Szerző Téma: Főzőt romok, hackelés  (Megtekintve 52513 alkalommal)

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
Főzőt romok, hackelés
« Dátum: 2014. Május 20. - 18:28:10 »
Ide kerülhetnek a telefonnal kapcsolatos minden nemű hackelés, buhera leírás

Aki ide romot tesz az mindenki által érthető normális leírást Köteles írni, különbem törölve lesz
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 26. - 18:41:28 írta rstwingo »
A-B-s Tab One romok
Módosított 4.1.1-s 2012.12 rom ;>
Módosított  Gingsz féle 4.2.2-s rom ;> 
Módosított Gyári 4.2.2-s rom ;>

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető Romvr

• Kölyök tag
  • **
  • Pack Leader
    • Profil megtekintése
Re:Főzőt romok, hackelés
« Válasz #1 Dátum: 2014. Május 20. - 19:43:53 »
Szerintem mielőtt bárki belekezdene a leírásba először tisztázzunk pár körülményt aminek az együttállása elvárás az új ROM-ok irányába.

• Legalább 3 napig volt tesztelve az adott ROM verzió
  • Nem igényel különösebb konfigurálgatást (hackelgetést) a megfelelő működéshez
  • Stabilan működik, nem fagy, nem indul újra, nem lassul be
  • Lehet fogadni és indítani hívásokat úgy hogy a másik fél is hallja amit mondasz, illetve fordítva
  • Működik a Kamera és a Videórögzítés natív felbontásban, megfelelő minőségben
  • Működik a 3G/HSUPA (mobilinternet)
  • Van rajta Play Store, lehet telepíteni onnan alkalmazásokat
  • A Play Store-ból telepített alkalmazások kivétel nélkül működnek (bár ezt nehéz tesztelni de majd statisztikát számítunk :) )
  • Működik a GPS
  • Működik minden szenzor (Amibment Light, G Sensor, Gyroscope, Proximity)
  • Írja és olvassa az SD kártyát (ha NTFS-ben is az csak plusz)
  • Felismeri az OTG-vel csatlakoztatott USB eszközöket
  • A Garanciát nem veszti el tőle a készülék (azaz a Concorde hivatalos álláspontját is meg kellene várnunk ezzel kapcsolatban)

Akinek még eszébe jut valami az írjon hozzá, de én addig nem teszek fel új ROM-ot amíg a fenti tételek mindegyike nem teljesül, hisz nincs sok értelme különben.
128 - 10 - 93 - 85 - 10 -128 - 98 - 112 - 6 - 6 - 25 - 126 - 39 - 1 - 68 -78

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2014. Május 20. - 20:16:46 »
Szerintem mielőtt bárki belekezdene a leírásba először tisztázzunk pár körülményt aminek az együttállása elvárás az új ROM-ok irányába.

• Legalább 3 napig volt tesztelve az adott ROM verzió
  • Nem igényel különösebb konfigurálgatást (hackelgetést) a megfelelő működéshez
  • Stabilan működik, nem fagy, nem indul újra, nem lassul be
  • Lehet fogadni és indítani hívásokat úgy hogy a másik fél is hallja amit mondasz, illetve fordítva
  • Működik a Kamera és a Videórögzítés natív felbontásban, megfelelő minőségben
  • Működik a 3G/HSUPA (mobilinternet)
  • Van rajta Play Store, lehet telepíteni onnan alkalmazásokat
  • A Play Store-ból telepített alkalmazások kivétel nélkül működnek (bár ezt nehéz tesztelni de majd statisztikát számítunk :) )
  • Működik a GPS
  • Működik minden szenzor (Amibment Light, G Sensor, Gyroscope, Proximity)
  • Írja és olvassa az SD kártyát (ha NTFS-ben is az csak plusz)
  • Felismeri az OTG-vel csatlakoztatott USB eszközöket
  • A Garanciát nem veszti el tőle a készülék (azaz a Concorde hivatalos álláspontját is meg kellene várnunk ezzel kapcsolatban)

Akinek még eszébe jut valami az írjon hozzá, de én addig nem teszek fel új ROM-ot amíg a fenti tételek mindegyike nem teljesül, hisz nincs sok értelme különben.

jogos amit írsz
DE
leírod, hogy  Nem igényel különösebb konfigurálgatást és magad irod hogy cyanogen romot meg szereted
na abban pedig van beállítási lehetőség, minden sz@rra

Mindenki felnőtt és eltudja dönteni, hogy felteszi az ide betett romot vagy nem
Valaki lehet megalkuvó , ha bizonyos funkciók nem mennek, ilyen az OTG, kamera, videó, ezek pl. engem személy szerint nem érdekelnek

Minden főzött rom garancia vesztős
DE
Addig míg a bootloader eredeti marad, addig nincs garancia vesztés (a mentést vagy gyári romot vissza tudsz tenni)
ha tönkre ment a teló a CC-nél megtudják nézni a bootloadert és ha nem jó van benne, akkor fizetős lesz a javítás
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető Romvr

• Kölyök tag
  • **
  • Pack Leader
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2014. Május 20. - 20:33:25 »
leírod, hogy  Nem igényel különösebb konfigurálgatást és magad irod hogy cyanogen romot meg szereted
na abban pedig van beállítási lehetőség, minden sz@rra
Az hogy van lehetőség és hogy KELL vagy nem megy ez-az-amaz nem ugyanaz. Kényelmi funkciókról beszélsz mint a Lock screen applikációk, status bar shortcuts...stb. Én viszont arról hogy fel kell tenni még XYZ csomagot hogy menjenek az alapfunkciók. Cyanogen-nél volt hogy még 2-3 ZIP-et telepítettem mert alapból nem volt benne pl GApps, Play Store, vagy kamera alkalmazás...stb. Mondjuk ezek Nightly Buildek voltak ez tény. De ott tudtam hogy ez lesz és kalandvágyó voltam. Ma már csak egy működő telefont szeretnék amiben minden úgy megy mint ahogy annak kell mennie.

Idézet
Mindenki felnőtt és eltudja dönteni, hogy felteszi az ide betett romot vagy nem
Valaki lehet megalkuvó , ha bizonyos funkciók nem mennek, ilyen az OTG, kamera, videó, ezek pl. engem személy szerint nem érdekelnek
Oké, de de akkor tegyük kötelezővé hogy feltüntessék mi nem működik. Nem csak belinkelünk 16 ROM verzióz aztán majd gyere rá magad hogy melyikben mi nem megy.

Idézet
Minden főzött rom garancia vesztős
Akkor nem biztos hogy a Concorde is örülni fog ennek a topiknak. Bár lehet hogy még is, hiszen akkor kevesebb garanciáztatást kell elviselniük saját költségen. Tiszta haszon!  >:D

Idézet
Addig míg a bootloader eredeti marad, addig nincs garancia vesztés (a mentést vagy gyári romot vissza tudsz tenni)
ha tönkre ment a teló a CC-nél megtudják nézni a bootloadert és ha nem jó van benne, akkor fizetős lesz a javítás
De gondolom egy CWM Recovery-t meg egy Custom ROM-ot (MIUI például) fel lehet rá tenni minden baj nélkül nem? Így egyrészt ki lehet deríteni hogy a ROM hibás ami gyárilag rajta van (Telenor és GPS, Sensor gondok) vagy a telefonban van valami elromolva.

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2014. Május 20. - 20:50:59 »
Az hogy van lehetőség és hogy KELL vagy nem megy ez-az-amaz nem ugyanaz. Kényelmi funkciókról beszélsz mint a Lock screen applikációk, status bar shortcuts...stb. Én viszont arról hogy fel kell tenni még XYZ csomagot hogy menjenek az alapfunkciók. Cyanogen-nél volt hogy még 2-3 ZIP-et telepítettem mert alapból nem volt benne pl GApps, Play Store, vagy kamera alkalmazás...stb. Mondjuk ezek Nightly Buildek voltak ez tény. De ott tudtam hogy ez lesz és kalandvágyó voltam. Ma már csak egy működő telefont szeretnék amiben minden úgy megy mint ahogy annak kell mennie.
Oké, de de akkor tegyük kötelezővé hogy feltüntessék mi nem működik. Nem csak belinkelünk 16 ROM verzióz aztán majd gyere rá magad hogy melyikben mi nem megy.
Akkor nem biztos hogy a Concorde is örülni fog ennek a topiknak. Bár lehet hogy még is, hiszen akkor kevesebb garanciáztatást kell elviselniük saját költségen. Tiszta haszon!  >:D
De gondolom egy CWM Recovery-t meg egy Custom ROM-ot (MIUI például) fel lehet rá tenni minden baj nélkül nem? Így egyrészt ki lehet deríteni hogy a ROM hibás ami gyárilag rajta van (Telenor és GPS, Sensor gondok) vagy a telefonban van valami elromolva.

Törvényileg tilos a google dolgokat a főzőt romokba betenni, pont a Cyanogen csapat állt emiatt bíróság elé annak idején és ezután került ki a gaps csomag a romjukból, meg minden más romgyártó csapat romjából
Magán emberként beteheted, mert nem tudnak veled mit kezdeni

Az meg természetes, hogy aki ide romot tesz az normálisan leír róla mindent , a telepítési menetről is, meg ha kell hozzá bármi dolog
A tisztesség ezt kívánja

Mindent fellehet tenni, addig a CC nem szól és nem veszi el a garanciát, míg a bootloader nem cserélődik ki, egy nem rá való rom miatt
Kicsit lazábban veszik a dolgot, mint más hol, a CC szervizébe beviheted főzött rommal, nem fognak szólni érte és egyből megvonni a garanciát
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető plakatfiu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2014. Május 21. - 15:05:18 »
Ide kerülhetnek a telefonnal kapcsolatos minden nemű hackelés, buhera leírás

Köszönöm!  Én nem tudom nekem miért nem jelennek meg ezek a fülek...... ;b
Csakhogy én nem vagyok szép. És soha nem is akartam szép lenni. A világ minden szépségéért sem akarnám elcserélni az egyediségemet, még akkor se, ha nincs benne semmi különös. Én én magam vagyok, és ez több annál, amit néhányan elmondhatnak magukról
Monika Feth

Nem elérhető plakatfiu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: 2014. Május 21. - 16:06:22 »
Szevasztok!
Akkor most írnék néhány mondatot arról, amiről képet láttatok a másik topicban.
A ROM amit feltettem nem az én művem hanem lelluh81 felhasználóé a needrom-on. Bár multilang- ként van közkincsé téve, a magyarosítása erősen hiányos. Én most ezen dolgozom. Egyébként (ne lepődjetek meg!  ;l de Inew v3-ra írta). Én azért mertem próbát tenni mert garim úgy sincs az egyhetes telefon "fürdetése" miatt. Egyébként szer-vízben  ;y nem volt és azóta hibátlan, aki kíváncsi rá, hogy javítottam annak megírom.
Vissza ROM-hoz.... Ajánlanám, hogy többen próbáljuk ki azért, hogy aki ért hozzá javítgassa. Alapnak nagyon jó...szerintem. Egyenlőre tesztelem. Eddigi tapasztalat:
A hibák:
-A kamera video módban összeomlik, fényképezni jó.
-A piros LED nem világít csak töltésnél.
-Erősen angol....a magyar is :-)
-Saját audioprofilt nem tudsz létrehozni.(legalábbis nekem nem sikerült)
-A WLAN menüben van egy "NVRAM WARNING: Err=0x10"  ;s Gőzöm sincs mit jelent!!! A net működik ettől.

A javulás:
-Lett GPS...(bár nekem eddig is volt  ;) ) talán gyorsabban fixál
-Telenor 3G módban simán működik a hívó jól érthető és engem is jól hall. Na ez eddig nem ment.
-Több szabad Ram 

És ami szubjektív, nekem tetszik a felület.

Egyenlőre ennyi. A ROOT-olás a ROM felrakás folyamata, majd akkor ha teszteltem és nincs nagy gond...
Csakhogy én nem vagyok szép. És soha nem is akartam szép lenni. A világ minden szépségéért sem akarnám elcserélni az egyediségemet, még akkor se, ha nincs benne semmi különös. Én én magam vagyok, és ez több annál, amit néhányan elmondhatnak magukról
Monika Feth

Nem elérhető Romvr

• Kölyök tag
  • **
  • Pack Leader
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: 2014. Május 21. - 16:21:08 »
A hibák:
-A kamera video módban összeomlik, fényképezni jó.
Akkor szerintem ez az a ROM amiben a fényképező is csak 8MPx-et tud. Szóval akkor én máris kiestem a pixisből  ;w

Nem elérhető plakatfiu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: 2014. Május 21. - 20:58:07 »
Bár multilang- ként van közkincsé téve, a magyarosítása erősen hiányos. Én most ezen dolgozom. "

Na sikerült "magyarítani" ..... szinte teljesen. Így már azok is próbálgathatják " aki nem beszélni angol " :)) . Szombatra megpróbálom összeszedni a gondolataim és leírni mindent. Felteszem a saját verziómat és az angolt is. + a GAPPS, mert ugye így lesz GooglePlay stb...

« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 21. - 21:46:54 írta rstwingo »
Monika Feth

Nem elérhető NeiThen

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: 2014. Május 22. - 07:30:50 »
-A WLAN menüben van egy "NVRAM WARNING: Err=0x10"  ;s Gőzöm sincs mit jelent!!! A net működik ettől.

Ez nem csak nálad van így , de van rá megoldás : http://www.concorde.hu/forum/index.php?topic=423.msg23049#msg23049

Nem elérhető plakatfiu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: 2014. Május 22. - 11:18:40 »
Ez nem csak nálad van így , de van rá megoldás : http://www.concorde.hu/forum/index.php?topic=423.msg23049#msg23049

Köszi, majd elolvasom és ha tudom megoldom!
Monika Feth

Nem elérhető plakatfiu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #11 Dátum: 2014. Május 22. - 21:42:28 »
Akkor szerintem ez az a ROM amiben a fényképező is csak 8MPx-et tud. Szóval akkor én máris kiestem a pixisből  ;w
Feltelepítettem a Camera Kk.apk -t és így beállítható a 13 Mp valamint ezzel a videó rögzítés is működik!
Monika Feth

Nem elérhető btz

• Kölyök tag
  • **
    • btztvn
    • Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: 2014. Május 22. - 22:41:17 »
Mi ez  a Camera Kk.apk és honnan lehet letölteni?

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #13 Dátum: 2014. Május 23. - 05:45:10 »
Mi ez  a Camera Kk.apk és honnan lehet letölteni?

Ez az új google által javított hivatalos 4.4.2-s romba levő, mert amivel kiadták, az hibás volt
A google playről tölthető
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető attesz78

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #14 Dátum: 2014. Május 25. - 13:20:55 »
Na sikerült "magyarítani" ..... szinte teljesen. Így már azok is próbálgathatják " aki nem beszélni angol " :)) . Szombatra megpróbálom összeszedni a gondolataim és leírni mindent. Felteszem a saját verziómat és az angolt is. + a GAPPS, mert ugye így lesz GooglePlay stb...

Nem elérhető Bleee

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #15 Dátum: 2014. Május 25. - 16:27:59 »
Várjuk!  :D

Nem elérhető plakatfiu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: 2014. Május 25. - 21:53:49 »
Várjuk!  :D
Már töltöm a Google Drive-ra aztán közzé teszem...
Monika Feth

Nem elérhető plakatfiu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: 2014. Május 26. - 11:06:00 »
Már töltöm a Google Drive-ra aztán közzé teszem...

Itt van minden...          https://drive.google.com/folderview?id=0B-JlKM9H7GB5QkhOOGViSnJ5WU0&usp=sharing

Hol olvasható a telepítési leírás Kérném pótolni

Fentebb az van írva hogy csak leírással lehet betenni ide bármilyen nem gyári romot
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 26. - 18:33:40 írta rstwingo »
Monika Feth

Nem elérhető Romvr

• Kölyök tag
  • **
  • Pack Leader
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: 2014. Május 26. - 12:03:13 »
Aki feltette az írjon róla pár mondatot, hogy mi a tapasztalat az első pár napban. Mi többiek hálával foguk irányotokba viseltetni!  ;k

Nem elérhető rrgida

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: 2014. Május 26. - 12:52:20 »
Én megálltam itt:
"MtkDroidTools 2.5.2.zip
Ez a fájl vírussal fertőzött.
Csak a tulajdonos tölthet le fertőzött fájlokat."

Nem elérhető rstwingo

• NEM CC dolgozó
  • V I P
  • karbantartó
    • Profil megtekintése
« Válasz #20 Dátum: 2014. Május 26. - 18:37:52 »
Itt van minden...          https://drive.google.com/folderview?id=0B-JlKM9H7GB5QkhOOGViSnJ5WU0&usp=sharing

Hol olvasható a telepítési leírás Kérném pótolni

Fentebb az van írva hogy csak leírással lehet betenni ide bármilyen nem gyári romot

Hol van a CWM recovery, amivel fel kell tenni, mert valahogy nem láttam a megosztásodban, szóval ez így semmi
A-B-s Tab One romok

Rokee rom
Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS;>

Nem elérhető plakatfiu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #21 Dátum: 2014. Május 26. - 20:52:04 »
Hol van a CWM recovery, amivel fel kell tenni, mert valahogy nem láttam a megosztásodban, szóval ez így semmi
Bocsi De arra nem volt még időm!
A lényeg, hogy a CWM -et én csináltam Mtk droitools-al.

Összeszedem magam és leírom :-) ;d. Még pál nap türelmet kérlek addig aki nem nagy guru ne tegyen semmit csak töltse le a Concorde mappát.
Monika Feth

Nem elérhető btz

• Kölyök tag
  • **
    • btztvn
    • Profil megtekintése
« Válasz #22 Dátum: 2014. Május 27. - 07:15:39 »
De még pál napja lendkivül sokál lessz  ;l

Nem elérhető plakatfiu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #23 Dátum: 2014. Május 27. - 08:47:32 »
De még pál napja lendkivül sokál lessz  ;l

Feltettem a CWM Recovery-met is a megosztott mappába és íme a leírás.
ConCorde 5005 NFC MIUI ROM telepítése

Alap: Telefon és memória kártya kell, kb 2GB hely legyen a mentések miatt de legjobb ha üres! (Fő a biztonság)
Telefon legyen feltöltve és kártya legyen benne.

A leírásban szereplő programok az interneten elérhetőek amennyiben nem találsz meg mindent az általam megosztott mappában.

Semmilyen felelősséget nem vállalok a próbálkozásokból eredő hibákért!!

Kezdjük a DRIVER telepítésével a PC-re. A megosztott mappában megtalálod! Ha az nem megy akkor itt: http://www.china-devices.com/Thread-MTK-drivers-for-Every-Chinapone-MTK-65XX-72-77-89-92-82
Letöltöd és a Windows-nak megfelelő exe file-t futtatod. Ezután a telefonodon beállítod a fejlesztői módot:
Android rendszeren alaphelyzetben rejtve van a fejlesztői mód. Ahhoz hogy ezt elérjük, az alábbi lépések szükségesek: lépjünk a Beállítások - A telefonról menüpontba, majd görgessünk le a Build-szám ponthoz. Érintsük meg pontosan hétszer ezt a sort, ami azonnal jelezni fogja, hogy mostantól fejlesztők vagyunk. Egy szinttel visszalépve már látható az új menü, melyben engedélyezni kell az USB hibakeresést! Engedélyezd azt is, hogy ne csak a Market-ről származó apk.-kat telepíthesd. Ezután a névjegyeidet és egyebeket szinkronizáld a gmail fiókoddal, hogy könnyen visszarakhasd őket.

Ha mindez meg van akkor kezdhetjük a ROOT-olást.

PC – re kell még két program: VRooT és az MtkDroidTools, mindkettőt megtalálod a megosztásban, telepítsd fel őket.

Ha meg van akkor dugd össze a PC-t és a Telót. Ha a driver jó, akkor felismeri a készüléket.

Ezután bontsd a kapcsolatot és kapcsold ki a Telót, majd POWER+Volume UP gombal be, amíg a saját Recowery menü bejön.
 Itt vigyázz, mert nekem csak a Vol - gombbal lehetett lapozni, felfelé ne nyomd!
Menj a menüben a Backup sorra és nyomd meg a power gombot oldalt, majd csinálj egy mentést a készülékről.   FŐ A BIZTONSÁG!  

Ha kész, akkor vissza a főmenübe és reboot. A mentés az SD kártyán lesz.

Ha a telefon bekapcsolt, akkor dugd újra össze a PC-vel és indíts el a VRooT programot. Sok dolgod nem lesz csak a ROOT gombra kattintani. A többit elvégzi a program, és a készülék újra indul de már Root-olva.

A ROOT kész. Tehát jön a CWM Recowery, amivel majd feltesszük a MIUI ROM-ot és a Gapps-ot.
A Play áruházból telepítsd a telefonodra a Mobileuncle MTK Tools appot és adjál neki root jogot (jobb oldali az ok ha kínai)
Ezután az SD kártyára másold be a ConCorde_Smartphone_5005_NFC_140319__recovery_140519-181343.img filet. (A készölék legyen USB hátértárként csatlakozva)

Ezután másold még fel a miui v4.2.2………….  és a gapss  zippeket, majd kikapcsolhatod a háttértár funkciót.

Most a telón elindítod a Mobiluncle-t és ott a bal felső sarokban szerepelni kell, hogy root! Ha így van akkor válaszd ki a Recovery update menüt. Ekkor megtalálja a kártyára mentett ConCorde_Smartphone_5005_NFC_140319__recovery_140519-181343.img filet. Okézd le és újraindul recovery módban. Elméletileg ez már a CWM, tehát tudunk feltenni ROM-ot.

Ha így van, akkor csinálj egy teljes mentést a CWM-mel is!!!!!

Most jön a ROM ami már az SD kártyán csücsül (magyarítva, NVRAM hiba még van de ettől működik nálam)

Teló kikapcsolt állapotban.

Teló CWM módban indít (power+volume up amíg meg nem jelenik a CWM)
Volume gombokkal fel le mehetsz, power gomb az oké.  Wipe data/factory reset és wipe cache partition után install zip from sdcart
Kikeresed a miui ROM zipjét és feltelepíted, majd reboot.

Ha elindult akkor már miui van a készüléken, most a gapps jön.
Mobiluncle és ott reboot recovery mod.
CWM-ben install zip from sdcart és kikeresed a miui gapps zippet és telepíted. Reboot és örülünk mert már csak be kell lakni és feltelepíteni a cameraKK apk-t, hogy működjön 13 MP-ben és video módban.

;k     És Hella nap van  ;l
Monika Feth

Nem elérhető btz

• Kölyök tag
  • **
    • btztvn
    • Profil megtekintése
« Válasz #24 Dátum: 2014. Május 27. - 18:25:11 »
Szép munka latol! Hű alattvalóm vagy. Lajong és ploglamoz!  ;D

Nem elérhető plakatfiu

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #25 Dátum: 2014. Május 27. - 20:31:33 »
Na azért kérek visszajelzéseket és ha az nvram problémát megoldja valaki előttem akkor jelezze.
Monika Feth

Nem elérhető Bleee

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #26 Dátum: 2014. Május 27. - 21:16:54 »
Reggel feltettem, azóta hibátlanul működik. Egyetlen apróságtól eltekintve. :) Play-ről mobilnettel gyakorlatilag semmit nem lehet letölteni. Wi-fire vár folyton. A letöltési korlátnál feltoltam 10Mb-ra, de így sem az igazi. Wi-firől hibátlanul megy, de ha jól tudom ez Miui sajátosság. Ettől eltekintve jól muzsikál, GPS gyorsan pozicionál.
Az nvram-os hiba miképpen jelentkezik? Én nem találkoztam vele. Telenoros összeférhetőség holnap derül ki.
Összeségében szuper!
Köszönöm!  ;d

Nem elérhető NeiThen

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #27 Dátum: 2014. Május 28. - 08:04:13 »
Na azért kérek visszajelzéseket és ha az nvram problémát megoldja valaki előttem akkor jelezze.

Itt (is) már irtam a :
« Válasz #9 Dátum: 2014. május 22. - 07:30:50 »      --ban

a hiba  MAC address címmel van kapcsolatban ... hexaeditorral lehet javítani

Nem elérhető Bleee

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #28 Dátum: 2014. Május 28. - 09:07:41 »
Jelentem Telenor simmel is hibátlanul működik!  ;v

Nem elérhető Romvr

• Kölyök tag
  • **
  • Pack Leader
    • Profil megtekintése
« Válasz #29 Dátum: 2014. Május 28. - 11:08:53 »
Jelentem Telenor simmel is hibátlanul működik!  ;v
Akkor szerintem a CC-nek inkább a MIUI fejlesztésbe kellene beszállnia és nem a jelenlegi ROM-ot toldozni-foltozni  >:D