.
A 25 ezer forintos a 40 a 60 vagy a 80  és a gazdagéknak szánt 100+ ezer forintos telefon mind-mind más és nem összehasonlítható.
Hasonlíthatjuk csak a 25 a 25  a 40 a 40 ezres kategóriást önmagával!
Minden más falsch képet ad szerintem.

Én a 4300 előnyére egy dolgot emelek ki:

Ez pedig az, hogy van hozzá kábel a csomagban amivel TV-re köthetem!!!
Nagy buli, hogy a telefonom a médialejátszóm, de sokkal nagyobb poén, hogy ezzel egy projektorral egyetemben prezentálhatok is!

A 4300 két szinben van sötét szürke és fehér, és egy antutu érték, hogy el tudjuk helyezni

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2013. Szeptember 19. - 16:38:32 »
Gyönyörű :)

Csak azt tudom írni, mint a facebookon, jól árazott és megfelelő tudással rendelkezik :), nagyon várom!
Maiden köszi a képeket és az infot!

Nem elérhető B2man

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2013. Szeptember 19. - 17:58:54 »
Sziasztok!

Úgy vártam ezt a telefont, de sajnos pár dolog miatt nálam nem lehet befutó.
Pl.: 512 MB Ram ( ez szvsz ma már  kevés, reménykedtem legalább 768 MB-ban)
      Android 4.04 ?? Miért nem lehetett 4.2.1 mint a többi Nagy testvéreknél ? Lehet, hogy nem is lesz újabb hozzá ?

A mostani telefonom ( Alcatel OT-995 )csak processzor és akksi tekintetében "rosszabb" mint ez a telefon.
Antutu 5600 pont körül teljesít egymagos 1400 MHz-es procival. Úgyhogy annyival nem jobb a teljesítménye a ennek a modellnek, hogy váltsak.

Sajnálom, de így ez a telefon nálam nem választás, maradok az 5000-szériánál, és gyűjtök arra.

B2man

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: 2013. Szeptember 19. - 18:10:13 »
Sziasztok!

Úgy vártam ezt a telefont, de sajnos pár dolog miatt nálam nem lehet befutó.
Pl.: 512 MB Ram ( ez szvsz ma már  kevés, reménykedtem legalább 768 MB-ban)
      Android 4.04 ?? Miért nem lehetett 4.2.1 mint a többi Nagy testvéreknél ? Lehet, hogy nem is lesz újabb hozzá ?

A mostani telefonom ( Alcatel OT-995 )csak processzor és akksi tekintetében "rosszabb" mint ez a telefon.
Antutu 5600 pont körül teljesít egymagos 1400 MHz-es procival. Úgyhogy annyival nem jobb a teljesítménye a ennek a modellnek, hogy váltsak.

Sajnálom, de így ez a telefon nálam nem választás, maradok az 5000-szériánál, és gyűjtök arra.

B2man

Na ne már... Egy Acatel OT-995 kevésbé büszke tulajdonosa vagyok én is, csak az aksit és a processzort kiemelni negatívnak vagy tudatlanság vagy egyszerű hazugság. A szimpla mag és a rosszul kalibrált oprendszer használhatatlanná teszi a 995-öt, fagy és kikapcsol random, ezt a 4300-ról látatlanban is meg tudom állapítani, hogy nem lesz így. Miért? Mert ismerem a CC-t mint ahogyan az eddigi termékeiket is...

Nem elérhető B2man

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: 2013. Szeptember 20. - 14:28:42 »
Na ne már... Egy Acatel OT-995 kevésbé büszke tulajdonosa vagyok én is, csak az aksit és a processzort kiemelni negatívnak vagy tudatlanság vagy egyszerű hazugság. A szimpla mag és a rosszul kalibrált oprendszer használhatatlanná teszi a 995-öt, fagy és kikapcsol random, ezt a 4300-ról látatlanban is meg tudom állapítani, hogy nem lesz így. Miért? Mert ismerem a CC-t mint ahogyan az eddigi termékeiket is...

A Szimpla maggal nekem nincs sok bajom, nagyobb gépigényű játékokat nem játszok.
A rosszul kalibrált oprendszer nálam is kiütötte a biztosítékot, de van főzött rom is...

Nekem most CM 10.1 fut rajta, és megelégedéssel használom. Vettem bele egy másik akksit, így 3,5 óra kijelzőhasználattal szvsz teljesen kielégítő ( játék+net+telefonálás+ állandó net/szinkronizációval ).

Ezért írtam, hogy ez a telefon NEKEM jelenleg nem alternatíva, annyival nem tud számomra többet, hogy lecseréljem a jelenlegi mobilomat.

Viszont (!) az 5000-es széria már azt nyújtja, amit szeretnék, csak egyenlőre anyagi akadályokba ütköztem, így gyűjtögetek arra.

B2man 

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: 2013. Szeptember 20. - 14:47:32 »
A Szimpla maggal nekem nincs sok bajom, nagyobb gépigényű játékokat nem játszok.
A rosszul kalibrált oprendszer nálam is kiütötte a biztosítékot, de van főzött rom is...

Nekem most CM 10.1 fut rajta, és megelégedéssel használom. Vettem bele egy másik akksit, így 3,5 óra kijelzőhasználattal szvsz teljesen kielégítő ( játék+net+telefonálás+ állandó net/szinkronizációval ).

Ezért írtam, hogy ez a telefon NEKEM jelenleg nem alternatíva, annyival nem tud számomra többet, hogy lecseréljem a jelenlegi mobilomat.

Viszont (!) az 5000-es széria már azt nyújtja, amit szeretnék, csak egyenlőre anyagi akadályokba ütköztem, így gyűjtögetek arra.

B2man

De akkor most csak a gittet rágjuk, mivel van egy "összehasonlítási" alapod, amellyel véletlenül én is rendelkezek.
A 4300-as lényegesen többet tud az általad jelenleg használt mobilnál. És akkor tovább: én erre írtam, hogy annál a mobilnál jobbat nem nehéz találni.

Előre temetni a 4300-ast teszt és minden egyéb infó nélkül szerintem merő butaság (és elnézést ha megsértettem ezzel valakit).

Nem elérhető B2man

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: 2013. Szeptember 20. - 19:54:04 »
De akkor most csak a gittet rágjuk, mivel van egy "összehasonlítási" alapod, amellyel véletlenül én is rendelkezek.
A 4300-as lényegesen többet tud az általad jelenleg használt mobilnál. És akkor tovább: én erre írtam, hogy annál a mobilnál jobbat nem nehéz találni.

Előre temetni a 4300-ast teszt és minden egyéb infó nélkül szerintem merő butaság (és elnézést ha megsértettem ezzel valakit).

Én nem sértődtem meg, és nem temetem teszt és minden nélkül. De írtam, hogy "NEKEM" nem alternatíva, mert ha új telefont veszek akkor abba már minimum 1 GB Ram-ot szeretnék, ebbe pedig nincs annyi, de még 768 Mb se. Így nálam kiesett a választható körből. Biztos sokan vannak akiknek ez a modell is jó választás.

Ami nekem megfelelő lett volna az 4.5 " 2 magos proci és 1GB Ram. Ebben reménykedtem, de nem ilyen lett, ezért írtam, hogy akkor gyűjtök még az 5"-os verzióra ami minden igényemet kielégíti.

B2man

Nem elérhető MVSV

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: 2013. Szeptember 20. - 20:57:29 »
Teljesen egyetértek Maiden és Pyrooo állásfoglalásával a maga értelmében, de nem tudom, hogy mennyivel lett volna drágább a készülék, ha 1Gb kerül bele az 512Mb helyett. Mert nekem is elég lett volna a két mag meg a 4Gb Max megy bele egy 32Gbs kártya. A kijelzővel is ki lettem volna békülve. Mondjuk a rendszer az biztos hogy 4.0.4? ,mert Maiden képein a fólián csak 4.0.3 van feltüntetve. Amúgy a 4Gb ból mennyi a felhasználóé?

maiden

• Vendég
« Válasz #11 Dátum: 2013. Szeptember 23. - 10:37:52 »
nem tudom, hogy mennyivel lett volna drágább a készülék, ha 1Gb kerül bele az 512Mb helyett. Mert nekem is elég lett volna a két mag meg a 4Gb Max megy bele egy 32Gbs kártya. A kijelzővel is ki lettem volna békülve. Mondjuk a rendszer az biztos hogy 4.0.4? ,mert Maiden képein a fólián csak 4.0.3 van feltüntetve. Amúgy a 4Gb ból mennyi a felhasználóé?

Szerintem felesleges erről beszélni.
A ConCorde még nem Samsung, kár is velül összehasonlítani.
A Samu létrehozhat és árulhat ötvenféle telefont mert megteheti.

Nand és SD árakról nagyon sokan nincsenek tisztában.
Jó példa volt a 4GB / 8 GB nand váltás az 5700 esetében ahol ez 5000 Forintos drágulást hozott.

Az utóbbi időben nand gyártóval is volt gond, most meg leégett egy DDR gyártó üzem, szóval ezek ára is olyan mint a tőzsde.  Most épp szépen felment.

A CC-nek vagy egy atomstabil 4.0.4 stock romja.   Ez a jolly joker, ezzel ki lehet adni készüléket és majd utána lehet kiadni frissítést és elmondani, hogy kapott ezt is ( update-t)  adott termék ;)

Nem elérhető padan

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: 2013. Október 02. - 14:34:56 »
Maiden, jól lelőtted a beszélgetést.

Nagyon szemezgeteg ezzel a kis cuccal, de kicsit félek is tőle.
Jelenleg 5700-at használok, de annál is van olyan, hogy akadozik program betöltéskor, vagy a böngésző elfelejti az oldalakat, pedig nincs bezárva, csak a háttérbe van lerakva.

Mindenképp útba kell ejtenem a CC-t, hogy megnézzem az 5000-vel együtt

maiden

• Vendég
« Válasz #13 Dátum: 2013. Október 03. - 11:18:09 »
Maiden, jól lelőtted a beszélgetést.

Nagyon szemezgeteg ezzel a kis cuccal, de kicsit félek is tőle.
Jelenleg 5700-at használok, de annál is van olyan, hogy akadozik program betöltéskor, vagy a böngésző elfelejti az oldalakat, pedig nincs bezárva, csak a háttérbe van lerakva.

Mindenképp útba kell ejtenem a CC-t, hogy megnézzem az 5000-vel együtt

Nem lövök én le semmi ;)
De, hogy nyissak egy új szálat:

Nem javaslom neked, hogy 4300-ra válts
1, eleve kétmagos vs négymagos,   512 MB RAM vs 1024 MB
ez a két paraméter nagyon nagy "erő"különbséget mutat a két telefonnál egymás mellett.

2, Véleményem szerint az 5700-as a CC "csúcsmobilja" és annál érzem leginkább, hogy valóban törődnek is vele.

Ezek a FW állapotok vannak már 5700-ra , és azt mondom, hogy akár az augusztusi, de még inkább a szeptemberi már igazán kiforrott ;q :   ( de ez a téma itt fórumidegen ;)  )

20130403_e2001_v89_gq2008s
20130514_e2001_v89_gq2008s
20130528_e2001v21_v89_gq2008s
20130805_e2001v21_v89_gq2008s
20130910_e2001v21_v89_gq2008s

Nem elérhető padan

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #14 Dátum: 2013. Október 03. - 13:53:46 »
most nem akarom a cc4300 topikját ezzel terhelni, de tényleg van már 0910-es is?

akkor lassan tényleg mennem kéne frissítetni :-)

Nem elérhető cnspna

• Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • CNS Fejlesztő
    • Profil megtekintése
« Válasz #15 Dátum: 2013. Október 03. - 15:34:39 »
tényleg van már 0910-es is?
tényleg mennem kéne frissítetni :-)

Tényleg van

Nem elérhető MVSV

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: 2013. Október 05. - 11:11:44 »
És megérkezett:
http://www.edigital.hu/?dosearch=1&cat=0&scf=0&search%5Bname%5D=1&search%5Btxt%5D=concorde+smartphone+4300
Azért jól le vitték az árát.  :)

Nem elérhető padan

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: 2013. Október 15. - 07:48:39 »
Az alábbi sorokat úgy írom és úgy értsétek, hogy a magyar EZER forint árkülönbségért is eladja az anyját.

Szóval mint kereskedő nagyon sok dolgot máshogy látok és gondolok. De nem tudom mennyire ismeritek az ebbe az árszegmensben elérhető eszközöket.
PÉldálózzunk:
Galaxy Ace, Perstigio, ZTE Blade III, Huawei Ascend Y300  Ez mind a 40 ezres árkategória és mindegyik valamiben/m jellemzően több paraméterben/  is gyengébb mint a 4300  !!!!!
Akkor mennyi is az ár ???, mihez képest drága?

http://www.edigital.hu/Okostelefon/Samsung_S5830_Galaxy_Ace_kartyafuggetlen_okostelefon_La_Fleur_(Android)-p324806.html

http://www.edigital.hu/Okostelefon/Prestigio_MultiPhone_4055_Duo_(Dual_SIM)_kartyafuggeteln_okostelefon_fekete_(Android)-p354933.html

http://www.edigital.hu/Okostelefon/Prestigio_MultiPhone_4322_Duo_(Dual_SIM)_kartyafuggetlen_okostelefon_fekete_(Android)-p354934.html

http://www.edigital.hu/Okostelefon/ZTE_Blade_III_kartyafuggetlen_okostelefon_Black_(Android)-p349223.html

http://www.edigital.hu/Mobiltelefon/Huawei_Ascend_Y300_kartyafuggetlen_okostelefon_(Android)-p356142.html

Ezek a készülékek ugyanannyiba kerülnek, de mint vetélytárs kevesebbet tudnak!

Persze várhatjuk a 16 magos 64 bites telefonokat, de azok nem is ennyibe fognak kerülni.
5-10 ezer forint ezeknél az eszközöknél nagyon sok. Amit írtam továbbra is fenntartom:
a magyar EZER forint árkülönbségért is eladja az anyját.
A 25 ezer forintos a 40 a 60 vagy a 80  és a gazdagéknak szánt 100+ ezer forintos telefon mind-mind más és nem összehasonlítható.
Hasonlíthatjuk csak a 25 a 25  a 40 a 40 ezres kategóriást önmagával!
Minden más falsch képet ad szerintem.

Én a 4300 előnyére egy dolgot emelek ki:

Ez pedig az, hogy van hozzá kábel a csomagban amivel TV-re köthetem!!!
Nagy buli, hogy a telefonom a médialejátszóm, de sokkal nagyobb poén, hogy ezzel egy projektorral egyetemben prezentálhatok is!

A 4300 két szinben van sötét szürke és fehér, és egy antutu érték, hogy el tudjuk helyezni

Sziasztok!

Én is tudnék most linkelgetni, de nem szeretnék, mivel nem tudom követni mit szabad, mit nem
Találtam egy hasonló céget mint a CC, csak francia. elméletileg ők is kínából hozatjá a hw-t, és otthon csinálnak minden egyebet hozzá.
Az ő kínálatukban van 5,7" - 4" -ig minden és 4 magos 1 GBram, stb mindenféle telefont találsz. És olyat is, hogy kicsi méret, de akkor is erős...

Ha valakit érdekel, akkor külön elküldöm a linket

Üdv
padan

Nem elérhető zoliak

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: 2013. Október 16. - 19:32:36 »
Szervusz! Engem érdekelne az a francia mobil cég. Ha tudod küldd el az elérhetőségét!

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: 2013. Október 16. - 21:02:07 »
Jó lehet a garanciális ügyintézés  ;l ;l ;l

És persze a fejlesztés is  ;l ;l ;l

Nem elérhető padan

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #20 Dátum: 2013. Október 17. - 07:32:13 »
most nem a támogatásra akartam célozni, hanem a hardver lehetőség, sokszínűségre...  ;)

Nem elérhető MVSV

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #21 Dátum: 2013. Október 17. - 13:31:14 »
Valamilyen szinten igaza van Pyroo-nak, Francia cég. Támogatást lehet, hogy egyáltalán nem fogsz kapni a telókhoz. Kapsz egy 4.1-es Androidot és az többé nem fog frissülni. Hazai partner cég gondolom nincs kapcsolatba velük, hogy esetleg, ha probléma lenne akkor segítség az ügyintézést. (Szerviz észrevétel küldése a forgalmazónak, stb.) A Hardver az csak egy dolog. Ez olyan, hogy veszek egy csúcs kategóriás számítógépet. Kitűnő hardver, de az oprendszer használhatatlan. Van egy asztali számítógépem, amit porfogó csak, mert nem tudom használni.

maiden

• Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2013. Október 17. - 15:50:38 »
Találtam egy hasonló céget mint a CC, csak francia. elméletileg ők is kínából hozatjá a hw-t, és otthon csinálnak minden egyebet hozzá.
Az ő kínálatukban van 5,7" - 4" -ig minden és 4 magos 1 GBram, stb mindenféle telefont találsz. És olyat is, hogy kicsi méret, de akkor is erős...

a hardver lehetőség, sokszínűségre... 

Ez jó ;l

A holland labdarúgó válogatott is 11 focistából állt meg a magyar is 11 focistából.
A különbséget láttuk.

Raimondo Montecuccoli:      "háborúhoz három dolog kell: pénz, pénz, pénz"

Aranyos, hogy a szarkatelt hozod fel.
Ők határon vannak büdzsé tekintetében és megtehetik, hogy minden szir-szarból tartsanak a palettán akár veszteségesen is.
Mond valamit az a név, hogy HTC?
Na ők gyakorlatilag belebuktak abba, hogy minden tized milliméteres kijelzőre volt egy eszközük, csak ezt a népek nem vették.

A jelen gazdasági körülmények közt a Samsung az az egyetlen cég aki megengedheti magának, hogy tartson vagy 50 féle különböző okostelefont egyszerre.

Magyar "közép-európai" piaci viszonyok, üzelti szegmensben és körülmények között  pedig a holland-magyar 11 játékos hasonlatom áll, amivel kezdtem ;)

Nem elérhető Pyrooo

• Hős tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #23 Dátum: 2013. Október 17. - 17:31:26 »

Aranyos, hogy a szarkatelt hozod fel.
Ők határon vannak büdzsé tekintetében és megtehetik, hogy minden szir-szarból tartsanak a palettán akár veszteségesen is.
Mond valamit az a név, hogy HTC?
Na ők gyakorlatilag belebuktak abba, hogy minden tized milliméteres kijelzőre volt egy eszközük, csak ezt a népek nem vették.

Hozzáteszem, mint tapasztalt user: Szarkatelem van  ;j soha többet. Használhatatlan és kiadtam több mint 50 pénz érte... A CC egy évvel korábban hozza be a mobilját azt vettem volna meg. Sokakban felmerülhet a kérdés, hogy miért, tehát elmondom:

Amíg a szarkatelemet bevittem a szervizbe és 3 hét után visszaadták rosszul, a CC ilyet még nem tett. Igaz tabom volt náluk szervizbe, 1 hétig, nem csücsültek rajta, belátták, hogy hibás és hívtak, hogy csere. Nekem ez jelenti azt, hogy "garancia" "érték" és "tudás". A támogatottságra már nem is térnék ki, mivel konkrétan a mobilom használhatatlan, ellentétben a CC fejlesztéseivel.

Hibázni nem bűn, de javítani illik. És igen, tetszik a CC-ben, hogyha hibázik akkor azt javítja, nem pedig köntörfalazik, hogy "az úgy jó" stb.

Következő mobilom CC-s lesz, mert bennük még nem csalódtam ellentétben több A-brands gyártóval szemben.  ;ő

Nem elérhető macsk

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #24 Dátum: 2013. Október 23. - 14:55:49 »
Üdv.Sehol sem találom hogy milyen videofelvételre képes a kamera!Megtudhatnám az adatokat?

Nem elérhető zoard

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #25 Dátum: 2013. Október 26. - 16:57:01 »
Várható 4.0.4 verzió feletti fw kiadás ehhez a készülékhez?

maiden

• Vendég
« Válasz #26 Dátum: 2013. Október 26. - 17:32:54 »
Várható 4.0.4 verzió feletti fw kiadás ehhez a készülékhez?

A megjelenés elött a tesztelők közt is vita volt, hogy a 4.1.1 vagy 4.0.4-el kerüljön ki.
A 4.1.1 csinált váratlan rendszerfagyásokat emiatt a 4.0.4.-re került a voks.
Ha ezt a fejlesztők kijavítják akkor biztos, hogy ki fogják adni. 

Nem elérhető zerg

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #27 Dátum: 2013. Október 31. - 14:49:01 »
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy 4300-t rootolt-e már valaki?
Illetve az 5700-asnál leírt adbroot5700-as módszer alkalmazható-e a 4300-as esetén?

maiden

• Vendég
« Válasz #28 Dátum: 2013. Október 31. - 14:56:29 »
Azt szeretném megkérdezni, hogy 4300-t rootolt-e már valaki?
Illetve az 5700-asnál leírt adbroot5700-as módszer alkalmazható-e a 4300-as esetén?

Az 5700-as más!
Akár proci akár OS szinten is. Azt a módszer ne használd.

A 4300 root nekem ezzel sikerült:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1885776

Nem elérhető zerg

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #29 Dátum: 2013. Október 31. - 15:01:17 »
Köszi a linket,

de sajnos a megosztás már nem él :(
Download this file:  -- https://rapidshare.com/files/1767087805/4.0root.rar