tablet és e-book olvasó > ConCorde ReadMan 6

Gyári rom Frissítése

<< < (2/8) > >>

Admin:

--- Idézetet írta: LTZS - 2014. Január 06. - 21:12:13 ---Ezer hála a gyors reagálásért! Le a kalappal...   ;d
Hamarosan kipróbálom.

Üdv,
Zsolt

--- Idézet vége ---

Köszi, várjuk a visszajelzést. ;k

ivi1988:
Segítséget kérnék. Nem bírom frissíteni. Nekem nem vált zöldre. Nincs olyan firmware fájl benne,mint ami kéne. Nem vagyok számítógép zseni. Elakadtam ott h rózsaszín a kocka.

[a csatolmányt egy admin törölte]

novakbd:
Érdeklődni szeretnék, hogy az angol-orosz szótárral kapcsolatban várható-e bármi fejlemény? Nincs tervben legalább egy angol-angol szótárral történő helyettesítés? Jelen formájában a funkció használhatatlan.
Illetve van arra módszer, hogy a szövegben a kurzorral adott szóra pozicionáljunk és ne kelljen minden szót begépelni a szótárba?
A fent említett két funkció sokat lendítene a használhatóságon, kategóriájában a legjobb készülék lenne számottevő hiányosság nélkül. Viszont azok nélkül a vetélytársakkal szembeni extrák (memória bővíthetőség, háttérvilágítás, zene lejátszás, wi-fi) kevesebbet érnek.

Admin:

--- Idézetet írta: ivi1988 - 2014. Január 07. - 16:13:08 ---Segítséget kérnék. Nem bírom frissíteni. Nekem nem vált zöldre. Nincs olyan firmware fájl benne,mint ami kéne. Nem vagyok számítógép zseni. Elakadtam ott h rózsaszín a kocka.

--- Idézet vége ---
Az update file külön csomagban van (http://www.concordetablet.com/uploads/termekek/readman6update140102.zip)

Admin:
 ;v
--- Idézetet írta: novakbd - 2014. Január 07. - 17:27:46 ---Érdeklődni szeretnék, hogy az angol-orosz szótárral kapcsolatban várható-e bármi fejlemény? Nincs tervben legalább egy angol-angol szótárral történő helyettesítés? Jelen formájában a funkció használhatatlan.
Illetve van arra módszer, hogy a szövegben a kurzorral adott szóra pozicionáljunk és ne kelljen minden szót begépelni a szótárba?
A fent említett két funkció sokat lendítene a használhatóságon, kategóriájában a legjobb készülék lenne számottevő hiányosság nélkül. Viszont azok nélkül a vetélytársakkal szembeni extrák (memória bővíthetőség, háttérvilágítás, zene lejátszás, wi-fi) kevesebbet érnek.

--- Idézet vége ---
Az angol-angol szótárt nem nagyon értem. Megnézzük hogy bővíthető-e egyéb szótárral, hogy maradéktalanul elégedett legyél. ;ú

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése