Szerző Téma: Kérdések és válaszok a Q10 tabletről  (Megtekintve 96065 alkalommal)

Nem elérhető VR6CER

• Újonc
  • *
    • ChrisHU01
    • Profil megtekintése
    • https://www.youtube.com/user/Carbon59
Re:Kérdések és válaszok a Q10 tabletről
« Válasz #210 Dátum: 2016. November 13. - 18:49:14 »
Kedves Higany, hibátlan az általad készített rom, szuperül működik, köszönöm!! Egy kérdés: valami normális root  módszer létezik a masinához, mert ez a Kingroot, Iroot stb egy klikkes verziók nem tűnnek teljes értékű root-nak. Pl nem tudom egyik root kezelő appot se lecserélni Supersu-ra (Chainfire), pedig több módszert is végig zongoráztam. Emellett valami használható TWRP/CWM van a gépállathoz? Köszönöm a segítséget :)

Nem elérhető Morf

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #211 Dátum: 2017. Július 07. - 18:00:10 »
Sziasztok
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Feltettem Higany módosított romját, ami működik is, kivéve a wifit. Az IP cím lekéréséig jut, és ott megakad a csatlakozás. Van esetleg valami ötlet vagy megoldás a wifi probléma megoldására? Vagy valakinek van elfekvőben gyári romja B1403XX gépre? Segítségeteket köszönöm!

Nem elérhető Morf

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #212 Dátum: 2017. Július 16. - 14:54:21 »
Sziasztok
Úgy látom ennek a tabnak vége van. Írtam a concorde email címeire, de egyik címről se jött válasz. Ha valakit érdelek egy frissítés után wifi hibás tablet az írjon. Még várok pár hetet, aztán kukázom a tabot. Egy biztos Concorde terméket többet tuti nem veszek.

Nem elérhető Higany

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #213 Dátum: 2017. December 14. - 10:38:18 »
Sziasztok
Úgy látom ennek a tabnak vége van. Írtam a concorde email címeire, de egyik címről se jött válasz. Ha valakit érdelek egy frissítés után wifi hibás tablet az írjon. Még várok pár hetet, aztán kukázom a tabot. Egy biztos Concorde terméket többet tuti nem veszek.

Ha meg van még a tablet, akkor próbáld meg, hogy a DHCP helyett dirkt IP-címet adsz meg a WiFi kapcsolatnál!

Üdv!