Szerző Téma: Általános kérdezz-felelek a ConCorde Smartphone 4300 készülékkel kapcsolatban  (Megtekintve 33520 alkalommal)

Nem elérhető Ambi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Általános kérdezz-felelek a ConCorde Smartphone 4300 készülékkel kapcsolatban
« Válasz #60 Dátum: 2014. Február 11. - 08:17:27 »
Már a harmadik telefont használom amit garanciálisan cseréltek. De sajnos ez is rossz!
Megint vihetem vissza, szervizben üldögélés, aztán pár nap múlva új készülék.
Csak az időm megy vele!!! Nagyon bosszantó.

Nem elérhető Gaben001

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Általános kérdezz-felelek a ConCorde Smartphone 4300 készülékkel kapcsolatban
« Válasz #61 Dátum: 2014. Február 14. - 23:12:50 »
Sziasztok!

Maszi!
A cpu a fejlesztők által legjobbnak ítélt sebességre lett állítva de a max. órajele 1.2 GHz. Ezt itt olvastam egy másik topicban.

Frici!
Ilyeneket még csak főzött romban láttam de ehhez a típushoz én még nem találtam alternatív romot.

Kedves Admin!
A host mód elérhető valahogy?

Nem elérhető plangi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #62 Dátum: 2014. Március 05. - 11:03:22 »
Készül erre a telefonra 4.1-es, netán 4.2-es Android? Vagy már ne is reménykedjünk semmilyen frissítésben?
Előre is köszönöm a választ?

Nem elérhető Gaben001

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #63 Dátum: 2014. Március 07. - 00:14:05 »
Egyenlőre válasz sincs nemhogy frissítés.

Nem működik jól a telefonom: Véletlenszerűen generálja azt a hibát, hogy a hívó félnek nem elérhetőt jelez ha én hívok akkor lefagy a tárcsázó. Ez csak akkor derül ki ha én akarok hívni addig külsőleg minden oké.
Gyári beállításra vissza megvolt, gyári romot próbáltam frissíteni de a leírás alapján lehetetlen mert recoveeryben a version alatt nem írja ki azokat az adatokat amiket a frissítőbe be kellene írnom.
Van ehhez való frissítés és leírás vagy vigyem szervizbe?