Szerző Téma: Főzőt romok, hackelés  (Megtekintve 49369 alkalommal)

Nem elérhető szupermacs

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Főzőt romok, hackelés
« Válasz #150 Dátum: 2015. Szeptember 30. - 11:03:16 »
Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeretném lecserélni a gyári Launcher 3 indítót a KitKat gyári launcherére, mert nagyon nem tetszenek a fehér négyzetek az ikonoknál. Valahogy meg tudom ezt oldani úgy, hogy ne kelljen custom romot vagy bármi mást túlságosan mókolni a telefonon? Nem nagyon sikerült eddig romokat feltenni és félek, hogy papírnehezéket csinálok a telefonból. Egy egyszerű megoldás kellene. Próbáltam a Google Asszisztens Indítót, de ott nem látom a gyári böngésző ikont. Nem szeretnék Chrome-ot vagy egyéb más böngészőt használni, csak a gyárit. Előre is köszönöm, ha valaki tudna segíteni.

Nem elérhető KRISZ46

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #151 Dátum: 2015. Szeptember 30. - 20:23:43 »
Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeretném lecserélni a gyári Launcher 3 indítót a KitKat gyári launcherére, mert nagyon nem tetszenek a fehér négyzetek az ikonoknál. Valahogy meg tudom ezt oldani úgy, hogy ne kelljen custom romot vagy bármi mást túlságosan mókolni a telefonon? Nem nagyon sikerült eddig romokat feltenni és félek, hogy papírnehezéket csinálok a telefonból. Egy egyszerű megoldás kellene. Próbáltam a Google Asszisztens Indítót, de ott nem látom a gyári böngésző ikont. Nem szeretnék Chrome-ot vagy egyéb más böngészőt használni, csak a gyárit. Előre is köszönöm, ha valaki tudna segíteni.
Ez egyszerű. Töltsd le a Nova launcher-t s ott mint nova tevékenység kitudod tenni parancsikonba az alap böngit (asszsem a browser activiti vagy ilyesmit kell kiválasztani)

Nem elérhető rfamp

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #152 Dátum: 2016. Január 25. - 15:38:34 »
Sziasztok,

Akadt némi gondom az MTK65XX USB driverrel, Win 10 re váltottam és azóta nem ismeri fel a Flash Tools és az MtkDroid Tools a készüléket. (egyik verzió sem...)  Az MTK driver win7 kompaibilitási módban hiba nélkül települ a 64 bites win 10 re, de ha a mókolás közben akku nélkül csatlakoztatom a telefont, nem ismeri indul el a flashelés, az eszközkezelőben problémás eszközként látszik, hiányzik a pre loader driver. Ha nem alkalmazásként installálom hanem az eszközkezelőben próbálom frissíteni és betallózom a drivert akkor azt írja az okos winfos10 hogy ugyan talált az eszközhöz való drivert, de a nem engedi telepíteni mert az nincs digitálisan aláírva.  Esetleg van valakinek valami 5lete mi a megoldás? Google baráton nem találtam konkrétan win8-10 re való drivert. Help please mert már a sírás környékez.  ;j

Köszi
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 25. - 16:24:08 írta rfamp »

Nem elérhető rfamp

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #153 Dátum: 2016. Január 25. - 16:56:56 »