Szerző Téma: Kérdések és válaszok a Raptor Z55 telefonnal kapcsolatban  (Megtekintve 1587 alkalommal)

Nem elérhető Admin

• Adminisztrátor
  • V I P
    • Profil megtekintése

Nem elérhető pazs001

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Kérdések és válaszok a Raptor Z55 telefonnal kapcsolatban
« Válasz #1 Dátum: 2017. Június 04. - 19:15:42 »
Kedves gyártó.
Az lenne a kérdésem, hogy a z55 telefonon a reset gombot ki lehet- iktatni, vagy megváltoztatni a funkcionalitását, mert ahogy hozzáérek abban a pillanatban resetel( lekepcsol és kész)

Nem elérhető pazs001

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2017. Július 08. - 21:49:14 »
Kedves Forgalmazó!

Köszönöm a gyors választ, amit a termékkel kapcsolatban kaptam. Gondolkodtam, hogy veszek egy ilyen telefont. Láttam, hogy más is tett fel kérdést a telefonról, „valami olyasmit, hogy a hangszórónál kiesett a rács, és ez befolyásolja-e a vízállóságot, vagy elvigye szervízbe?” Erre Önök úgy reagáltak, hogy eltüntették a hozzászólást! Az enyémet meg válaszra sem méltatták! Nem gondolkodom a továbbiakban, hogy vegyek-e ilyen telefont. Nem hogy ilyet, hanem semmiféle CONCORDE terméket. Ha már egy gyártó hivatalos fórumán sem méltatják a vásárlót, kíváncsi lennék egy garanciális ügyintézésre.

Köszönettel Zsolt

Nem elérhető maiden

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2017. Július 11. - 08:54:21 »
Önök úgy reagáltak, hogy eltüntették a hozzászólást! Az enyémet meg válaszra sem méltatták! Nem gondolkodom a továbbiakban, hogy vegyek-e ilyen telefont. Nem hogy ilyet, hanem semmiféle CONCORDE terméket. Ha már egy gyártó hivatalos fórumán sem méltatják a vásárlót, kíváncsi lennék egy garanciális ügyintézésre.

A hosszú évek során amióta itt van fórum magában a fórumban és az impresszumban is leírásra került, hogy nem az Admin hanem a felhasználók válaszolnak egymásnak. Ez a fórum ugyanis a felhasználóké. Korábban én is segítettem eleget de valahogy épp az ilyen hsz-ek miatt fogyott el a kedvem.
Ha célirányosan választ akarsz akkor ne itt hanem a cég info mailcímére írj.
Fórumozási kedvből bármit leszürni igencsak balgaság pláne a garanciális ügyintézésre vonatkozót