Szerző Téma: Kérdések és válaszok a ConCorde SmartPhone készülékről  (Megtekintve 74468 alkalommal)

Nem elérhető gajaat

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Kérdések és válaszok a ConCorde SmartPhone készülékről
« Válasz #210 Dátum: 2014. December 23. - 20:42:10 »
Nagyon szépen köszönöm! További szép estét!

Nem elérhető Zototh64

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #211 Dátum: 2014. December 23. - 20:48:22 »
Szívesen!
Neked is! :-)

Nem elérhető gajaat

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #212 Dátum: 2014. December 24. - 10:35:08 »
Lehet, hogy én vagyok a szerencsétlen, (sőt biztos) de az én készülékemben nem találok ilyen menüt, annak ellenére, hogy eredeti op rendszer van rajta

Nem elérhető gajaat

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #213 Dátum: 2015. Január 03. - 15:47:45 »
Ha van valakinek gond a kamera "zöldüléssel" indításkor, akkor tudom rá a megoldást! Eddig azt hittük sokan, hogy az op rendszerrel van valami gond, de nem! A hiba oka, hogy a kamera csatlakozója nem érintkezik megfelelően! Megoldás: Igaz ehez szét kell szedni a technikát, a kamera csatlakozóját lepattintani, kontaktsprével óvatosan befújni, lehet egy fogpiszkálóra fújni, és cseppenteni a csatlakozó mind két felére, majd várni vele egy két percet, és lefújni akár egy kézi pumpával. Csatlakozó visszapattint, ne sajnáljuk teljes felületen rányomni, és utánna csak használni! Szerencsére sikerűlt szereznem egy donort, amin elég sokat kisérletezgetek, pl hogy jobb legyen a rezgés stb.

Nem elérhető drx9999

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #214 Dátum: 2015. Január 07. - 12:07:37 »
Sziasztok
Valaki egy gyári romot tudna feltenni valahová?
Előre is köszi.

Nem elérhető byhofe

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #215 Dátum: 2015. Január 25. - 23:48:58 »
Rootolás megoldotta a kérdést...

Nem elérhető Logray

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #216 Dátum: 2015. Március 22. - 11:55:46 »
Üdvözletem!
4.4.2-ről van valami hír?

Nem elérhető petilaci

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #217 Dátum: 2015. április 03. - 14:51:23 »
Sziasztok!

Accu ügyben érdeklődöm elsőként. Bő két éves a teló, akku is. Normális az ha ilyen idősen 3.7-4.25 v közötti az értéke? Eredetileg ugye 3.7V. Ennél ennyi idősen jóval kevesebbnek kellene lennie nem?
Töltőre téve többször volt mint naponta átlagosan. Lehet valahol venni ilyen akkut (6500-hoz)

Más! Minden hang bőven elég hangos mindennél, kivéve egyet.
Alig lehet hallani a partner hangját telefonálás közben a teló új kora óta. Lehet ezt a hangerőt olyan szintre állítani mint amilyen hangosan akármi szól? Mindent végignéztem nem egyszer, de semmi olyat nem találtam amivel lehet ezt szabályozni.
Mi a megoldás, mert már nagyon bosszant ez a halk hang.

Köszönettel!!
« Utoljára szerkesztve: 2015. április 03. - 15:14:22 írta petilaci »

Nem elérhető petilaci

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #218 Dátum: 2015. április 03. - 19:53:05 »
Javítom a 3.7-4.25v-ot. 3.4-4.25v-ra.

Nem elérhető Logray

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #219 Dátum: 2015. április 16. - 20:06:53 »
Sziasztok!

Accu ügyben érdeklődöm elsőként. Bő két éves a teló, akku is. Normális az ha ilyen idősen 3.7-4.25 v közötti az értéke? Eredetileg ugye 3.7V. Ennél ennyi idősen jóval kevesebbnek kellene lennie nem?
Töltőre téve többször volt mint naponta átlagosan. Lehet valahol venni ilyen akkut (6500-hoz)

Más! Minden hang bőven elég hangos mindennél, kivéve egyet.
Alig lehet hallani a partner hangját telefonálás közben a teló új kora óta. Lehet ezt a hangerőt olyan szintre állítani mint amilyen hangosan akármi szól? Mindent végignéztem nem egyszer, de semmi olyat nem találtam amivel lehet ezt szabályozni.
Mi a megoldás, mert már nagyon bosszant ez a halk hang.

Köszönettel!!
Hali! Az akkunak idővel nem a feszültsége hanem a kapacitása csökken, ergo mikor feltöltöd majdnem ugyan annyira felmegy mint uj korában , viszont, gyorsabban megy le alsó szintre.
Mit értesz az alatt hogy minden más hangos? A beszédhangszórón ahol telefonálsz(a füledhez nyomod) csak beszédhang jön ,semmi más. A zene meg ilyenek a hátulján lévő hangszóróból....  ;b

Nem elérhető petilaci

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #220 Dátum: 2015. április 17. - 18:55:27 »
köszi!

Nem is figyeltem hogy külön hangszórón jön a hang. Ezt a telót én csak nagyon ritkán használom. A minden más hang ami kellően hangos, nem a beszédhangszórón jön, és ez nagyon jó.
Akkor a beszédhangszórón jövő hang ami nagyon halk. Van valami lehetőség hogy hangosabban szóljon?

Nem elérhető Logray

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #221 Dátum: 2015. április 18. - 14:08:17 »
köszi!

Nem is figyeltem hogy külön hangszórón jön a hang. Ezt a telót én csak nagyon ritkán használom. A minden más hang ami kellően hangos, nem a beszédhangszórón jön, és ez nagyon jó.
Akkor a beszédhangszórón jövő hang ami nagyon halk. Van valami lehetőség hogy hangosabban szóljon?
Hívás közbe elkezded nyomkodni a hangerő fel gombot. Vagy rendesen kell a füledhez tartani , nagyon sok embernél volt ez a gond , mivel nagy a telefon és nem a fülük előtt tartották a hangszórót.

Nem elérhető petilaci

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #222 Dátum: 2015. április 21. - 13:57:00 »
Rendesem a fülemnél van. Igaz 1-3 cm-re, de a hangszóróra merőlegesen. Volt több telefonom már csak tudom hogy kell hallgatni, és mind jóval hangosabban szólt ugyanolyan körülménynél.
Ennél a telónál max hangerőnél halkan hallani a hívó felet. Csendes helyen fülre téve jó. Mielőtt valaki válaszolná, jól hallunk, a készülék max hangerejével van a baj, tehát halkan szól!

Nem elérhető Logray

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #223 Dátum: 2015. április 21. - 22:19:28 »
Rendesem a fülemnél van. Igaz 1-3 cm-re, de a hangszóróra merőlegesen. Volt több telefonom már csak tudom hogy kell hallgatni, és mind jóval hangosabban szólt ugyanolyan körülménynél.
Ennél a telónál max hangerőnél halkan hallani a hívó felet. Csendes helyen fülre téve jó. Mielőtt valaki válaszolná, jól hallunk, a készülék max hangerejével van a baj, tehát halkan szól!
Nekem is volt több telefonom , itt nem arról van szó, csak sokan a sarkát tették a fülükhöz akkor meg a hangszóró a fülcimpád alatt van :D
A másik amit esetleg megnézhetsz, hogy a hangerő csuszka maxon van e (a hívás közbeni, mert legalább 4 van) , mert ha  a fülednél van ,és akkor nyomod a hangerő fel-t, amikor a kijelzőt lekapcsolja a telefon akkor nem hangosít.

Nem elérhető petilaci

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #224 Dátum: 2015. április 22. - 12:00:39 »
Mindig maxon van a hangerőcsúszka. De le is ellenőrzöm ha hívok, vagy hív valaki. Beszélgetés kezdetekor még egyszer, hátha.
Próbáltam már kb max 7-10cm messziről, majd lassan teljesen a fülemhez, de a készülék hangereje nem változott.
De mi, melyikek azok a legalább 4 amit írsz?.

Szvsz ez eredetileg akkor a készülék nagy gyengesége. Mással nincs is nagyobb bajom vele eddig. Bőven elég lenne, ha a másik hangszóró fele erejével tudna szólni.

Nem elérhető Logray

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #225 Dátum: 2015. április 22. - 16:44:20 »
Mindig maxon van a hangerőcsúszka. De le is ellenőrzöm ha hívok, vagy hív valaki. Beszélgetés kezdetekor még egyszer, hátha.
Próbáltam már kb max 7-10cm messziről, majd lassan teljesen a fülemhez, de a készülék hangereje nem változott.
De mi, melyikek azok a legalább 4 amit írsz?.

Szvsz ez eredetileg akkor a készülék nagy gyengesége. Mással nincs is nagyobb bajom vele eddig. Bőven elég lenne, ha a másik hangszóró fele erejével tudna szólni.
Legalább négy de az csak hirtelen tipp: ami igy hirtelen eszembe jut fő hangerő(csöngés/rezgés/full néma), hívás közbeni, kihangosítás közbeni, média, ébresztő. Ezeket mind külön kezeli, de hirtelen csak ennyi jutott eszembe.
Az elég durva lenne ha másik hangszóró felével tudna szólni, mert az híváskihangosításkor fél hangerőn egy átlag panelszobában mindenhol hallható...

Nem elérhető petilaci

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #226 Dátum: 2015. április 23. - 11:22:08 »
Akkor korlátozzuk csak a telefonálás közbeni partner hangjának normál hangerővel beszéde esetére, és a telefonon ezen hang max hangerőre állítására. Túl halkan szól a hangszóróm.

Más. A kamerához melyik progit használjátok ami a legjobb? :-\

Köszi!

Nem elérhető btz

• Kölyök tag
  • **
    • btztvn
    • Profil megtekintése
« Válasz #227 Dátum: 2015. Június 15. - 17:28:02 »
Van a készülék hátlapja alatt, az akumlátor aljánál egy szürke ragacs, amire az volt ráírva hogy gsm/wcdma. Sajnos elkövettem az a bakit, hogy azt leszedtem és azóta a tré térerőm még trébb lett mint volt. Mivel lehet ezt pótolni? Szikszalag jó?
Sajnos a térerővel folyton gondok voltak, de mióta leszedtem, beltérben már egyáltalán nincs egy halvány térerő sem.
Mennyiért tudják ezt javítani?

Nem elérhető Logray

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #228 Dátum: 2015. Augusztus 04. - 13:41:27 »
Üdv!
4.4-ről valami hír?
Köszi!

Nem elérhető Logray

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #229 Dátum: 2015. Augusztus 08. - 13:47:53 »
Üdv!
4.4-ről valami hír?
Köszi!
Tavaly július óta minden androidos program 60%-a még mindig nem támogatja a 4.4-et? Érdekes....
(van most egy Galaxy S5-öm is és érdekes mód ugyan azok a programok vannak feltéve és egyik se fagy le)

Nem elérhető btz

• Kölyök tag
  • **
    • btztvn
    • Profil megtekintése
« Válasz #230 Dátum: 2015. Szeptember 09. - 19:56:24 »
Tisztelt Concorde!

Érdeklődnék hogy egy CC 6500 javítás mennyibe kerülne?
Hibái: USB csatlakozás kontakthiba, az akufedél GSM szürke szinű matrica eltávolítása miatt lecsökkent a térerő, egy teljesen új akumlátor mivel a jelenlegi teljesítménye lecsökkent.
Kérnék egy konkrét árat, hogy összesen menniért letne a fent felsorolt hibákat javítani!
Előre is köszönöm!

Nem elérhető maiden

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #231 Dátum: 2015. Szeptember 10. - 15:02:52 »
Tisztelt Concorde!

Érdeklődnék hogy egy CC 6500 javítás mennyibe kerülne?
Hibái: USB csatlakozás kontakthiba, az akufedél GSM szürke szinű matrica eltávolítása miatt lecsökkent a térerő, egy teljesen új akumlátor mivel a jelenlegi teljesítménye lecsökkent.
Kérnék egy konkrét árat, hogy összesen menniért letne a fent felsorolt hibákat javítani!
Előre is köszönöm!

Fórumban neked nem fognak látatlanban árajánlatot adni!

Konkrét javítási igénnyel írj a szervizük email címére.  Általános tájékoztató árak pedig innen olvashatók:
http://www.concordemobiles.com/szerviz.html

Nem elérhető btz

• Kölyök tag
  • **
    • btztvn
    • Profil megtekintése
« Válasz #232 Dátum: 2015. Szeptember 13. - 19:44:04 »
Fórumban neked nem fognak látatlanban árajánlatot adni!

Konkrét javítási igénnyel írj a szervizük email címére.  Általános tájékoztató árak pedig innen olvashatók:
http://www.concordemobiles.com/szerviz.html

Irtam már oda is. Semmi válasz már napok óta.