Szerző Téma: Általános kérdések és válaszok a ConCorde Smartphone 5500 készülékről  (Megtekintve 50986 alkalommal)

Nem elérhető dadmike

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Általános kérdések és válaszok a ConCorde Smartphone 5500 készülékről
« Válasz #120 Dátum: 2015. Március 30. - 00:42:36 »
A képernyőzár csipogó hangját hogyan lehet megszüntetni vagy más hangra változtatni?
A képernyőzár hangját az audio opcióknál, a rendszer menüpont alatt lehet kikapcsolni, ha a pipát kiveszed a képernyőzár hangja elől.  Meg változtatni nem lehet, csak ki és bekapcsolni

Nem elérhető ohej

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #121 Dátum: 2015. április 02. - 15:16:30 »
Köszi, az audio profiloknál megtaláltam, már 4 napja megvan a mobil nincs semmi gond vele, szerintem a ZTE kis plus mobilom helyett elég nagy előrelépés volt pozitív irányba ez  mobil. Egyedűl a rezgést találom elég gyengének, a hangya segglyuka erősebben rezeg szellentéskor mint ez a mobil. ;D A gyári tárcsázó helyet tudsz valami jobb helyettesítőt?

Nem elérhető dadmike

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #122 Dátum: 2015. április 02. - 18:00:17 »
Köszi, az audio profiloknál megtaláltam, már 4 napja megvan a mobil nincs semmi gond vele, szerintem a ZTE kis plus mobilom helyett elég nagy előrelépés volt pozitív irányba ez  mobil. Egyedűl a rezgést találom elég gyengének, a hangya segglyuka erősebben rezeg szellentéskor mint ez a mobil. ;D A gyári tárcsázó helyet tudsz valami jobb helyettesítőt?
  tárcsázót csak egy launcher telepitésekor lehet váltani. nézelődj a play áruházban,vannak nagyon jó launcher-ek és témák :)

Nem elérhető bbgin

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #123 Dátum: 2015. április 20. - 09:32:13 »
Sziasztok!
Segítségeteket kérném!
Kb fél éve nyüstölöm az 5500-at. Többé kevésbé kiismertem, de egy valamivel a mai napig nem jutok dűlőre, ami a hangerőt illeti. A telefon max. hangerőn működik, de ettől független zajosabb utcán vagy bkv-n szinte semmit nem hallok a telefon másik végén lévő félből. Ilyenkor elvonulok egy nagyon csendes helyre, hogy haljak valamit, de úgy érzem nem ez a végleges megoldás. Ez ügyben várom a segítségeteket. Köszönöm

Nem elérhető tozsomak

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #124 Dátum: 2015. Június 11. - 12:02:39 »
Sziasztok!
Igaz eléggé döglött ez a fórum, de azért beírok:
Mostmár végre tényleg teljes megelégedettséggel használhatom a szeretett 5500-asom, miután tegnap sikerült ezzel az ebr file módosításos dologgal a belső tárhely méretét 0,89-ről 2.0GB-ra duzzasztani. Így már nem probléma a sok alkalmazás telepítése és frissítése.
Íme:

Klikk a képre teles mérethez.
:)

Nem elérhető vajk

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #125 Dátum: 2015. Július 25. - 08:28:55 »
Szia.
Örülök, hogy sikerült, én is ezzel szívok már egy ideje.
Le tudnád írni, neked hogyan sikerült? Vagy milyen linken mentél végig? Én az ebr fájlt sem találom a masinán.
Köszi szépen.

Nem elérhető maiden

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #126 Dátum: 2015. Július 31. - 09:48:31 »
Szia.
Örülök, hogy sikerült, én is ezzel szívok már egy ideje.
Le tudnád írni, neked hogyan sikerült? Vagy milyen linken mentél végig? Én az ebr fájlt sem találom a masinán.
Köszi szépen.

http://www.concorde.hu/forum/index.php?topic=462.msg25458#msg25458

Nem elérhető vajk

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #127 Dátum: 2015. Augusztus 01. - 15:17:35 »
Köszönöm szépen. Már láttam ezeket, de nekem ez az SDFIX progi hibával kilép. Bármelyiket is rakom fel. Vagy egyszerűen nem move-lja át az sd-re. Nemtom miért.

Az újra particionálást nem tudtam megcsinálni. Ameddig eljutottam a leírások alapján, addig is egy csomó dolgot kihagyott a leírója. Illetve úgy írta le, mintha mindenki programozó lenne. Ments egy backup-ot a cw-vel. Köszi. :) szóval nekem nem ment.

Ma meg leejtettem és frankón betört az üveg úgyhogy már mind1 is. :(

Nem elérhető vajk

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #128 Dátum: 2015. Augusztus 01. - 15:22:03 »
Meglehet az a gond, hogy nincs +sd kártyám csak a belső tárhely? Gondoltam, kihasználom azt a területet, ami van a gépben üresen alapból. De azt lehet nem látja úgy. Vagy nem tudom.

Nem elérhető polo62

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #129 Dátum: 2015. Október 28. - 14:30:55 »
Közel egy éve használom. Más bajom nem nagyon volna vele, de azzal nem tudok megbarátkozni, hogy / attól-e, hogy sűrűn váltok vele országot / van amikor napjában 2-3 szor is újra kell indítani, mert lefagy. Ilyen formán megbízhatalannak tartom. Állandóan rajta kell, hogy legyen a szemem, nem elég csak arra hagyatkoznom, hogy villog-e az sms, vagy hívásjelző led-je.

Nem elérhető tozsomak

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #130 Dátum: 2015. December 12. - 13:10:03 »
Sziasztok!  Már több mint egy éve nagy megelégedettséggel használom a telót.  Azonban kb két hónapja arra lettem figyelmes, hogy video lejátszáskor néha gondol egyet és megállítja a videót,  mintha pillanat állj-t  nyomtam volna. Nem akad,  nem fagy, playre  tovább megy. Mindegy hogy videolejátszót,  netes videót vagy YouTube alkalmazást nézek éppen. Az érdekes hogy a nejem telefonja és a tabletünk is ugyanezt csinálja.  Concorde 5005nfc és cc Kronos is mind gyári kitkat - tel. Mitől lehet ez? Valakinek ötlet?

Nem elérhető SzDezso

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #131 Dátum: 2016. Március 20. - 14:43:17 »
Sziasztok,

Valakinek nincs esetleg mentett ROM-ja?
Nekem sajnos sérült pár fájl, és a teló, így eléggé menthetetlen rom...

Nem elérhető dadmike

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #132 Dátum: 2016. Március 21. - 22:19:58 »
én már próbálkoztam ilyennel,hogy az én mentett gyári romom e-mailben zip-ben elküldtem fórumtársamnak,de nem működött nála,hiába egy és ugyan az a hardver és a szoftver is,bulid szám,kernel minden stimmelt is.... ilyen módon egyik telóról a másikra,nem fog működni.... ne kérdezd miért.. vidd be a cc-hez,szoftverfrissitésre,én is azt tettem anno. helyben megcsinálják 20 perc alatt,meg is várhatod... addig iszol egy kávét,ott a váróban az automata : ) amugy azóta már 2telóm is volt,igaz nem cc.... de többet nem is vennék tőlük semmit.

Nem elérhető Balazstheking

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #133 Dátum: 2017. Október 11. - 21:53:47 »
Sziasztok van valakinek concorde5500 gyari rom

Nem elérhető Balazstheking

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #134 Dátum: 2017. Október 17. - 15:29:29 »
Sziaszrok concorde 5500 am van es szeretnek hozza rom ott gyait ha valaaki tudna aben segiteni itt a email cimem domschitzbalazs7 @gmail.com