Szerző Téma: Általános kérdések és válaszok a készülékkel kapcsolatban  (Megtekintve 48322 alkalommal)

Nem elérhető pizzaboy

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Általános kérdések és válaszok a készülékkel kapcsolatban
« Válasz #90 Dátum: 2014. Október 30. - 15:08:10 »
Egy érdekesség: ma futtattam egy víruskeresőt (ESET), ami a Play Store app-ban talált egy Android.Trojan.Uupay.D fertőzést. Ezt találtam róla: https://blog.gdatasoftware.com/blog/article/android-smartphone-shipped-with-spyware.html

Érdemes lenne utánanéznetek!

Nem elérhető pizzaboy

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #91 Dátum: 2014. Október 30. - 19:41:49 »

Nem elérhető vargarobin

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #92 Dátum: 2014. November 08. - 10:33:04 »
A telefon dobta az első hardveres hibát. A külső hangszóró elnémult. Nincsenek alkalmazás hangok, hívás közbeni kihangosítás, videó hang, zene stb. Fülhalgatóval működik.

A telefon nincs fél éves se.

Akku egyre többet forró. Kezdi nem rendesen mutatni a töltöttségi szintet. Fél naponta tölteni kell, mert lemerül.

A mini usb csatlakozó kezd szarakodni. Nem minden töltővel lehet tölteni. Sok kábellel nem érzékeli a töltést. Van amikor másodpercenként kiírja hogy töltő csatlakozva...töltő lecsatlakozott....és ezt csinálja töltés helyett.

Ebből szervíz lesz.

Akinek már van tapasztalata szervizbe küldésről, megosztaná? Telefonnal milyen tartozékokat kell küldeni? Milyen címre kell postázni? Eredeti garanciapapírt és számlát kell küldeni vagy csak másolatot küldjem? Mennyi idő múlva jön vissza a készülék?

Nem elérhető dobozrobi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #93 Dátum: 2014. November 27. - 21:26:02 »
Hello!

Na túl vagyok a "nagy szervízlátogatáson", egészen pontosan a telefon...

Én a telefont az edigitalban vettem, oda is vittem vissza, eredeti garanciajegy és számla kellett hozzá, csak a telefont és az aksit kellett otthagynom, kb 15-20 munkanap volt amíg visszakaptam a telefont, a hibák amiket írtál valószínűleg típushibák, mert én is ezekkel küldtem be,(kivéve a hangszóró bajt) és láss csodát, egy szoftverfrissítéssel meg is oldották(?). Tény és való, hogy azóta (kb 1 hét), nem volt semmi probléma, remélem így is marad.

Robi

Nem elérhető pizzaboy

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #94 Dátum: 2014. December 05. - 13:57:40 »
És itt a másik:
GSearch, és GFirewall
http://forum.xda-developers.com/general/help/gfirewall-gsearch-bloatware-virus-t2871112/page3

Nálam is mindig újratelepültek, valamint egy hozzászóló szerint egy Concorde 5700 is fertőzött.
(A malware-t az Android.Cube telepíti, hogy ez része-e a gyári szoftvernek, ami a Concorde-tól jön nem tudom.)

Nem elérhető ocojiv

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #95 Dátum: 2014. December 06. - 10:21:56 »
Sziasztok!
Egy Samsungos hasonló rommal szerintetek hogy viselkedne ez a telefon?

Nem elérhető vargarobin

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #96 Dátum: 2014. December 06. - 11:02:36 »
1. Samsung rommal valszeg be se indul, nem biztos hogy érdemes próbálgatni..

2. Megjött a telefonom a szervizből... Leírás szerint szinte mindent kicseréltek új alkatrészekre.. még új akkut is kaptam és egy plusz új kijelzővédő fóliát.

3. Itt már találkoztam sok hozzáértővel!!! Kellene egy kis segítség!!!!!
Van-e arra valamilyen lehetőség, hogy a telefon APN beállításaiból olvashatóvá tegyem a jelszót?? Valamivel kinyerni a telefonból?? Vagy bármilyen megoldás?????

Nem elérhető qulonciklus

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #97 Dátum: 2015. Március 11. - 17:55:31 »
Sziasztok, vettem egy ilyen telefont, és nagyon nagyon tetszik! Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet eltüntetni azt a menüt, ami állandóan a képernyőn van (oldalt egy kis fül, rábökve előjön az appok listája). Játékok közben is látszik, folyton rányomok véletlenül, haszontalan számomra. Kérdésekre is szívesen válaszolok a működésével kapcsolatban :)
a tobb ablakos modot kell kilapcsolni hozza.ha felulrol lehuzod es elojon a menu a felso sorban a gyorsbillentyuk kozott lesz.altalaban a vegen szoval leptetni kell

Nem elérhető yozsi

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
    • Hülyeség
« Válasz #98 Dátum: 2015. Március 12. - 08:18:33 »
a tobb ablakos modot kell kilapcsolni hozza.ha felulrol lehuzod es elojon a menu a felso sorban a gyorsbillentyuk kozott lesz.altalaban a vegen szoval leptetni kell

Szia !
Nekem cc5000 elvileg közel azonos a menüje.
Nálam a következő módon lehet kikapcsolni.
1.   beállítások menü
2.   ott felül második fül (Device), utána Megjelenítés pont,
3.   Suspension window pipát vedd ki és a kis fül el is tűnik.
Ez a leírás csak az esetben működik, ha ugyanaz a menüd mint a cc5000-é.
Sok sikert!