Szerző Téma: Gyári rom Frissítése  (Megtekintve 17543 alkalommal)

Nem elérhető xeon

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Gyári rom Frissítése
« Válasz #30 Dátum: 2014. Június 16. - 18:38:26 »
Annak aki most tervezi a vársárlást:
Nemrég kezembe került egy új darab. Első feltöltés után keveselltem a készenléti időt azért úgy döntöttem lemérem. A második feltöltés után kikapcsoltam az automatikus kikapcsolást és 12 óránként feljegyeztem az aksi állapotát. Az eredmény:
00h 94% (kb. 7 óra töltés után)
12h 82%
24h 76%
36h 73%
48h 70%
60h 63%
72h 60%
84h 46%
96h 29%
108h 26%
120h 23%
132h 20%
144h 19%
156h 15%
168h 15%
180h 8%
192h lemerült
Tehát 8 napot bírt úgy, hogy csak addig piszkáltam amíg megnéztem az aksi állapotát. Ez napi használatnál kb. 4 napra csökken (wifi és világítás nélkül) abban az esetben ha nem kapcsoljuk ki a készüléket. (Ha minden olvasás után kikapcsoljuk akkor feltornázható kb. 6 napra....) Hasznosabb lenne ezt közölni a "7500 oldal" lapozás helyett mert szerintem sokakat megtéveszthet. (köztük engem is)

Nem elérhető rita61

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #31 Dátum: 2014. Július 25. - 13:12:23 »
Segítséget szeretnék kérni. A tegnap megvásárolt készülékemet nem tudom a számítógéphez csatlakoztatni, mivel nem látja az olvasót. Próbáltam másik gépen, másik kábellel, az eredmény ugyanaz. Próbáltam az akksit tölteni hálózatról, ilyenkor változnia kellene a töltöttség állapotát jelző ikonnak? Az ebnyém nem változott. Valamit rosszul csinálok, vagy hibás készüléket sikerült megvásárolnom?

Nem elérhető xeon

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #32 Dátum: 2014. Július 26. - 13:00:11 »
Segítséget szeretnék kérni. A tegnap megvásárolt készülékemet nem tudom a számítógéphez csatlakoztatni, mivel nem látja az olvasót. Próbáltam másik gépen, másik kábellel, az eredmény ugyanaz. Próbáltam az akksit tölteni hálózatról, ilyenkor változnia kellene a töltöttség állapotát jelző ikonnak? Az ebnyém nem változott. Valamit rosszul csinálok, vagy hibás készüléket sikerült megvásárolnom?
A beállítások menüben az Info/Státusz menüpontban megtudod nézni, hogy tölt-e a készülék. Ha nem tölt akkor vissza kell vinni és két hét alatt javítják vagy cserélik.(ha a szervízben adod le, de lehet, hogy a boltban is kapásból cserélik)

Nem elérhető darthsmoke

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #33 Dátum: 2014. Augusztus 05. - 16:06:34 »
Üdv!

Nekem két kérdésem van.
1) Miért világít a piros LED folyamatosan a készülék alján működés közben? Ez normális dolog?
2) Az én készülékem a build számnál azt írja: 20131113.135601. A honlapon lévő frissítésnél a fájl dátuma ugyan későbbi, de az azt is jelenti, hogy egy újabb verzió?

Köszönöm előre is:
Gábor

Nem elérhető xeon

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #34 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 16:45:34 »
1) Ebből látod, hogy be van kapcsolva a készülék, kapcsold ki és akkor nem fog.:)
2) Nem, nekem is az van feltéve, és ugyan ez a száma. Eddig csak egy frissítés volt, ami (elvileg) javította a könyvjelző problémát. Nem úgy tűnik, hogy a cég dolgozik másik frissítésen, pedig finoman szólva lenne még mit csinálni a rendszeren.

Nem elérhető kovacs.peter

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #35 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 07:13:43 »
2) Nem, nekem is az van feltéve, és ugyan ez a száma. Eddig csak egy frissítés volt, ami (elvileg) javította a könyvjelző problémát. Nem úgy tűnik, hogy a cég dolgozik másik frissítésen, pedig finoman szólva lenne még mit csinálni a rendszeren.

Melyik távol keleti modell klónja lehet? Mert nem magyar fejlesztés, az biztos  ;D

http://www.technokrata.hu/tesztek/2013/02/19/teszt-bluepanther-e-book-megerint-az-olvasas/

A linkben szereplő masina erősen hasonlít a concorde-ra, csak elvileg érintő kijelzője van.

Nem elérhető xeon

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #36 Dátum: 2014. Augusztus 19. - 13:09:02 »
Melyik távol keleti modell klónja lehet? Mert nem magyar fejlesztés, az biztos  ;D

http://www.technokrata.hu/tesztek/2013/02/19/teszt-bluepanther-e-book-megerint-az-olvasas/

A linkben szereplő masina erősen hasonlít a concorde-ra, csak elvileg érintő kijelzője van.

Sajnos nem valószínű, hogy koppintás, én még nem találatam hasonlót. Ennek is csak a kinézete ugyanaz, de a hardver teljesen más. (nem is értem, hogy minek ebbe ekkora tudású processzor, vagy, hogy minek a mikrofon, miért nincs nagyobb aksi.....) Pedig nem lenne rossz találni egy másik gyártót ami ilyet gyárt, mert lehet, hogy annak jobb a szoftveres támogatása... Kár, hogy egy tabletnél ezt meg lehet csinálni itt meg nem.